برگزیده های پرشین تولز

مشکل در AdWord

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آگهی من در صفحه فارسی گوگل نمایش داده نمیشه. در لیست انتخاب زبان، فارسی وجود نداره و وقتی همه زبانها را انتخاب می کنم باز هم در صفحه فارسی نشون داده نمیشه!!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
آگهی من در صفحه فارسی گوگل نمایش داده نمیشه. در لیست انتخاب زبان، فارسی وجود نداره و وقتی همه زبانها را انتخاب می کنم باز هم در صفحه فارسی نشون داده نمیشه!!

همون عربی و انگلیسی رو انتخاب کنی کافیه! بعدم منظورت از صفحه فارسی چیه؟ سرچ رو می گی؟بهبهین حد اقل قیمت رو برای این که تو سرچ نمایش داده بهشه انتخاب کردی یا نه

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
من هم همين مشكل رو دارم هنوز.

فك مي كنم منظور اين دوستمون هم اين باشه كه با آي پي ايران آگهي ها نمايش پيدا نمي كنه، يعني جزو ليست ادوردز ايران نيست اما من خيلي ها رو ديدم كه اين مشكل رو ندارن و با سرچ فارسي و آي پي ايران تبليغاتشون بغل سرچ گوگل هست

كسي مي دونه چيكار ميشه كرد كه با آي پي ايران ( حالا با هر زباني ) آگهي ها نمايش پيدا كنه ؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من هم همين مشكل رو دارم هنوز.

فك مي كنم منظور اين دوستمون هم اين باشه كه با آي پي ايران آگهي ها نمايش پيدا نمي كنه، يعني جزو ليست ادوردز ايران نيست اما من خيلي ها رو ديدم كه اين مشكل رو ندارن و با سرچ فارسي و آي پي ايران تبليغاتشون بغل سرچ گوگل هست

كسي مي دونه چيكار ميشه كرد كه با آي پي ايران ( حالا با هر زباني ) آگهي ها نمايش پيدا كنه ؟
من دقیقا با ساز کارش آشنا نیستم
بهبین من چند بار از دانشگاه روی تبلیغات متنی گوگل یکی از سایت ها کلیک کردم، دفعه بعد که رفتم دانشگاه تبلیغات متنی دیگه برام نشون داده نشد! بعد از دو سه هفته توی دانشگاه، تبلیغات متنی دوباره نشان داده شد! یه جور حالت تنبیهی هوشمند!:blink:
حالا وقتی تو از این کارت اینترنت ها استفاده می کنی، ممکن همین حالت پیش بیاد مثلا یه کاربر دیگر الکی روی تبلیغات کلیک کرده باشه!

NighTear

Registered User
لایک‌ها
0
من هم این مشکل را دارم.
یعنی تو فایرفاکس آگهی مربوط به کلمه جستجو شده فارسی نشون داده میشه اما توی اینترنت اکسپلورر همین جستجو بدون آگهی میاد!!!
من حدس میزنم مشکل برای کشوری باشه که به هنگام ثبت نام انتخاب شده؟
کسی جوابی پیدا کرده؟

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
يكي از دوستان مي گفت قيمت كليك روي هر آگهي رو افزايش بديد درست ميشه...

AyDn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم،
تبلیغات سایت من هم نمایش داده نمیشه
زبان هم عربی و انگیلیسی انتخاب شده

بالا