برگزیده های پرشین تولز

فروش adwords در حجم بالا

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ما یک اکانت ادوردز داریم که توش 4109 دلار واقعی اضافه شده با ویزا کارت. البته 4510$ بود که 401 دلار از اون صرف تبلیغ شده و 4109$ از اون مونده.

می خواهیم این اکانت رو بفروشیم....در ضمن این اکانت از یک هندی در ازای پرداخت egold دریافت شده و مشکلی هم با آی پی ایران نداره .و میشه refund کرد. ولی مستر کارت ما ماکزیمم تراکنشش 2500 دلار هست بیشتر از این مبلغ واریز بشه بلوک میشه یعنی اگه کسی مستر کارت با حجم بالا داشته باشه می تونه refund کنه و به حسابش واریز بشه برای مطمئن شدن می تونین یه اکانت باز کنید در http://adwords.google.com و از پشتیبانی آنلاین گوگل بپرسین .....برگشت پول فقط به حساب هایی که دلار واقعی توشون اضافه شده انجام می شه نه کوپن ها . اگه کسی می خواد قیمت بده...

4109$ ---واریزی با ویزا کارت هست.

به بالاترین قیمت می فروشیم...

یا علی

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
یه قیمت پایه بدید.

فقط یه سوالی ! همونطور که میدونید ، کوپون های ادوردز اگه تعداد بالا بخواید ، حتی تا ۲۵٪ قیمت واقعی هم موجود هست ! سوالم اینکه که شما چرا با دلار با ارزش واقعی حساب رو پر کردید ؟

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان من گيج شدم!!
يعني پولي رو كه من توي اكانتم ريختم رو ميتونم در صورت داشتن يه كارت اعتباري به اون كارت اعتباري بريزم؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
یه قیمت پایه بدید.

فقط یه سوالی ! همونطور که میدونید ، کوپون های ادوردز اگه تعداد بالا بخواید ، حتی تا ۲۵٪ قیمت واقعی هم موجود هست ! سوالم اینکه که شما چرا با دلار با ارزش واقعی حساب رو پر کردید ؟
خوب مگه می شه توی یه اکانت از چندتا کوپن استفاده کرد ؟

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز

اول اینکه ما خودمون این پول رو اضافه نکردیم که از کوپن استفاده کنیم ثانیا یکی از مزایای دلار واقی همین امکان برگشت پول به شماره کارتی هست که اونجا وارد می کنی و امکان دیگشن اینه که ( البته از یکی شنیدم) دلار واقعی با هر آدرس آی پی وارد بشی بلوکت نمی کنه...چون ظاهرا خیلی ها که کوپون استفاده می کنن اکانتشون رو می بنده و میگن از ایرانی ولی ما با این اکانت 2 ماهه کار می کنیم...

دوست عزیز بله اگه کارت اعتباری داشته باشین می تونین تو قسمت مشخصات گوگل وارد کنی و Request a Refund رو بزنی تا به حسابت برگردونه پول رو که بالا هم گفتم می تونین از پشتیبانی آنلاین گوگل هم سوال کنین تا خیالتون راحت شه البته بازم می گم فقط دلار های واقعی که با مستر کارت یا ویزا کارت واریز میشن رو میشه برگشت داد نه کوپن رو

بازم در خدمتیم.. یا علی

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه باز سوالی هست بفرمائین .. جواب می دم.

منتظر پیشنهادادتون هستم.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
والا فکر نکنم اینجا خریدار داشته باشه . چون موجودی زیاده و ریسکش بالاست . بهتره تا سقفی که میتونید رو Refund کنید . و مابقی رو نگه دارید ماه اینده برگردونید .

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوسته عزیز کلشو باید refund کرد نه یکمی شو مثل اینکه کار نکردین با adwords...

ثانیا من که قیمت نگفتم ..

گفتم قیمت بدین ...

در ضمن منظورتون از ریسک چیه؟
چه ریسکی؟

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز اگه کسی می خواد قیمت بده... پائین یا بالا... یه قیمت برای شروع

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اولین موضوع اینه که اصلا برای چی و کدوم فرد عاقلی ۵ میلیون تومنش رو یکجا ریخته تو ادوردز ! :D

دومین موضوع ، با فرض بدون مشکل دونستن حساب ، خب شما باید یه قیمت پایه بدید ! اگر منتظر هستید که دوستان بدند ، ممکنه قیمت های عجیبی ببینید !

من میتونم بهتون یه قیمتی بدم که خودتون اصلاحش کنید ! ;)

من ۵۰،۰۰۰ تومان میخرم.

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز حالا عاقل یا دیونه هر چی که بگین این پول تو حساب هست اثباتش هم راحته چون کسی که می خره اول حضوری نشونش می دیم و تست می کنیم.پس از نظر صحت و بدون مشکل بودن بحثی نمی کنم. می مونه قیمت که ما این اکانت رو به قیمت واقعی نخریدیم که این کار اصلا منتطقی نیست....

قیمت پایه رو می دم دو میلیون و چهار صد هزار تومان... البته اگه کسی مستر کارت یا ویزا کارت داره که بیش از 5000 دلار میشه توش واریز کرد می تونه سود کنه .

نظراتتون رو بگید... در ضمن هر کسی در مورد حرف ها و مطالبی که گفتن شک داره می تونم به راحتی بهش ثابت کنم...

یا علی

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا این چیز ها چیه سره هم می کنی ؟؟؟؟

عزیزه من شما نمی تونی با یک حساب بانکی و یا یک کریدیت کارت به اکانت ادوردت پول بریزی بعد با یک کریدیت کار دیگه بیای از اون ریفاند بگیری

مثلا اگه از کارت
MasterCard **********8334 مبلغ 1500 دلار به حساب ادورده شما ریخته شده باشد
شما نمی توانی با Visa **********3243 این مبلغ را ریفاند کنی
ریفاند پول شما بر می گردد به کارتی که پول را فرستادی
اگر از طریق چک پول را دادی باز بر می گردد به همان حساب بانکی پول واریز شده
اصلا این حرفها وجود ندارد که یک کارت اعتباری بگیری و موجودی حساب را بریزی توش.
مگه فکر کردی که گوگل ادورز حساب بانکی هست که توش نقل انتقال پول انجام بدی ؟ اونم با صفر درصد تراکنش مالی !!!! ( حالا اصلا کاری به این هاش نداریم )

کدام آدم عاقلی به شما 5 میلیون می دهد و اکانت را می خرد ؟
فردا صبحش شما می توانید تمام پول کذایی را از حساب ادوردتان به حساب بانکی کریدیت کارتتان charge back کنید
در جواب شکایت گوگل هم هک شدنه اکانت گوگلتان را مطرح کنید
که گوگل هم اکانت را فریز می کند و آخرین صورت حساب را از شما charge می کند.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
دوسته عزیز کلشو باید refund کرد نه یکمی شو مثل اینکه کار نکردین با adwords...

ثانیا من که قیمت نگفتم ..

گفتم قیمت بدین ...

در ضمن منظورتون از ریسک چیه؟
چه ریسکی؟
بله . من با یه مورد دیگ اشتباه گرفتم . امکان بازگشت پول به صورت مقطعی نیست .

منظورم از ریسک این بود که یکی بیاد چند میلیون پولشو بزاره تو ادوردز . خب معمولا اینجور پولها رو تو جاهای بهتر مطمئن تری مثل سایتهای پربازدید فارسی یا انگلیسی راحت تر میشه خرج کرد . اما ادوردز جدیدا با محدودیتهای کمی که برای ایرانی ها ایجاد کرده خرید این مبلغ ریسک حساب میشه .

البته همه اینها مبناش اینه که شما سالم بودن و تضمین عدم بازگشت این پول رو بدید . و یک شخص معتبر شما رو تایید کنه . چون ما کاربرهای تازه وارد زیادی داشتیم اینجا که مشکل ایجاد کردن .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
آقا این چیز ها چیه سره هم می کنی ؟؟؟؟

عزیزه من شما نمی تونی با یک حساب بانکی و یا یک کریدیت کارت به اکانت ادوردت پول بریزی بعد با یک کریدیت کار دیگه بیای از اون ریفاند بگیری

مثلا اگه از کارت
MasterCard **********8334 مبلغ 1500 دلار به حساب ادورده شما ریخته شده باشد
شما نمی توانی با Visa **********3243 این مبلغ را ریفاند کنی
ریفاند پول شما بر می گردد به کارتی که پول را فرستادی
اگر از طریق چک پول را دادی باز بر می گردد به همان حساب بانکی پول واریز شده
اصلا این حرفها وجود ندارد که یک کارت اعتباری بگیری و موجودی حساب را بریزی توش.
مگه فکر کردی که گوگل ادورز حساب بانکی هست که توش نقل انتقال پول انجام بدی ؟ اونم با صفر درصد تراکنش مالی !!!! ( حالا اصلا کاری به این هاش نداریم )

کدام آدم عاقلی به شما 5 میلیون می دهد و اکانت را می خرد ؟
فردا صبحش شما می توانید تمام پول کذایی را از حساب ادوردتان به حساب بانکی کریدیت کارتتان charge back کنید
در جواب شکایت گوگل هم هک شدنه اکانت گوگلتان را مطرح کنید
که گوگل هم اکانت را فریز می کند و آخرین صورت حساب را از شما charge می کند.
من تجربه ندارم در برگردوندن پول از adwords ولی این حرف ها به ظاهر منطقی و حرف حساب میاد !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من تجربه ندارم در برگردوندن پول از adwords ولی این حرف ها به ظاهر منطقی و حرف حساب میاد !
و اصلا جدا از این مسائل ... من یه سوالی دارم !

اصلا مگه میشه به یه کردیت کارت ( بدون حساب بانکی ... ) یعنی فقط با شماره کردیت کارت بهش پول واریز کرد ؟!؟!؟!؟!؟ من تاحالا فکر میکردم کردیت کارت یه کارت یک طرفه هست ! یعنی اگر پولی قراره توش بره ، باید به یه حساب بانکی بره ... نمیدونستم میشه به خود کارت ( صرفا با شماره کارت و مشخصاتش ) پول واریز کرد !

کاری که این دوستمون میگن ، معنیش همینه دیگه ... درسته ؟ یعنی اگر گوگل بتونه با دادن شماره کارت ، به اون پول بریزه ، پس جاهای دیگه هم باید بتونن دیگه ...

البته من دیدم که از یه کارت پول کم بشه ، بعد دوباره برگرده سرجاش ... ولی فکر میکنم این موضوع با واریز پول به طور مستقیم به یه کارت فرق داشته باشه ...

یا اطلاعات من ناقصه ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
hgfji fsj'd fi ;hvj lrwد هم داره که امکان دریافت وجه با اون کارت هست یا فقط برای پرداخت صادر شده و متصل به یک حساب بانکیه . اگر مورد دوم باشه باید حساب بانکی شارژ بشه .

منحرف شد :D

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز حرف شما منطقی.... منم قبول دارم ولی فکر کنم یکم بیشتر ادعاتون میشه که می گید" این چیزا چیه سر هم می کنید" این چیزی که می گید نیازی به گفتن نیست به اندازه کافی تجربه تو این کار داریم ... لطف کنید دقیق سوال کنید بعد با یقین بگید. ثانیا

برید و از پشتیبانی آنلاینش بپرسید...

پشتیبانی مالی گوگل بهتون حرفهایی که من گفتم رو میگه یعنی کارتی که تو adwords وارد کردین اونو می شناسه...

آخرین کارت.. پرسیدنش سخت نیست. 15 دقیقه فوقش وقتتونو میگیره ولی خیلی چیزا می فهمین که همین طوری نیایین بگین این چیزا چیه سر هم می کنی...

متشکر

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ببینیید اگه اکانت ادوردز دارید واردش بشید و روی این لینک کلیک کنید:

https://adwords.google.com/support/...opic=7&other_topic=7&Action.Search=Continue+»

اگه پشتیبانی گوگل آنلاین باشه بالای صفحه می نویسه chat Online

و وارد بشید و به صورت آنلاین بپرسید که پول رو کجا Refund می کنه. اول مطمئن بشید بد با یقین جواب بدید.

یا علی

tokaads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره .. فکر کنم زیاد پست می دم ولی می خوام راهنمایی کنم...

ببینید وقتی وارد لینکی که تو پست قبلی دادم بشید که عکسش زیر هست بین آرم گوگل و Enter Your Contact Information یک گزینه ظاهر میشه که می تونین آنلاین باهاشون حرف بزنید... البته اون گزینه اگه آنلاین باشن ظاهر میشه.
2qjc3mr.jpg

و اینم صفحه make Payment که پائینش گزینه request a refund هست..

wtt0gp.jpg

اینم عکس آخر از اکانت....

23h69zb.jpg

باز در خدمتیم.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما 100 درصد دارید اشتباه می کنید
اصلا چنین چیزی که می گید امکان پذیر نیست

نگاه کنید اگر بشود با روش شما پول را از یک حساب بانکی به یک حساب دیگر نقل و انتقال داد , و آقای گوگل هم به شما پول بدهد
روزی 100 میلیون دلار در گوگل ادوردز پول شویی می شود
و تمام قاچاقچی ها و مواد فروش ها و دزد و دقل ها هجوم می برند به سمت گوگل ادورز و این سیستم هم انقدر ناشناخته نیست که هنوز این افراد از آن مطلع نباشند
گوگل از روز اول تاسیس سیستم تبلیغاتیش فکر اینجا هاش را کرده است

در خصوص کریدیت کارت شما که گفتید نمی تواند در ماه بیشتر از 2500 دلار خرج کنید
این مساله دریافت پول اصلا ربطی به میزان کریدیت شما ندارد
حساب بانکی شما مجزا هست
تا هر چه قدر که بانک جا داشته باشد می توانید پول وارد حسابتان بکنید
هر چند گوگل هیچ وقت ریفاند را به کارت جدیدتان نمی فرستد

جدا از این صحبتها چرا آن شخص هندی این اکانت را به شما فروخت ؟ مگر نمی توانست به حساب خودش تمام پول را ریفاند کند ؟
معاملاتی که با ایگلد صورت می گیرد خودش داستان مفصلی دارد که در این محفل نمی گنجد

بالا