برگزیده های پرشین تولز

داستان من و ِAGP SHOP

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از اوایل امسال شروع بکار تبلیغات کردم و طبق معمول بقیه یکی از کسانی که با اون کار کردم ای جی پی شاپ بود.
ماه اول پولم را نداد، بدلیل اینکه من حساب سیبا یا سپهر نداشتم و شماره حساب جاری را نوشته بودم. اونها هم اعلام کردند که ما فقط به حسابهای الکترونیک پول واریز میکنیم و نمیتونیم به مستقیما به بانک مراجعه کنیم (گفتیم عجب سیستمی دارن اینا.... بابا ایول به کلاس :cool: )
خوب مجبور شدیم مشکلمون را حل کردیم. اما ماه بعد چند روز تاخیر افتاد توی کارشون، پرسیدم چه شده؟ جواب دادن بعلت تعطیلی ها نتونستند پول را بموقع بحساب بریزن پس نتیجه گرفتیم بانکداری الکترونیک هم روزهای تعطیلی را تعطیله....:p اما بالاخره بعد از چند روز پول رسید و ما هم شدیم شاد و سرمست :D
ماه بعد مجددا به تعطیلی خوردیم و طبق سابقه ای که داشتیم بروی خودمون نیاوردیم :happy:
اما بعد از تعطیلات هم خبری نشد تا اینکه توی خبرنامه سایتشون نوشتن بعلت اینکه "سیستم پرداخت" پول اونها را پرداخت نکرده اون ماه خبری از پول نیست و ماه بعد تمامی حسابها تسفیه* میشه و نکته جالب، نمیدونم چطور شد تاریخ ماه بعد یعنی 1/3/86 تبدیل شد به 20/3/86 یعنی تقریبا یکماه بعد از نوشتن خبر :eek:

خلاصه چشمتون را درد نیارم بعد از 3 ما اینور و اونور کردن و کلی ادعاهای آنچنانی مبنی بر سرمایه چند میلیاردی و تبلیغات بیلبردی و مصاحبه های مطبوعاتی که آقایون انجام دادن سرانجام روز تسفیه حساب رسید ولی قبل از تصفیه حساب بعلت تقلب وبمسترها کلی از اکانتها را پاک کرده بودند که یکی هم من بودم :p
پس از اعتراض من و بررسی مجدد معلوم شد که اشتباه کرده بودند و اکانت من را مجددا بازیابی کردند.
در این روز آقایون اعلام کردند فقط پول کسانی را میدن که به اونها اعتماد کرده و همچنان دارن براشون تبلیغ میکنن و خوشبختانه من یکی از این افراد خوشبخت بودم.
اما وقتی حسابم را چک کردم :eek: دیدم تنها 15% پول را واریز کرده بودند یعنی 40هزارتون از 280 هزارتومن.
خوب حالا بگرد دونبال پرتغال فروش.
ولی از رو نرفتم، شمار ه موبایل آقای مهندس فراهانی (البته خودشون میگن مهندس) را پیدا کردم ولی این آقا من را حواله کرد به حسابداری آقای میرعماد. این آقا هم بعد از کلی پوزش گفت: بخدا تقصیر من نیست بودجه کمی برای اینکار به من پرداخت شده ولی ماه بعد تصفیه حساب کامل انجام میشه (البته ماه بعدی دیگه در کار نبود چون دومین پارک شد، تلفنهای شرکت قطع شد و شماره موبایل هم واگذار شد)
چند روز پیش یکی از این آقایون مجددا با آی دی Hostingir در یاهو آفتابی شد، در ابتدا به پیامهای من محل نگذاشت ولی وقتی گفتم که مکالمات را بصورت ضبط شده دارم و اگر جواب ندن اقدام قانونی میکنم بلافاصله جواب داد که بزودی نحوه تصفیه حساب توی سایت نوشته میشه :wacko:
من تمام مکالمات تلفنی خودم را با این آقایون بصورت ضبط شده دارم و اگر طی ماه جاری عکس العمل مثبتی را از آنها نبینم اول آنها را توی اینترنت میذارم و لینکش را توی همین صفحه قرار میدم، بعدا میام تهران و ازشون شکایت میکنم.
اگر کس دیگری هم مدرکی داره اینجا بنویسه تا بتونیم محکمتر عمل بکنیم.

شرمنده خستتون کردم.

*آقایون مهندسین باکلاس نمیدونستند که منظور از از کلمه تصفیه حساب یا تسویه حساب چیه برای همین این دو تا کلمه را ترکیب کرده و کلمه تسفیه را ساخته بودند (بعد اسم سایتشون را گذاشته بودن پارسیفا)
این خبرهایی که توی سایتشون مینوشتن کلی بامزه بود از جمله اینکه اونها نمیخوان ولی اگر بخوان میتونند پرشین بلاگ را بخرند( نمیدونم کی میخواست پرشین بلاگ را به اونها بفروشه :p )

Kanik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مجددا سلام
بعد از ارسال مطلب قبلی سری به سایت agp زدم و با این صفحه روبرو شدم

اطلاعیه
با سلام
خدمت تمامی وب مسترهای گرامی
اخیرا با خبر شدیم که شرکت البرز گستر پایتخت دچار مشکل شده و سایت خود را بسته است.از اینرو اینجانب علیرضا فراهانی که تا 28 مردادماه 1386 رسما به عنوان مدیر فنی و تبلیغات در شرکت البرز گستر پایتخت واقع در خیابان افریقا (جردن سابق) فعالیت می نمودم بر این شدم که به علت مسائل شرعی و انسان دوستانه شخصا پیگیر پولهای شما وب مسترهای گرامی باشم.
به همین جهت دومین agpshop را با مذاکرات انجام شده از آن شرکت تحویل گرفته تا با همکاری شرکت البرز گستر اقدام لازم نسبت به پس گرفتن طلب از شرکت رهنما صورت گیرد که متاسفانه با مغبون کردن شرکت و کلاهبرداری نزدیک به 78 میلیون تومان از طلب شرکت را با شیوه های گوناگون ! پرداخت نکردند .
از اینرو اعلام میدارم اینجانب رضا فراهانی با کمک شرکت البرز گستر به علت بار شرعی و وظیفه انسانی ، کلیه طلب های شما وب مسترهای گرامی را واریز خواهیم کرد لذا قابل ذکر است به علت محدودیت بودجه شرکت البرز گستر تسویه حساب ها مدتی طول خواهد انجامید.
از تمامی وب مستران گرامی خواهشمندیم:
نام و نام خانوادگی ، نام کاربری (در سیستم agp ) ، ایمیل ، نام سایت و شماره حساب خود را در اسرع وقت به ایمیل [email protected] ارسال نمایند .
با تشکر و آرزوی موفقیت
اخبار بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

http://www.agpshop.com/webmasters

حالا 1 سوال جدید پیش میاد ، مگر خود شرکت لیست وب مسترها ، مقدار طلب ، شماره حساب و سایر مشخصات را نداره که باید مجددا برای اونها ارسال بشه؟ :blink:

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
غلط کرد مرتیکه کلاه بردار
مال من به 35 تومن رسیده بود سایتشون تعطیل شد یهو

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
از من 120 هزيار تومن خورد.
در ضمن مواظفب باشيد اين نامرد سيستم كلاه برداري جديدشو زده
تو اين آدرس
cdrooz.com/webmasters

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ای جی پی شاپ نفر اصلیش یه یاروه به نام فراهانی (فرهادی؟ ) یا همچین نامی(دقیقشو یادم رفته )
زمانی که چند سای پیش این سایت رو با این سیستم پرداخت پول تبلیغات زد من گفتم که این باز زده کلاهبرداری کنه :D چون قبلش کلاه منو ورداشته بود :lol:

:f34r:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ای جی پی شاپ نفر اصلیش یه یاروه به نام فراهانی (فرهادی؟ ) یا همچین نامی(دقیقشو یادم رفته )
زمانی که چند سای پیش این سایت رو با این سیستم پرداخت پول تبلیغات زد من گفتم که این باز زده کلاهبرداری کنه :D چون قبلش کلاه منو ورداشته بود :lol:

:f34r:

سلام دوستان
این سایت حقیقتا چی داره که میرید توش فعالیت میکنید؟ مگه چند صد تومن با چه میزان فعالیت بدست میاورید؟ بابا بی خیال این سیستم های متقلب ایرانی بشید. بس نیست؟ چقدر باید کلاه سرمون بره؟ من هم به سیستم های معتبر خارجی رو آوردم هر چند سخت گیر هستند. ولی درامدشون خیلی خوبه و اگر اهل تقلب نباشی. سرماه و به موقع پولتو دریافت میکنی. بدون هیچ مشکل و بازی درآوردن و ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
این سایت حقیقتا چی داره که میرید توش فعالیت میکنید؟ مگه چند صد تومن با چه میزان فعالیت بدست میاورید؟ بابا بی خیال این سیستم های متقلب ایرانی بشید. بس نیست؟ چقدر باید کلاه سرمون بره؟ من هم به سیستم های معتبر خارجی رو آوردم هر چند سخت گیر هستند. ولی درامدشون خیلی خوبه و اگر اهل تقلب نباشی. سرماه و به موقع پولتو دریافت میکنی. بدون هیچ مشکل و بازی درآوردن و ...

اگه منظورت منم (چون حرف منو کوت کردی گفتم) بگم که من با ایشون از این رابطه ها نداشتم ! ایشون قبلا با یه شخصیت دیگه یه شرکت دیگه داشتن ! خدمات هاستینگ می دادن ! اونجا کلاه ما رو برداشتن ! بعدش اومدن زدن تو کار کلاه برداری پی پر کلیکی و ... :lol:

حالا دارم فکر می کنم مسیر بعدیش چیه ؟
107.gif

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اگه منظورت منم (چون حرف منو کوت کردی گفتم) بگم که من با ایشون از این رابطه ها نداشتم ! ایشون قبلا با یه شخصیت دیگه یه شرکت دیگه داشتن ! خدمات هاستینگ می دادن ! اونجا کلاه ما رو برداشتن ! بعدش اومدن زدن تو کار کلاه برداری پی پر کلیکی و ... :lol:

حالا دارم فکر می کنم مسیر بعدیش چیه ؟
107.gif

سلام
معزرت میخوام میون کلامت.
در ضمن کی کلاه شما رو برداشته ای جی پی شاپ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کارشون همینه که صبح تا شب کلاه دیگران رو بردارن؟؟؟؟؟؟؟؟

sh-amoozesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از اوایل امسال شروع بکار تبلیغات کردم و طبق معمول بقیه یکی از کسانی که با اون کار کردم ای جی پی شاپ بود.
ماه اول پولم را نداد، بدلیل اینکه من حساب سیبا یا سپهر نداشتم و شماره حساب جاری را نوشته بودم. اونها هم اعلام کردند که ما فقط به حسابهای الکترونیک پول واریز میکنیم و نمیتونیم به مستقیما به بانک مراجعه کنیم (گفتیم عجب سیستمی دارن اینا.... بابا ایول به کلاس :cool: )
خوب مجبور شدیم مشکلمون را حل کردیم. اما ماه بعد چند روز تاخیر افتاد توی کارشون، پرسیدم چه شده؟ جواب دادن بعلت تعطیلی ها نتونستند پول را بموقع بحساب بریزن پس نتیجه گرفتیم بانکداری الکترونیک هم روزهای تعطیلی را تعطیله....:p اما بالاخره بعد از چند روز پول رسید و ما هم شدیم شاد و سرمست :D
ماه بعد مجددا به تعطیلی خوردیم و طبق سابقه ای که داشتیم بروی خودمون نیاوردیم :happy:
اما بعد از تعطیلات هم خبری نشد تا اینکه توی خبرنامه سایتشون نوشتن بعلت اینکه "سیستم پرداخت" پول اونها را پرداخت نکرده اون ماه خبری از پول نیست و ماه بعد تمامی حسابها تسفیه* میشه و نکته جالب، نمیدونم چطور شد تاریخ ماه بعد یعنی 1/3/86 تبدیل شد به 20/3/86 یعنی تقریبا یکماه بعد از نوشتن خبر :eek:

خلاصه چشمتون را درد نیارم بعد از 3 ما اینور و اونور کردن و کلی ادعاهای آنچنانی مبنی بر سرمایه چند میلیاردی و تبلیغات بیلبردی و مصاحبه های مطبوعاتی که آقایون انجام دادن سرانجام روز تسفیه حساب رسید ولی قبل از تصفیه حساب بعلت تقلب وبمسترها کلی از اکانتها را پاک کرده بودند که یکی هم من بودم :p
پس از اعتراض من و بررسی مجدد معلوم شد که اشتباه کرده بودند و اکانت من را مجددا بازیابی کردند.
در این روز آقایون اعلام کردند فقط پول کسانی را میدن که به اونها اعتماد کرده و همچنان دارن براشون تبلیغ میکنن و خوشبختانه من یکی از این افراد خوشبخت بودم.
اما وقتی حسابم را چک کردم :eek: دیدم تنها 15% پول را واریز کرده بودند یعنی 40هزارتون از 280 هزارتومن.
خوب حالا بگرد دونبال پرتغال فروش.
ولی از رو نرفتم، شمار ه موبایل آقای مهندس فراهانی (البته خودشون میگن مهندس) را پیدا کردم ولی این آقا من را حواله کرد به حسابداری آقای میرعماد. این آقا هم بعد از کلی پوزش گفت: بخدا تقصیر من نیست بودجه کمی برای اینکار به من پرداخت شده ولی ماه بعد تصفیه حساب کامل انجام میشه (البته ماه بعدی دیگه در کار نبود چون دومین پارک شد، تلفنهای شرکت قطع شد و شماره موبایل هم واگذار شد)
چند روز پیش یکی از این آقایون مجددا با آی دی Hostingir در یاهو آفتابی شد، در ابتدا به پیامهای من محل نگذاشت ولی وقتی گفتم که مکالمات را بصورت ضبط شده دارم و اگر جواب ندن اقدام قانونی میکنم بلافاصله جواب داد که بزودی نحوه تصفیه حساب توی سایت نوشته میشه :wacko:
من تمام مکالمات تلفنی خودم را با این آقایون بصورت ضبط شده دارم و اگر طی ماه جاری عکس العمل مثبتی را از آنها نبینم اول آنها را توی اینترنت میذارم و لینکش را توی همین صفحه قرار میدم، بعدا میام تهران و ازشون شکایت میکنم.
اگر کس دیگری هم مدرکی داره اینجا بنویسه تا بتونیم محکمتر عمل بکنیم.

شرمنده خستتون کردم.

*آقایون مهندسین باکلاس نمیدونستند که منظور از از کلمه تصفیه حساب یا تسویه حساب چیه برای همین این دو تا کلمه را ترکیب کرده و کلمه تسفیه را ساخته بودند (بعد اسم سایتشون را گذاشته بودن پارسیفا)
این خبرهایی که توی سایتشون مینوشتن کلی بامزه بود از جمله اینکه اونها نمیخوان ولی اگر بخوان میتونند پرشین بلاگ را بخرند( نمیدونم کی میخواست پرشین بلاگ را به اونها بفروشه :p )

500 تومن از من خوردن من چه کار کنم ؟؟
من با ابن فراهانی دوست شده بودم ولی این آقا . . . .
آقا اگه کاری داره میشه به من هم پی ام بدبد
sh_67sh

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
این مستر فراهانی حدودای 20 سالش هست. قبلا هم شرکت هاستینگ داشتن که اسمشم فک کنم HostingFa یا یه همچین چیزی بود.
تلفنشم داشتم تو گوشی قبلیم که گم شد. :D

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
معزرت میخوام میون کلامت.
در ضمن کی کلاه شما رو برداشته ای جی پی شاپ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی کارشون همینه که صبح تا شب کلاه دیگران رو بردارن؟؟؟؟؟؟؟؟

آره باور کن .
مردم اینجورین دیگه . :(

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
این مستر فراهانی حدودای 20 سالش هست. قبلا هم شرکت هاستینگ داشتن که اسمشم فک کنم HostingFa یا یه همچین چیزی بود.
تلفنشم داشتم تو گوشی قبلیم که گم شد. :D

:lol:
منم الان یاد همین افتادم . تو گوشی قبلیم داشتم شمارشو . منتهی گوشی قبلی من الان دسته بابامه . گرفتم :
شماره هاش :
09122971483
این هم یه نفر بود تو پشتیبانی فنی سایتش :
09329316781

می دونی بلایی که سر ما در آورد علاوه بر اینکه پول هاست و دومینوم رفت یه چیز خیلی بدتر هم بود ! ما روی دومین فروشگاه زده بودیم و کلی کار کرده بودیم که یهو ایشون غیب شد و هاست پرید ! بدبختی اصلیش این بود که پسود پنل دومین رو نداشتیم که با یه هاست دیگه ازش استفاده کنیم :D دومین همینجوری رو هوا مونده باد . تا وقتی که اکسپایر شد و دوباره رفتیم ثبتش کردیم :blush:

پ.ن : (توی مرامنامه ی پی تی که ننوشته بود شماره دادن ممنوعه . اگه نوشته بود و کار بدی کردم بگین ادیت کنم یا یکی زحمتشو بکشه :happy:)

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من که خیلی وقته بی خیال پولم شدم

اینا کلاهبرداری کردند رفتند فایده نداره .........

فقط چندین ماه وقتموم از بین رفت

domrol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی جالبه! این آقای فراهانی اصلا از رو نمیره! سیستم جدید CDROOZ رو راه اندازی کرده!
سرش رو هم عین کبک چنان برده زیر برف و فکر میکنه .... !
و جالبتر اینکه سایتهای معتبر مثل همین پرشین تولز هم براش تبلیغ میکنند!

اگر شک دارید که CDROOZ با AGP ارتباطی داره یانه!!! اینجا را حتما ببینید :
http://whois.webhosting.info/209.167.88.137

بالا