برگزیده های پرشین تولز

واژه نامه انگليسي به فارسي

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان. اينم نسخه جديد و البته تغيير يافته واژه نامه اي كه قبلا واسه دانلود گذاشته بودم.

بيشتر رو سرعتش كار كرده بودم كه كمي بهتر و سريعتر شده، همچنين بانك اطلاعاتي اونو تغيير دادم. ولي خوب اين برنامه جاي پيشرفت و كامل شدن رو داره. من منتظر پيشنهادات شما دوستان جهت بهتر شدن اين نرم افزار هستم.

SaharDicScreen.gif

56500 كلمه هم در بانك اطلاعاتيش موجود داره.

لينك دانلود برنامه

اين رو هم بگم كه به dotnet CF 2 و يه فارسي ساز نياز داره

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
خیلی ممنون دوست خوبم
icon12.gif
به تمام معنا دستتون درد نکنه

دوست من شما که این همه زحمت کشیدی براتون امکان نداره که به جای این بانک اطلاعاتی بی کیفیت که بر اساس دیکشنری آریان پور قدیمی است از بانک های اطلاعاتی معتبرتری مثل دیکشنری دکتر باطنی و یا فرهنگ هزاره استفاده کنید ؟ :(

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خیلی ممنون دوست خوبم
icon12.gif
به تمام معنا دستتون درد نکنه

دوست من شما که این همه زحمت کشیدی براتون امکان نداره که به جای این بانک اطلاعاتی بی کیفیت که بر اساس دیکشنری آریان پور قدیمی است از بانک های اطلاعاتی معتبرتری مثل دیکشنری دکتر باطنی و یا فرهنگ هزاره استفاده کنید ؟ :(

با سلام.

با تشكر از لطفي كه شما به من داريد. مشكلي نيست، ولي خوب فقط فعلا اين بانك قديمي رو در اختيار دارم. ولي خوب تغيير بانك اطلاعاتي برنامه بسيار ساده است. فقط بانك اطلاعاتي اين واژه نامه ها رو براي من ارسال كنيد. البته اگه امكان داره.
همچنين اگر امكاناتي را مد نظر داريد كه فكر مي كنيد به برنامه اضافه شه مفيد خواهد بود را بنويسيد. با كمال ميل انجام خواهم داد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام.

با تشكر از لطفي كه شما به من داريد. مشكلي نيست، ولي خوب فقط فعلا اين بانك قديمي رو در اختيار دارم. ولي خوب تغيير بانك اطلاعاتي برنامه بسيار ساده است. فقط بانك اطلاعاتي اين واژه نامه ها رو براي من ارسال كنيد. البته اگه امكان داره.
همچنين اگر امكاناتي را مد نظر داريد كه فكر مي كنيد به برنامه اضافه شه مفيد خواهد بود را بنويسيد. با كمال ميل انجام خواهم داد.

یک امکانی که واقعا می تونه مفید باشه ، بی نیاز شدن برنامه از فارسی ساز هست

البته می دونم ممکنه کار ساده ای نباشه ، ولی دوست خوبمون جناب قربانی از پسش بر امدند.منظورم این هست که مثلا دستگاه بتونه یک SIP داشته باشه که به شکل محدود تنها در محیط خود برنامه استفاده بشه و بدون اینکه نیاز به فارسی کردن چیزی باشه ، امکان سرچ فارسی اضافه بشه

در ضمن ، من فکر کنم که اگر مثل دیکشنری که روی پی دی ای ها ی عربی هست و یک پلاگین داره که مینی مایز می شه و روی هر کلمه انگلیسی که بروید ، فارسی شو همان جا نشان بده هم خیلی کاراست
موفق باشید

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
یک امکانی که واقعا می تونه مفید باشه ، بی نیاز شدن برنامه از فارسی ساز هست

البته می دونم ممکنه کار ساده ای نباشه ، ولی دوست خوبمون جناب قربانی از پسش بر امدند.منظورم این هست که مثلا دستگاه بتونه یک SIP داشته باشه که به شکل محدود تنها در محیط خود برنامه استفاده بشه و بدون اینکه نیاز به فارسی کردن چیزی باشه ، امکان سرچ فارسی اضافه بشه

در ضمن ، من فکر کنم که اگر مثل دیکشنری که روی پی دی ای ها ی عربی هست و یک پلاگین داره که مینی مایز می شه و روی هر کلمه انگلیسی که بروید ، فارسی شو همان جا نشان بده هم خیلی کاراست
موفق باشید

درسته... من هم با نظر شما موافقم. با آقاي قرباني در اين مورد بيشتر مشورت و از تجربيات ايشان مثل هميشه استفاده خواهم كرد. در دنياي برنامه نويسي هر كاري مي توان كرد. اتفاقا خود من هم فكر هايي براي اين برنامه در سر دارم...

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لينك نرم افزار خراب هستش ممنون ميشم لينك بزاريد

mosi_khafan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. اينم نسخه جديد و البته تغيير يافته واژه نامه اي كه قبلا واسه دانلود گذاشته بودم.

بيشتر رو سرعتش كار كرده بودم كه كمي بهتر و سريعتر شده، همچنين بانك اطلاعاتي اونو تغيير دادم. ولي خوب اين برنامه جاي پيشرفت و كامل شدن رو داره. من منتظر پيشنهادات شما دوستان جهت بهتر شدن اين نرم افزار هستم.

SaharDicScreen.gif

لينك دانلود برنامه

من اينو دانلود كردم ولي وقتي روش كليك مي كنم هيچ عكس العملي نشون نميده روي wm2003 بايد چيكار كنم

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من اينو دانلود كردم ولي وقتي روش كليك مي كنم هيچ عكس العملي نشون نميده روي wm2003 بايد چيكار كنم

سلام. اين برنامه توسط ديگر دوستان بر روي WM2003 تست شده و مشكل نداشته... من متوجه نشدم كه شما بر روي چي كليك مي كنيد و اتفاقي نمي افته؟

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. اين برنامه توسط ديگر دوستان بر روي WM2003 تست شده و مشكل نداشته... من متوجه نشدم كه شما بر روي چي كليك مي كنيد و اتفاقي نمي افته؟

ما که نتونستیم از این لینک دانلو کنیم , قربونت یه بار دیگه (یه جا دیگه) آپلود کن

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ما که نتونستیم از این لینک دانلو کنیم , قربونت یه بار دیگه (یه جا دیگه) آپلود کن

لینک رو تست کردم! مشکلی نداشت. ولی چشم! فردا تو سایت خودم برات Upload می کنم. ;)

NEWVGAc12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

SaharDicScreen.gif

لينك دانلود برنامه

اگه قابلیت اضافه کردن لغات جدید رو هم داشت خیلی بهتر بود ...
میشه در مورد برنامه نویسیش هم کمی توضیح بدی ؟؟؟ مثلا اینکه اینو با چه برنامه ای نوشتی ؟؟؟؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سعي مي كنم كه تو نسخه بعدي بذارم اين امكان رو.
راستي!
نسخه جديد رو مي توني از اينجا دريافت كني.

بالا