برگزیده های پرشین تولز

چگونه با كامپيوتر فكس دريافت كنيم؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
چگونه ميتوان بدون داشتن دستگاه فكس از طريق كامپيوتر فكس گرفت وفرستاد؟
قبلا جايي خوانده بودم الان كسي ميتواند گام به گام بگه چطوريه؟ چيزي ميخواد؟

elector girl

Registered User
لایک‌ها
19
چگونه ميتوان بدون داشتن دستگاه فكس از طريق كامپيوتر فكس گرفت وفرستاد؟
قبلا جايي خوانده بودم الان كسي ميتواند گام به گام بگه چطوريه؟ چيزي ميخواد؟

ابتدا از منوی Start وارد Control Panel شوید وقتی Control Panel باز شد به قسمت Printers & Faxes وارد می شوید. در قسمت چپ بالا صفحه دو گزینه مشاهده می کنید : یکی Add a Printer و دومی Set Up faxing شما گزینه دوم را انتخاب کنید . پس از کلیک روی آن صفحه باید مدت بسیار کمی منتظر بمانید . سپس صفحه ای به نام Configuring Components باز می شود . ( دقت داشته باشید باید سی دی ویندوز در سی دی رام باشد در غیر این صورت ویندوز از شما می خواهد که سی دی را در سی دی رام قرار دهید و سپس گزینه OK را بزنید ) ویندوز به صورت اتوماتيك شروع به کپی کردن فایل های مربوط به فکس می کند ....
حالا دیگر شما یک فکس بر روی کامپیوتر خود دارید که بوسیله آن می توانید به هر کجای دنیا فکس ارسال کنید!:blush:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بدون دستگاه فكس؟

خوب الان كارباهاش چطوري يعني چطوري فكس كنم؟

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
ابتدا از منوی Start وارد Control Panel شوید وقتی Control Panel باز شد به قسمت Printers & Faxes وارد می شوید. در قسمت چپ بالا صفحه دو گزینه مشاهده می کنید : یکی Add a Printer و دومی Set Up faxing شما گزینه دوم را انتخاب کنید . پس از کلیک روی آن صفحه باید مدت بسیار کمی منتظر بمانید . سپس صفحه ای به نام Configuring Components باز می شود . ( دقت داشته باشید باید سی دی ویندوز در سی دی رام باشد در غیر این صورت ویندوز از شما می خواهد که سی دی را در سی دی رام قرار دهید و سپس گزینه OK را بزنید ) ویندوز به صورت اتوماتيك شروع به کپی کردن فایل های مربوط به فکس می کند ....
حالا دیگر شما یک فکس بر روی کامپیوتر خود دارید که بوسیله آن می توانید به هر کجای دنیا فکس ارسال کنید!:blush:
ممنونم ...
frizz4.gif

بدون دستگاه فكس؟

نیاز به مودم دایل آپ دارید که تنظیماتش تو همون وایزارد هست

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
برنامه WINFAX بهترین برنامه برای فکس هست .

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند سوال دارم که اگر جواب بديد ممنون میشم اول اینکه فرضا همه کارها انجام شد و فکس اومد به کجا میاد این فکس ؟ ناگهان روی مانيتور ظاهر میشه ؟ يا نياز به پرينتر هست و از پرينتر بيرون میاد بیرون ؟
گفتيد دايال آپ يعنی من که از اینترنت ای دی اس ال استفاده میکنم فيش تلفن رو به حالت دايال آپ برگردونم ؟
من دستگاه فکس نداشتم و نمیدونم چجوری کار میکنه ؟ دستگاه فکس هم يک شماره تلفن معمولی هست ؟ وقتی کامپيوتر میشه دستگاه فکس شماره فکس ما هم میشه شماره خط تلفن ؟ دستگاه فکس مثل ایميل هست ؟ يعنی اگر الان روشن نباشه و يکی فکس بفرسته بعدا که من دستگاه رو روشن کنم يا کامپيوتر رو روشن کنم فکس میاد ؟ يا بايد با طرف مقابل هماهنگ کنم که دستگاه فکس من روشن هست ؟
من تشکر میکنم از راهنماييهای شما

دوست عزيز
جايي كه فكس ذخيره ميشه مشخصه داخل پوشه اي هست كه براي ابنكار خود برنامه ي fax cosole درون پوشه ي documents خود ويندوزه اگه اشتباه نكنم ميسازه و البته امكان تغييرش هست-ناگهان هم ضاهر نميشه البته بسته به تنظيمات داره كه دوحالت وجود داره
1- شما خط تلفونتون مخصوص فكس باشه (يعني استفاده ي ديگه اي نكنيد ) در اين صورت به صورت اتوماتيك فكس ميتونه دريافت بشه حتي كامپيوتر از حالت hibernate يا از حالت stand by (بسته به تنظيمات ستاب و توانايي كامپيوترتون) خارج ميشه و فكس رو دريافت ميكنه
2- اگه از خط به صورت دوگانه استفاده مي كنيد يعني هم تلفن معمولي هم فكس در اين صورت بايد برنامه رو اماده ي دريافت فكس كنيد كه به صورت دستي و خيلي ساده انجام ميشه
3- اين حالت هم در بعضي نر افزار ها هست كه مثلا يك تعداد زنگ مشخص (كه شما تنضيم مي كنيد )مي خوره بعد برنامه منتظره دريافت فكس ميشه
در مورد پرينتر اگه شما تمايل به داشتن يك نسخه ي چاپي داريد ميتونيد از پرينتر استفاده كنيد در غير اين صورت يك نسخه ب صورت يك فايل متني در داخل پوشه مطرح شده تا زماني كه بخواهيد خواهد بود و مسلما به راحتي در دسترس مي باشد
در مورد adsl هم شما بايد پيش از ورود خط تلفن به مودم adsl خط را به يك micro filter يا همون spliter وصل كنيد كه دو خروجي داره يكي به adsl modem ميره اون يكي ديگه dial up modem ميره و شما قادر خواهيد بود فكس دريافت كنيد در كنارadsl
دستگاه فكس از همان خط تلفون معمولي استفاده ميكنه نياز به هيچ تمهيدات خاصي نيست
مسلما براي فكس هم بايد از همان شماره ي سابق استفاد ه كنيد
بالا توضيح دادم براي دريافت فكس در حالت خاموش بودن سيستم بايد شرايط ي رو برقرار كنيد
اميدوارم تونسته باشم توضيحات مفيدي ارائه بدم در هر صورت اگه بازهم سوالي بود پيغام خصوصي بديد :blink::)

j870813986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اینم ی نرم افزار فکس فارسی
نرم افزار مديريت ارسال و دريافت فكس به زبان فارسي نسخه 92.02.15

FaxManagerFarsi.JPG

نرم افزار مديريت ارسال و دريافت فاكس به زبان فارسي (Fax Manager Farsi)
نكته:براي بروز كردن نسخه قديمي اين نرم افزار كافيست روي آيكون فكس در كنار ساعت سيستم راست كليك كرده و از منوي باز شده گزينه بروزرساني نرم افزار را اجرا نماييد تا نسخه برنامه بروز شود.
ويژگيهاي نرم افزار:

• ارسال فكس بصورت تكي و گروهي

• ارسال فكس در زمان مشخص بصورت تكي يا گروهي بدون دخالت كاربر(صرفه جويي در زمان)

• دريافت فكس بهمراه هشدار و همچنين چاپ فكس بلا فاصله بعد از دريافت

• گروه بندي شماره فكس ها

• داراي ليست فكس هاي ارسالي,دريافتي,بايگاني و صندوق بازيافت ميباشد

• همچنين بعنوان منشي ميتواند مكالمات مشتريان را ضبط كند

• ارسال و دريافت بصورت خودكار و دستي

• قابليت گزارشگيري و جستجو در بين فكسها

• ذخيره فكس بصورت فايل

• امكان دريافت فكس از تلفن بانك ها

• داراي گوشي تلفن

• مجهز به سيستم كالر آي دي

• امكان انتقال خودكار فكس دريافتي در مسير تعيين شده هارد ديسك يا درايو شبكه
نكته:براي ورود به برنامه هيچ رمزي وجود ندارد
لینک دانلود آموزش برنامه

hadin.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آیا لازمه که هر دو طرف این برنامه رو داشته باشند ؟
با تشکر از شما

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
از FAX.ir استفاده کنید بهترین راهکاره

بالا