برگزیده های پرشین تولز

اگر دستگاه بریک بشه چیکار باید کرد؟؟؟

mrmohammad1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام... من جمین دارم و وقتی داشتم رام 6 روش نسب می کردم برق رفت و BackUp هم نداشتم :weird:... یک از دوستان گفت احتمالا گوشیم Brick شده.:weird:.. می خواستم ببینم این حرف درسته... اگر نه که راه حل چیه... اگر آره حالا باید چیکار کنم؟؟؟ :goatee::whistle:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام... من جمین دارم و وقتی داشتم رام 6 روش نسب می کردم برق رفت و BackUp هم نداشتم :weird:... یک از دوستان گفت احتمالا گوشیم Brick شده.:weird:.. می خواستم ببینم این حرف درسته... اگر نه که راه حل چیه... اگر آره حالا باید چیکار کنم؟؟؟ :goatee::whistle:

خیلی زیاد در این باره بحث شده دوست عزیز:blush:

اگر میشه سرچ کنید:)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
حسين آقا من شرمندم . اما فكر ميكنم يه كم اين دوستمون بيشتر راهنمايي ميشدن بد نبود چون تو شرايطي كه ايشون دارن واقعا سرچ مشكله! يعني واسه من اين طور بود.:cool:

mrmohammad1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حسین جان search کردم اما چیزی که کمک کنه پیدا نکردم :hmm:... فقط اینو فهمیدم که باید مین برد عوض بشه.:weird:.. می خواستم ببینم راه دیگه ای هست یا نه :worried:

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
حسین جان search کردم اما چیزی که کمک کنه پیدا نکردم :hmm:... فقط اینو فهمیدم که باید مین برد عوض بشه.:weird:.. می خواستم ببینم راه دیگه ای هست یا نه :worried:

اقا عوض کردن مین برد اخرین راه حله ... به این زودی تسلیم نشو ...
اگه یکم سرچ کنی بچه ها زیاد بحث کردن
اگه یدونه دیگه جمین گیر بیاری می تونی یه کلکی بزنی و دوباره یه رام درست و حسابی روش بریزی ...
درست زمانی که می خواد رو دستگاه رام جدید بریزه باید گوشی خودت رو وصل کنی ...
البته من این کار رو نکردم و اصلا هم تضمین نمی دم ...
ولی قبل از عوض کردن مین حتما این کار رو خودمم انجام می دادم ...
البته این مطلب برگرفته از یکی از دوستان بود ماله خودم نبود © :cool:

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام
همان طور که آقا امیر گفتند در حال حاضر اصلا به فکر عوض کردن مین بورد نباش
اول از همه بگو که وقتی گوشی رو روشن می کنی سر چه مرحله ای گیر می کنه و بعد از اون نحوه hard reset کردن دستگاهت رو بگو
جواب این دو سوال خیلی در حل مشکلت کمک می کنه
اگر گوشیت usb رو میشناسه و فقط مشکلت نصب رام هست , می تونی فعلا رام اصلی گوشی خودت رو از این آدرس بگیری و نصب کنی :
ftp://ftp.clubimate.com/JAMin_Arabic_213923_2139126_022021_ship.zip

یه نگاهی هم به این پست بندازید :
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1465658&postcount=2

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
شما وارد بوت لودر ميتوني بشي يا نه؟

mrmohammad1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون که کمک می کنید:blush:... محسن جان این گوشی من بعد از نشون دادن لوگوی آیمیت یا همون صفحه آبیه گیر می کنه... وقتی هم که داخل بوت اسکرین یا همون صفحه سه رنگه میرم و USB رو وصل می کنم نوشته ی USB مشخص میشه... اما وقتی می خوام رام رو بریزم کامپیوتر میگه گوشی رو نمی بینم:eek::wacko:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ممنون که کمک می کنید:blush:... محسن جان این گوشی من بعد از نشون دادن لوگوی آیمیت یا همون صفحه آبیه گیر می کنه... وقتی هم که داخل بوت اسکرین یا همون صفحه سه رنگه میرم و USB رو وصل می کنم نوشته ی USB مشخص میشه... اما وقتی می خوام رام رو بریزم کامپیوتر میگه گوشی رو نمی بینم:eek::wacko:
ترسوندیمون بابا! گوشیت هیچ مشکلی نداره. یه pm به loardofpersia بزن در مورد گوشیه شما وارده و مطلب هم زیاد نوشته. وقتی وارد بوت لودر بشی و کانکت بودن usb رو هم ببینی یعنی تعویض مادربرد نیاز نیست. به همین سادگی!

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
آقا محمد شما تو چند ترد مشکلتون رو مطرح می کنید ؟ , وقتی یه ترد باز می کنید دیگه همه می تونند اون رو ببینند و اگر راه حلی داشته باشند حتما بیان می کنند
این طوری هم شما دچار مشکل میشی که باید همه رو چک کنی تا ببینی کسی جواب شما رو داده یا نه و هم کسی که میخواد جواب رو بده

mrmohammad1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا محمد شما تو چند ترد مشکلتون رو مطرح می کنید ؟ , وقتی یه ترد باز می کنید دیگه همه می تونند اون رو ببینند و اگر راه حلی داشته باشند حتما بیان می کنند
این طوری هم شما دچار مشکل میشی که باید همه رو چک کنی تا ببینی کسی جواب شما رو داده یا نه و هم کسی که میخواد جواب رو بده

محسن جان شرمنده.:blush:.. این یه هفته ای اصلا نمی دونم چیکار دارم میکنم:(... هر سایتی بگی دارم میرم:wacko:... کارم و تعطیل کردم و همش تو اینترنت دارم می چرخم.:(.. سراغ مجتبی هم رفتم اما فعلا که جواب منو نداده:blink:... شرمنده اگر اینجارو ریختم بهم:eek:...

برگردیم سراغ مشکل...
آقا من این جمین گوشکوبم رو می برم تو قسمت بوت لودر.... کابل رو هم وصل می کنم و USB اون پایین میاد... اما وقتی می خوام رام رو بریزم... سیستم میگه گوشی نیست:blink:...:wacko:​

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا عوض کردن مین برد اخرین راه حله ... به این زودی تسلیم نشو ...
اگه یکم سرچ کنی بچه ها زیاد بحث کردن
اگه یدونه دیگه جمین گیر بیاری می تونی یه کلکی بزنی و دوباره یه رام درست و حسابی روش بریزی ...
درست زمانی که می خواد رو دستگاه رام جدید بریزه باید گوشی خودت رو وصل کنی ...
البته من این کار رو نکردم و اصلا هم تضمین نمی دم ...
ولی قبل از عوض کردن مین حتما این کار رو خودمم انجام می دادم ...
البته این مطلب برگرفته از یکی از دوستان بود ماله خودم نبود © :cool:
این روش رو من در جای دیگه گفته بودم و اون جور که من خودم اجراش کردم مشکل حل شد. آقا محمد اگه مشکلت حل نشده چرا این روش رو انجام نمیدی. گوشی دوستم کیوتک بود و برای من کاجم. همین کار رو انجام دادید و گوشیش درست شد. گوشیش طوری شده بود که کسی توی عوض کردن مادر بردش شک نداشت. البته لازم نیست گوشی دوم عین گوشی شما باشه، فقط مدلی باشه که هنگام تشخیص مدل گوشی، ویزار گیر نده

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام
شما آخر جواب منو ندادید , رامی که قصد نصب اون رو دارید رام اصلی گوشیتونه یا رام دیگریه ؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

محسن جان شرمنده.:blush:.. این یه هفته ای اصلا نمی دونم چیکار دارم میکنم:(... هر سایتی بگی دارم میرم:wacko:... کارم و تعطیل کردم و همش تو اینترنت دارم می چرخم.:(.. سراغ مجتبی هم رفتم اما فعلا که جواب منو نداده:blink:... شرمنده اگر اینجارو ریختم بهم:eek:...

برگردیم سراغ مشکل...
آقا من این جمین گوشکوبم رو می برم تو قسمت بوت لودر.... کابل رو هم وصل می کنم و USB اون پایین میاد... اما وقتی می خوام رام رو بریزم... سیستم میگه گوشی نیست:blink:...:wacko:​
سراغ من؟!!!!!!!!!!:blink:
من از شما پیامی دریافت نکردم؛

mrmohammad1989

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما آخر جواب منو ندادید , رامی که قصد نصب اون رو دارید رام اصلی گوشیتونه یا رام دیگریه ؟

محسن جان... منظورت رو از اصلی بودن یا نبودن رام متوجه نمیشم... البته بهم حق بدین چون تازه واردم... اما اگر درست متوجه شده باشم... منظورت اینه که رام واسه خود جمین هست یا نه.... من چندتا رام دارم... یکیش رو از خود سایت آیمیت گرفتم که رام عربی هستش... رام 6 هم دارم... رام ازرگ هم دارم... اما الان مشکلی که هست اینه که وقتی می خوام با این رام ها فلاش کنم... سیستم گوشی رو نمی بینه... البته نشون میده که یه چیزی وصله اما نمی فهمه گوشیه

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
رام اصلی یا آفیشیال یعنی رامی که خود سازنده یا ریبرند کننده ریلیز کرده باشه. مثل همون رامی که از سایت آیمیت گرفتی.

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس چرا رام ریخته نمیشه؟؟؟ :confused:
دوست عزيز نگران نباش مشکلى نيست گوشى شما با يک فلش شدن درست ميشه يکى از مشتريان ما هم همين چند روز پيش رو جمين رم تاچ رو نصب کرده بود و دستگاه تو همون splash - i-mate گير مي کرد بنده خدا ساکن انزلى بود نهايتا دستگاهش رو برد پيش يه تعمير کار موبايل واسش همونجا فلش کرده بود و بعد usb مى شناخت و ويندوز نصب کرد و مشکلش حل شد . فلش کردنم هزينه اى اونچنان نداره اگه طرف اينکاره باشه هزينش معمولا 5- 10 تومان هستش حواست باشه يه موقع بيشتر پيادت نکنن - موفق باشى .

بالا