برگزیده های پرشین تولز

فروش شماره فاكس و پيغام گير مجازي در كشورهاي تحت پوشش ما

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مقدمه::)
Myfax فناوری جدیدی است برای ارسال و دریافت فاکس از طریق اینترنت می باشد که با رشد روز افزون مورد استفاده شرکت ها و سازمانهای بزرگ، متوسط و کوچک است. مبنای این سیستم بر اساس دریافت و ارسال فاکس از طریق دسترسی به ایمیل می باشد.

Myfax چگونه کار می کند؟!:questionm
در این سیستم شما پس از پر کردن فرمی در سایت و فرستادن آن از طریق ایمیل به آدرس [email protected] در کمتر از 24 ساعت شما یک شماره ای دریافت می کنید که با آن شماره می توانید تجارت کاری خود را شروع کنید. کافیست آن شماره مثلاً در فرانسه ثبت گردد و هر فاکس که به شماره شما در فرانسه برسد از طریق ایمیل به آدرس شما ارسال می شود.
بالعکس شما می خواهید توسط آن شماره از دفتر خود فاکسی برای یک شخص و یا یک کمپانی بفرستید آنگاه آن متن را از طریق ایمیل (با فرمت های پک فاکس) می توانید به شخص مورد نظر به صورت اتوماتیک و کمتر از 30 دقیقه به دست آن شخص برسد. توجه داشته باشید که هنگامی که فاکس فرستاده می شود گزارش رسیدن فاکس به شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال می شود.

پک فاکس چیست؟:questionm
پک فاکس یک قالب طرح فاکس در نرم افزار Word طراحی شده است به این صورت که متن خود را تایپ کرده و با Scan شده فایل خود را به همراه پک فاکس به ایمیل [email protected] می فرستید

فعال سازی سرویس پیغام گیر صوتی::lol:
این سیستم هم به صورت ماهیانه ( شارژی ) و هم به صورت سالانه ( رایگان ) با تعرفه های قیمتی مجزا پک می شود.

آیا Myfax سرویس انتقال تماس دارد؟:eek:
بلی، ولی با این قسمت در حال آزمایش است و تا آزمایش کامل این سرویس بسته است.

www.myfax.ir ماي فكس
www.valieasr.com شركت ولي عصر

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کار خیلی جالبیه ..
در حال حاضر شرکتهایی هستند که فناوری دفاتر مجازی (شامل دریافت و ارسال فکس ، دایورت شماره تلفن،صندوق صوتی،ثبت شرکت در کشور دیگه و ... رو انجام میدند.
اما تعرفه ی 330دلار در سال برای اینکار اونم با امکانات کمتر ، خیلی زیاده.
بیش از این از سایت شما دستگیرم نشد.
در مورد ثبت شرکت و خرید صندوق پستی هم فعالیت میکنید ؟؟

مقدمه::)
Myfax فناوری جدیدی است برای ارسال و دریافت فاکس از طریق اینترنت می باشد که با رشد روز افزون مورد استفاده شرکت ها و سازمانهای بزرگ، متوسط و کوچک است. مبنای این سیستم بر اساس دریافت و ارسال فاکس از طریق دسترسی به ایمیل می باشد.

Myfax چگونه کار می کند؟!:questionm
در این سیستم شما پس از پر کردن فرمی در سایت و فرستادن آن از طریق ایمیل به آدرس [email protected] در کمتر از 24 ساعت شما یک شماره ای دریافت می کنید که با آن شماره می توانید تجارت کاری خود را شروع کنید. کافیست آن شماره مثلاً در فرانسه ثبت گردد و هر فاکس که به شماره شما در فرانسه برسد از طریق ایمیل به آدرس شما ارسال می شود.
بالعکس شما می خواهید توسط آن شماره از دفتر خود فاکسی برای یک شخص و یا یک کمپانی بفرستید آنگاه آن متن را از طریق ایمیل (با فرمت های پک فاکس) می توانید به شخص مورد نظر به صورت اتوماتیک و کمتر از 30 دقیقه به دست آن شخص برسد. توجه داشته باشید که هنگامی که فاکس فرستاده می شود گزارش رسیدن فاکس به شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال می شود.

پک فاکس چیست؟:questionm
پک فاکس یک قالب طرح فاکس در نرم افزار Word طراحی شده است به این صورت که متن خود را تایپ کرده و با Scan شده فایل خود را به همراه پک فاکس به ایمیل [email protected] می فرستید

فعال سازی سرویس پیغام گیر صوتی::lol:
این سیستم هم به صورت ماهیانه ( شارژی ) و هم به صورت سالانه ( رایگان ) با تعرفه های قیمتی مجزا پک می شود.

آیا Myfax سرویس انتقال تماس دارد؟:eek:
بلی، ولی با این قسمت در حال آزمایش است و تا آزمایش کامل این سرویس بسته است.

www.myfax.ir ماي فكس
www.valieasr.com شركت ولي عصر

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کار خیلی جالبیه ..
در حال حاضر شرکتهایی هستند که فناوری دفاتر مجازی (شامل دریافت و ارسال فکس ، دایورت شماره تلفن،صندوق صوتی،ثبت شرکت در کشور دیگه و ... رو انجام میدند.

با سلام.

ممنون از اینکه به تاپیک خودتون پست دادید. بلی ولی ما تنها در انگلیس می توانیم برای شما شرکت ثبت کنیم و چون مالیات بر مبنای انتخاب فعالیت تجاری است مالیات آن برای شعلهای Import و Export زیاد می شود. تقریباً برای هر 100 پوند 14.0293 پوند مالیات میگیرند.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.

ممنون
..
خوب کسی که درآمد داره باید مالیات هم بده!
زمینه ی انجام اینکار توی کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا ، آمریکا ، ایتالیا، اسپانیا و ... براتون فراهم نیست ؟؟
..
صندوق پستی رو جواب ندادید .. اون چطور ؟
..
برنامه ی برای کاهش و رقابتی کردن قیمت سالانه ی خدماتتون ندارید ؟؟

.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.

در مورد تعرفه ها حتما خودشون توضیح میدن ، اما BHRZK خان ، من چند وقتیه که این فکر به ذهنم اومده بود و میخواستم نتیجه ی تحقیقمو برای وبمسترا هم بگم.
توی استفاده از خدماتی که ایران تحریم شده هست ، این سرویس به تنهایی کافی نیست. اما میشه با ثبت شرکت، کد مالیاتی و شماره ی بازرگانی توی اون کشور گرفت و در اونصورت حتی وقتی که تلفن دایورت میشه، زیاد مهم نیست که به کجا ( ایران) دایورت شده.... در غیر اینصورت میتونه مشکل ساز بشه

.

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.

ممنون
..
خوب کسی که درآمد داره باید مالیات هم بده!
زمینه ی انجام اینکار توی کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا ، آمریکا ، ایتالیا، اسپانیا و ... براتون فراهم نیست ؟؟
..
صندوق پستی رو جواب ندادید .. اون چطور ؟
..
برنامه ی برای کاهش و رقابتی کردن قیمت سالانه ی خدماتتون ندارید ؟؟

.

به دنبال وکالت در کشور کانادا برای ثبت شرکت دائمی هستم. ثبت شرکت شرکت و بدون دخالت دولت و مالیات آزاد دارم فعالیت می کنم که اگر جواب داد حتماً اینجا پست می دم.

صندوق پستی فقط در جهت گرفتن کالای پستی امکان پذیر است و نه در انجام قرار های ملاقات و ...

ببنید. امنیت و دقت و کیفیت و گارانتی خدمات ماست که باعث می شود ارزشی برای کار خود داشته باشیم. البته تخفیف پائیزه داریم: به ازای 12 ماه شما پول 10 ماه را پرداخت می کنید :

کشور های تحت پوشش : کانادا •دانمارک • شیلی •
بلغارستان • بلژيك • پرتقال • استرالیا • آرژانتین • هند • ایرلند • مجارستان • هنگ کونگ • یونان • فنلاند • مصر • نيوزيلند • نروژ • هلند • مکزیک • مالزی • لاتویا • ژاپن • ایتالیا • آلمان • فرانسه • اسپانیا • اسلواکی • سنگاپور • رومانی • لهستان • فیلیپین • ایالات متحده آمريكا • تایوان • انگلیس • سودان • چین • || بعد از انتخاب ریز تمامی ایالات و شهرها برای شما فاکس می شود.

قیمت نهایی تخفیف پاییزه دریافت توسط نوع سرویس مدت سرویس
2.500.000 ریال 2 ماه رایگان فاکس یا ای میل فاکس 12 ماهه
3.000.000 ریال 2 ماه رایگان فاکس و ای میل فاکس + پيغام گير صوتی 12 ماهه
3.000.000 ریال 2 ماه رایگان موبایل و تلفن ثابت انتقال نماس (Call Divert) 12 ماهه

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.

بازم ممنون از توضیحاتتون
قرار تجاری زیاد مهم نیست، بیشتر برای موجود بودن یک آدرس و صندوق واقعی تا توی قرارداد ها بشه ازش استفاده کرد.
..
تعرفه ی استفاده از تمام خدمات بصورت یکجا چنده ؟؟

.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
یعنی شما به صورت ریموت و مجازی توی خارج شرکت ثبت می کنید !؟

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
.

بازم ممنون از توضیحاتتون
قرار تجاری زیاد مهم نیست، بیشتر برای موجود بودن یک آدرس و صندوق واقعی تا توی قرارداد ها بشه ازش استفاده کرد.
..
تعرفه ی استفاده از تمام خدمات بصورت یکجا چنده ؟؟

.

شما اگر به تعرفه دقت كرده باشيد ميبينيد كه من 3 قسمت دارم 1) فاكس تنها 2) فاكس + پيغام گير صوتي 3) سرويس انتفال تماس

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
کار خیلی جالبیه ..

جا با هزینه های پایین تر هم گیر میاد تازه این 300 دلار در سال که شما میگی زیاده ؟
regus آین سایت ماهی 300 میگره ولی خوب هم سرویسش خوبه هم میشه ماهی 40 ساعت هم تو دفترش کار کرد :cool:

برای ثبت شرکت هم شما میتونی شرکت offshore ثبت کنی ، اینطوری مالیات بسیار پایین یا صفر داری ، ویزا می گیری ، می تونی ملک ثبت کنی ، در مقابل خیلی قوانین ایمنی ، هویت اکثر جاها مخفی هست ، و ..... نفع دیگه که میتونی تو اینترنت سرچ کنی ،

هزینه ثبت شرکت زیاد بالا نیست و مهمترین چیز داشتن مینموم capital هست که اکثر جاها تمام نقد میگیرن ؛ بعضی جاها ها هم تا %50 نقد .
بهترین نوع و ارزون ترین نوع شرکت هم برای ثبت limited liability company یا همون LLC هست .

حالا اسم چنتا از کشور های و مینمم کپیتال ها رو میگم .

المان : به این نوع شرکت میگن GmbH " گِ . ام . بِ . ها " - 25000 یورو
مجارستان : KFT تو اینترنت زده 14000 ولی انگار از 1 سپتامبر شده 2000 ، حالا یک وکیل قراره جوابمو بده امروز فردا
جمهوری چک : SRO - که 7000 یورو مینموم کپیتال هست
ایتالیا : srl که 10000 یورو هست
دانمارک : ApS که 16820 یورو می خواد
اطریش : GmbH که 35000 یورو می خواد .

در ضمن برای ثبت شرکت ، بین کشور های امریکا ، ایالات متحده و کانادا توصیه نمیشند و خوده اونا هم سعی میکنن که offshore شرکت ثبت کنن حالا یا تو اروپا یا تو :

Belize , BVI (British Virgin Islands ) , Costa Rica , Gibraltar , hongkong, Madeira Islands , panama ,
Turks & Caicos ....
هزینه های جانبی ثبت و ... هم به طور متوسط 5000 یورو و کمتر هست .

یک روش دیگه هم وجود داره شما میتونید شرکت های از قبل ثبت شده رو بخرید ، تو اینترنت گوگل کنید برای
shelf companies

برای ثبت شرکت از شما pobox قبول نمیکنن و شما باید یک registered address و یکregistered officer داشته باشی که یک عده با دریافت مقداری هزینه ، شرکت شما رو ثبت و همه این کارا را انجام میدن .

دقيقاً دفاتر ما در آن كشور ها وظيفه دارند فاكس رسيده را اطلاع رساني كنند.

این بیزینس ماله خودتونه یا نماینده فروشید ؟!

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جا با هزینه های پایین تر هم گیر میاد تازه این 300 دلار در سال که شما میگی زیاده ؟
regus آین سایت ماهی 300 میگره ولی خوب هم سرویسش خوبه هم میشه ماهی 40 ساعت هم تو دفترش کار کرد :cool:

برای ثبت شرکت هم شما میتونی شرکت offshore ثبت کنی ، اینطوری مالیات بسیار پایین یا صفر داری ، ویزا می گیری ، می تونی ملک ثبت کنی ، در مقابل خیلی قوانین ایمنی ، هویت اکثر جاها مخفی هست ، و ..... نفع دیگه که میتونی تو اینترنت سرچ کنی ،

هزینه ثبت شرکت زیاد بالا نیست و مهمترین چیز داشتن مینموم capital هست که اکثر جاها تمام نقد میگیرن ؛ بعضی جاها ها هم تا %50 نقد .
بهترین نوع و ارزون ترین نوع شرکت هم برای ثبت limited liability company یا همون LLC هست .

حالا اسم چنتا از کشور های و مینمم کپیتال ها رو میگم .

المان : به این نوع شرکت میگن GmbH " گِ . ام . بِ . ها " - 25000 یورو
مجارستان : KFT تو اینترنت زده 14000 ولی انگار از 1 سپتامبر شده 2000 ، حالا یک وکیل قراره جوابمو بده امروز فردا
جمهوری چک : SRO - که 7000 یورو مینموم کپیتال هست
ایتالیا : srl که 10000 یورو هست
دانمارک : ApS که 16820 یورو می خواد
اطریش : GmbH که 35000 یورو می خواد .

در ضمن برای ثبت شرکت ، بین کشور های امریکا ، ایالات متحده و کانادا توصیه نمیشند و خوده اونا هم سعی میکنن که offshore شرکت ثبت کنن حالا یا تو اروپا یا تو :

Belize , BVI (British Virgin Islands ) , Costa Rica , Gibraltar , hongkong, Madeira Islands , panama ,
Turks & Caicos ....
هزینه های جانبی ثبت و ... هم به طور متوسط 5000 یورو و کمتر هست .

یک روش دیگه هم وجود داره شما میتونید شرکت های از قبل ثبت شده رو بخرید ، تو اینترنت گوگل کنید برای
shelf companies

برای ثبت شرکت از شما pobox قبول نمیکنن و شما باید یک registered address و یکregistered officer داشته باشی که یک عده با دریافت مقداری هزینه ، شرکت شما رو ثبت و همه این کارا را انجام میدن .

این بیزینس ماله خودتونه یا نماینده فروشید ؟!

مردم خودشون مختار هستن كه كدام سرويس را انتخاب كنند. كيفيت هميشه حرف اول را مي زند. ساپورت فارسي يكي از مزيت هاي اين سرويس است.

در ظمن اين كار هم متعلق به خودم مي باشد.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
مردم خودشون مختار هستن كه كدام سرويس را انتخاب كنند. كيفيت هميشه حرف اول را مي زند. ساپورت فارسي يكي از مزيت هاي اين سرويس است.
- تبریک و در کارتون موفق باشید

- ساپورت فارسی برای اینکارا مهم نیست و اگه کسی بخواد تو اینترنت کار کنه یا شرکت داشته باشه یا هر چیزی ، حداقل باید انگلیسی رو مسلط باشه . دیگه گذشت اوون زمانها ! الان اکثر سایت ها ساپورت مسلط به 2-3 زبان بین اللملی دارن جز زبان انگلیسی .

- سو تفاهم پیش امده - من به اون اقا گفتم که پکیج های زیر 300$ در سال هم هست ، همونطور که 300$ در ماه هم وجود داره . و بعد درباره ثبت واقعی و حقوقی یک شرکت در خارج از ایران یک سری اطلاعات مختصر دادم و باقی تحقیقات رو به خودشون واگذار کردم و اشتباهی که ایشون داشتن و فکر می کردن داشتن صندوق پستی برای ثبت شرکت کافی هست رو تصحیح کردم . وظیفه ایجاب میکرد که به ایشون و سایر کسایی که پست ایشون رو ممکن هست بخونن این اطلاعات رو بدم .

همونطور هم که از پستای من برمیاد نه از سرویس کسی انتقاد کردم و نه ماله کسی رو promote کردم . خودمم خوشبختانه تو اینکار نیستم که شما امدی کل پست رو نقل قول کردی و اینطوری جواب دادی .

اگر میخواستم از کار شما انتقاد کنم کار بسیار اسون تری بود تا دادن اطلاعات . مثلا سابقه کار شما در این زمینه ، تضمین ، رقابت با شرکت های معروف که کیفیت بالایی دارن و به قول خیلی از بچه های این فروم ، هر ارزونی بی دلیل نیست

الان هم نه قصد انتقاد داشتم ، نه جواب می خوام ، کلا اینا مثال برای کسی بود که بخواد انتقاد کنه

:)

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دقیقا به همین دلیل هم پرسیدم!!!
قسمت دوم و سوم اگه با هم باشه چنده ؟؟
چون معمولا توی اینجور کارا ، وقتی از همه ی سرویس ها استفاده بشه ، درصد خاصی تخفیف در نظر گرفته میشه.

شما اگر به تعرفه دقت كرده باشيد ميبينيد كه من 3 قسمت دارم 1) فاكس تنها 2) فاكس + پيغام گير صوتي 3) سرويس انتفال تماس

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کوشا جان .. از اطلاعاتی که دادین ممنونم.
اما من کجا گفتم که برای ثبت شرکت صندوق پستی کافیه ؟!!! :eek:
اگه یه بار دیگه بخونید، ثبت شرکت و صندوق پستی دو مقوله ی جدا از هم بودن و اصلا دلیل سوال من مربوط به یه قرار داد خاص هست که در حال پیگیریش هستم.
در مورد آدرس واقعی و رجیستر کردن اون هم توی یکی از پستا در کنار صندوق توضیح داده بودم که گویا سوء تفاهم ایجاد کرد!
..
در مورد LLC هم با شما موافقم.
..
و دلیل سوالم در مورد کانادا و استرالیا ، بیشتر برای کار خاصیه که نیاز به یه کشور انگلیسی زبون داریم.
کارهای اولیه توی بارسلون هم انجام شده و Capital هم میتونه 50% پرداخت بشه ( 5هزارتا) ... البته به دلیل تغییر کاربری، یه سری هزینه های سربار هم برامون داشته و متاسفانه داره! .. اما بندر مناسبیه و به خیلی جاهای دیگه ترجیهش میدم.
اما ایتالیاییها با ما بیشتر راه میان .. و با همین برخورد خوب،الان شریک اول تجاری ایران توی اروپا هستند.

- سو تفاهم پیش امده - من به اون اقا گفتم که پکیج های زیر 300$ در سال هم هست ، همونطور که 300$ در ماه هم وجود داره . و بعد درباره ثبت واقعی و حقوقی یک شرکت در خارج از ایران یک سری اطلاعات مختصر دادم و باقی تحقیقات رو به خودشون واگذار کردم و اشتباهی که ایشون داشتن و فکر می کردن داشتن صندوق پستی برای ثبت شرکت کافی هست رو تصحیح کردم . وظیفه ایجاب میکرد که به ایشون و سایر کسایی که پست ایشون رو ممکن هست بخونن این اطلاعات رو بدم .

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
- تبریک و در کارتون موفق باشید

- ساپورت فارسی برای اینکارا مهم نیست و اگه کسی بخواد تو اینترنت کار کنه یا شرکت داشته باشه یا هر چیزی ، حداقل باید انگلیسی رو مسلط باشه . دیگه گذشت اوون زمانها ! الان اکثر سایت ها ساپورت مسلط به 2-3 زبان بین اللملی دارن جز زبان انگلیسی .

همونطور هم که از پستای من برمیاد نه از سرویس کسی انتقاد کردم و نه ماله کسی رو promote کردم . خودمم خوشبختانه تو اینکار نیستم که شما امدی کل پست رو نقل قول کردی و اینطوری جواب دادی .

اگر میخواستم از کار شما انتقاد کنم کار بسیار اسون تری بود تا دادن اطلاعات . مثلا سابقه کار شما در این زمینه ، تضمین ، رقابت با شرکت های معروف که کیفیت بالایی دارن و به قول خیلی از بچه های این فروم ، هر ارزونی بی دلیل نیست

الان هم نه قصد انتقاد داشتم ، نه جواب می خوام ، کلا اینا مثال برای کسی بود که بخواد انتقاد کنه

با سلام.
ما كه در تالار هستيم همه و همه مي خواهيم از هم استفاده كنيم و نه غير.

ممنونم كه براي تاپيك من پست داديد.

بالا