برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson P990i ٠

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
مشكل ساعت اس ام اس رو با يه راه خيلي ساده ميشه حل كرد
البته حدود 15000 تومن خرج داره
صد در صد هم عمليه
حيفه يه دفعه بگم
فعلا نمي گم
والا ما که گوشی رو گرفتیم . بعد از منوی Time رفتیم به قسمت Set Location و ایران رو انتخاب کردیم. همه چی درست شد.

15 تومن هم ندادیم !

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشكل ساعت اس ام اس رو با يه راه خيلي ساده ميشه حل كرد
البته حدود 15000 تومن خرج داره
صد در صد هم عمليه
حيفه يه دفعه بگم
فعلا نمي گم

من با اين آپديت آخري كه كردم ساعت sms ام درست شده.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا ما که گوشی رو گرفتیم . بعد از منوی Time رفتیم به قسمت Set Location و ایران رو انتخاب کردیم. همه چی درست شد.

15 تومن هم ندادیم !

آره منم بعد از آپديت كردن اين كار رو كردم و درست شد حالا نميدونم واسه آپديت بوده يا واسه همين قسمت!؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا این تعداد SMS هایی که فرستادی رو میشه از کجا دید ؟؟؟؟

کچل کرده مارو این sony
يعني ميخواي ببيني از اون موقعي كه اولين اس ام اس رو دادي تا الان چند تا اس ام اس داشتي؟!

گمون نكنم جايي ثبت كنه!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آره .. همین ... نه این رو تونستم پیدا کنم ، نهم تایمر کل مکالماتی که داشتم !

عجب ...
مورد اول رو يعني اس ام اس ها رو منم نديدم ولي واسه تايمر كل مكالمات اينكارو بكن:

دكمه Calls گوشي رو بزن تا بري به اون قسمتي كه كل ليست تماس گرفته شده ها و تماس گيرنده ها و ... رو داري.

حالا More رو بزن و از اون ليست Total Call List رو انتخاب كن.

كل اطلاعات مكالماتت اينجاست.

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
آقا این تعداد SMS هایی که فرستادی رو میشه از کجا دید ؟؟؟؟

کچل کرده مارو این sony

حیف شد من یکی رو میشناختم مو می کاشت ولی کلاه بردار از آب در اومد اگه نه میگفتم بری پیشش:p
در مورد sms هم برو تو قسمت sent item اون بالا نوشته چندا سند کردی البته فقط اونایی هست که تو فولدر sent item هست اگه چیزی پاک کرده باشی که نمیشه فهمید:blink:;)

abnuse

Registered User
لایک‌ها
0
بروبچ جایی نیست که این فریمورا رو دانلود کنیم بعد نصبش کنیم نخوایم متصل باشیم هان

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
بروبچ جایی نیست که این فریمورا رو دانلود کنیم بعد نصبش کنیم نخوایم متصل باشیم هان

من به عنوان يكي از بروبچ اعلام ميكنم كه نه !!!!!!!!!!!!! :lol:

همينجا هم اعلام ميكنم كه گوشيم رو دوست دارم بفروشم :(

دلم زده !‌ :(

afshin_p15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان

من میخواهم یک memory card خوب برای این گوشی بخرم . چه مارکی را پیشنهاد میدهید که اولا : زود خراب نشود و. یک مرتبه دار و ندار آدم را نفرستند به جهان باقی ! دوما : معتبر و پدر و مادر دار باشد !

موفق باشید

من اصفهان هستم و براي گوشي خودم يه مموري sundisk گرفتم كه 4 گيگ هم ظرفيتش هست، تا حالا كوچكترين مشكلي برام درست نكرده و سرعت خوبي هم داره، قيمتش هم 60 هزار تومن هستش و تازه بايد بگم كه قبلا يه مموري اصل سوني داشتم كه 512 اونو خريده بودم 85000 تومن و كاملا هم اصل بود (حدود 2 سال قبل) ولي سرعت اين يكي خيلي بهتره

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18

حالا چرا اينقدر ناز ميكني ؟! :happy:

خوب ناز كردنم داره
شما هم اگه مثل من يكي دو ماه وقت مي ذاشتين كه دليل علميشو پيدا كنين الان ناز مي كردين
ولي خوب اينكه گفتم با 15000 تومن درست ميشه رو شوخي كردم
فقط مي خواستم ببينم دوستان چه عكس العملي نشون مي دن
بعد از كلي تحقيق و پرس و جو به يه نتايجي رسيدم كه به زبان عاميانه اين ميشه كه گوشيهاي ما با سيستم مخابرات و سيم كارت هاي دولتي سازگاري ندارن
حتما الان مي گيد خوب اينو كه از اول خودمونم مي دونستيم
منم در جواب ميكم شما نمي دونستيد بلكه حدس زده بوديد
تا اينجاي كار كه چيزي حل نشد پس از اينجا به بعد رو گوش كنيد
بازم بعد از يه سري تحقيقات ديگه و راهنمايي گرفتن از يكي از دوستانم كه تو يكي از بخشهاي فني شبكه تلفن همراه به اين نتيجه رسيدم كه سيم كارتهاي ايرانسل مثل 912 اين مشكل رو ندارن
يعني شبكه ايرانسل با گوشيهاي ما مشكلي نداره (البته اين به زبون عاميانسا چون دليل عملي دارم كه بايد از سيستم مخابرات آگاهي داشته باشيد تا دليل عمليشو متوجه بشيد)
به خاطر همينم با اجازتون 30000 تومن ناقابل دادم يه سيم كارت ايرانسل گرفتم كه شانس من فرداش شد 15000 تومن
تست كردم ديدم بله ديگه هيچ اس ام اسي نميره وسطا گم و گور بشه
اين نكته رو هم بگم كه اصلا اين دو تا سيم كارت سيستم ساعتشون به هم نمي خوره
يعني اس ام اس هايي كه از 912 مياد تو يه بازه از اينباكستون ولي اس ام اس هايي كه از ايرانسل مياد دقيقا پشت سر هم رديف ميشه
حالا كه دليلشو فهميدين ديگه نه به سوني اريكسون فحش بدين نه خودتونو بندازيد تو زحمت كه درستش كنين
اميدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
من اين پستو با گوشيم فرستادم اگه فونتش بهم ريختس بگيد اديتش كنم
موفق باشيد

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
خوب ناز كردنم داره
شما هم اگه مثل من يكي دو ماه وقت مي ذاشتين كه دليل علميشو پيدا كنين الان ناز مي كردين
ولي خوب اينكه گفتم با 15000 تومن درست ميشه رو شوخي كردم
فقط مي خواستم ببينم دوستان چه عكس العملي نشون مي دن
بعد از كلي تحقيق و پرس و جو به يه نتايجي رسيدم كه به زبان عاميانه اين ميشه كه گوشيهاي ما با سيستم مخابرات و سيم كارت هاي دولتي سازگاري ندارن
حتما الان مي گيد خوب اينو كه از اول خودمونم مي دونستيم
منم در جواب ميكم شما نمي دونستيد بلكه حدس زده بوديد
تا اينجاي كار كه چيزي حل نشد پس از اينجا به بعد رو گوش كنيد
بازم بعد از يه سري تحقيقات ديگه و راهنمايي گرفتن از يكي از دوستانم كه تو يكي از بخشهاي فني شبكه تلفن همراه به اين نتيجه رسيدم كه سيم كارتهاي ايرانسل مثل 912 اين مشكل رو ندارن
يعني شبكه ايرانسل با گوشيهاي ما مشكلي نداره (البته اين به زبون عاميانسا چون دليل عملي دارم كه بايد از سيستم مخابرات آگاهي داشته باشيد تا دليل عمليشو متوجه بشيد)
به خاطر همينم با اجازتون 30000 تومن ناقابل دادم يه سيم كارت ايرانسل گرفتم كه شانس من فرداش شد 15000 تومن
تست كردم ديدم بله ديگه هيچ اس ام اسي نميره وسطا گم و گور بشه
اين نكته رو هم بگم كه اصلا اين دو تا سيم كارت سيستم ساعتشون به هم نمي خوره
يعني اس ام اس هايي كه از 912 مياد تو يه بازه از اينباكستون ولي اس ام اس هايي كه از ايرانسل مياد دقيقا پشت سر هم رديف ميشه
حالا كه دليلشو فهميدين ديگه نه به سوني اريكسون فحش بدين نه خودتونو بندازيد تو زحمت كه درستش كنين
اميدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
من اين پستو با گوشيم فرستادم اگه فونتش بهم ريختس بگيد اديتش كنم
موفق باشيد

دادشه من 2 صفحه ما رو گذاشتی سر کار؟؟؟؟:blink:
اینو که همه می دونستن مشکل از SE نیست ولی بازم خسته نباشی زیاد زحمت کشیدی;)

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دادشه من 2 صفحه ما رو گذاشتی سر کار؟؟؟؟:blink:
اینو که همه می دونستن مشکل از SE نیست ولی بازم خسته نباشی زیاد زحمت کشیدی;)

والله تا جایی که من میدونم se مدل ما ، converter برای تبدیل ساعت sms به ساعت درونی موبایل را ندارد !

شما هم که میگید اگه سیم کارت ایرانسل بشه همه چیز درست میشه لطفا شماره ات را به من بده تا از یک موبایل بهت sms بدم و باز هم در کمال حیرت و ناباوری ببینی که مشکلت حل نشده و الکی ایرانسل خریدی ....

و یک سوال هم بپرسم : تنظیمات ایرانسل را روی p990 چطوری اعمال کردی ؟

ممنون....

و الفردوی عزیز برای اینکه از p990 ات حوصله ات سر نره این برنامه gdesk را حتما نصب کن یک مدت باهاش سرگرم هستی چون شکل موبایلت را عوض میکنه و حتی لازم نیست که مدام مموری ات را برای ایکونهای جدید از موبایلت در بیاری و بذاری سر جاش !
نحوه نصب برنامه gdesk :
ابتدا فایل های sis که در فایل زیپ هستند را نصب کنید . فایلهای gdd را یکجا روی موبایلتون (مموری)کپی کنید و بعد Gdesk را اجرا کنید ، حالا پوسته جدید را استفاده کنید.

لینک دانلود :
http://d.turboupload.com/d/2088912/GDesk_0.15_for_UIQ3for_PT_.zip.html

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من اصفهان هستم و براي گوشي خودم يه مموري sundisk گرفتم كه 4 گيگ هم ظرفيتش هست، تا حالا كوچكترين مشكلي برام درست نكرده و سرعت خوبي هم داره، قيمتش هم 60 هزار تومن هستش و تازه بايد بگم كه قبلا يه مموري اصل سوني داشتم كه 512 اونو خريده بودم 85000 تومن و كاملا هم اصل بود (حدود 2 سال قبل) ولي سرعت اين يكي خيلي بهتره
آقا آب در کوزه و ما تشنخ لبان میگردیم !

از کجا خریدی ؟؟؟ بگو ما دربدر دنبالشیم !

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
این گوشی دیگه واقعا حوصله ی من رو سر برده!:hmm:
من که هیچ خیری از این برنامه های UIQ3 ندیدم! در همین مدتی که به اصطلاح چند برنامه روی گوشی ام نصب کردم می بینم که گوشی به شدت کند شده و گاهی اوقات حتی از باز کردن آیکون Message هم عاجز است! یا در مورد مشابه پیش می آید که دفتر تلفن را هم نمی شود دید!!(2-3 بار اتفاق افتاده)
یکی دیگر از چیزهایی که اصلا سر در نمی آورم اینه که آلارم ساعت گوشی در حالی که روی سایلنس هم نیست در کمال حیرت هیچ زنگی نمی خوره و این مساله چندین بار برایم پیش اومده!
اما مشکلات به همین جا ختم نمی شه:
بعضی وقت ها گوشی اصلا زنگ نمی خوره (باز هم در حالی که روی سایلنس مود نیست!)
خیلی وقت ها دکمه پاسخگویی مکالمه رو که می زنم می بینم انگار اصلا در نوبت اول کار نمی کنه و گاهی هم بالکل تماس قطع می شه!! این دیگه واقعا نوبر بود که هنوز هم با آن ساخته ام ولی یواش یواش دیگه دارم ناامید می شم! فعلا تنها کاری که توانستم انجام بدم که در برخی موارد جوابگو بوده، ری استارت کردن گوشی بوده!
در چنین مواردی شما حاضری همه ی امکانات مالتی مدیایی گوشی رو بدی ولی وظایف اصلی گوشی شما به درستی انتجام بشه!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
یک سری ایرادات جدی این سونی در interface داره که فکر میکنم اگه یک نیمچه مشورتی با برنامه نویسان

و ایده پردازان samsung داشته باشن ، همه ی مشکلاتشون حل شه !

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
من که هیچ خیری از این برنامه های UIQ3 ندیدم! در همین مدتی که به اصطلاح چند برنامه روی گوشی ام نصب کردم می بینم که گوشی به شدت کند شده و گاهی اوقات حتی از باز کردن آیکون Message هم عاجز است! یا در مورد مشابه پیش می آید که دفتر تلفن را هم نمی شود دید!!(2-3 بار اتفاق افتاده)
یکی دیگر از چیزهایی که اصلا سر در نمی آورم اینه که آلارم ساعت گوشی در حالی که روی سایلنس هم نیست در کمال حیرت هیچ زنگی نمی خوره و این مساله چندین بار برایم پیش اومده!
خیلی وقت ها دکمه پاسخگویی مکالمه رو که می زنم می بینم انگار اصلا در نوبت اول کار نمی کنه و گاهی هم بالکل تماس قطع می شه!! این دیگه واقعا نوبر بود که هنوز هم با آن ساخته ام ولی یواش یواش دیگه دارم ناامید می شم! فعلا تنها کاری که توانستم انجام بدم که در برخی موارد جوابگو بوده، ری استارت کردن گوشی بوده!
در چنین مواردی شما حاضری همه ی امکانات مالتی مدیایی گوشی رو بدی ولی وظایف اصلی گوشی شما به درستی انتجام بشه!

کلید مشکل شما در اپدیت کردن گوشی هست...ورژن گوشی تون قدیمیه درسته؟ مشکلاتی که میگید با اخرین ورژن حل شده هستن...

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام
يكي به ما بگه اين بازي هاي جاوايي رو در حالت در باز چطوري ميتونيم انجام بديم ؟ به عبارت ديگه دكمه بالا و پايين و چپ و راست و ستاره و مربع و ايناش چطوري اه ؟

ميشه روي تاچ اسكرين تعريف كرد احتمالا اينا رو ؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325

من پی 990 دربو داغون زیاد دیدم ! ولی نه دیگه تا این حد !

اگه گوشیت با آپدیت درست نشه حتما مشکل سخت افزاری داره !

بالا