برگزیده های پرشین تولز

ويرايگر متن ShNotePad

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ويرايشگر ShNotePad

اين نرم افزار به شما كمك مي كند كه فايل هاي TEXT رو بازخواني، ويرايش و ذخيره نماييد.

دريافت نرم افزار ShNotePad

امكانات:

• امكان ايجاد فايل TEXT با قابليت UniCode.
  • امكان جستجو و جايگذاري متن در فايل.
  • امكان ويرايش چندين فايل به صورت همزمان.
پيش نيازهاي نرم افزار:
  • WM 2005
  • dot Net Framword CF 2
پيشنمايش نرم افزار
ShNotePad.gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
نسخه جديد برنامه هم آماده شده:

ShNotePad.gif

امكانات اضافه شده به برنامه:
  • امكان بازنمودن فايلهاي متني با استفاده از پارامتر
  • افزايش سرعت باز نمودن فايلهاي متني

دريافت نسخه 1.1.5

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
استاد من ازتون تشگر میگنم:)

موفق باشید:)

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
آقا سرعت تايپ فارسي ش عالي بود!
خسته نباشيد!
281.gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
آقا سرعت تايپ فارسي ش عالي بود!
خسته نباشيد!
281.gif

خواهش مي كنم استاد. قابل شما رو نداشت. البته اين برنامه رو بيشتر تو xda-developers دانلود كردن تا persiantools.

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
خواهش مي كنم استاد. قابل شما رو نداشت. البته اين برنامه رو بيشتر تو xda-developers دانلود كردن تا persiantools.
من فكر مي كنم، دوستان ترجيح مي دن از برنامه هايي استفاده كنند كه جامع تر باشه. مثلا"‌ از phatpad! چون چند تا كار رو ميشه باهم توش انجام داد!
من كه از اين برنامتون خيلي خوشم اومد. سرعتش به مراتب از word mobile بيشتر بود. فكر مي كنم خيلي هم ازش استفاده كنم.
پيروز باشيد
109.gif
34.gif

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
آقا اين replace ـش واسه من كار نمي كنه. يعني اصلا"‌صفحه ي replace همچنين font باز نمي شه. فك كنم بخاطر vga هست.
26.gif

موقع خارج شدن از برنامه هم اگر يه آلارم واسه سيو كردن بذاريد خيلي خوب ميشه. همين طور موقع خارج شدن از برنامه وقتي چند تا تب باز هست؛ واجب به نظر مي ياد.
23.gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
آقا اين replace ـش واسه من كار نمي كنه. يعني اصلا"‌صفحه ي replace همچنين font باز نمي شه. فك كنم بخاطر vga هست.
26.gif

موقع خارج شدن از برنامه هم اگر يه آلارم واسه سيو كردن بذاريد خيلي خوب ميشه. همين طور موقع خارج شدن از برنامه وقتي چند تا تب باز هست؛ واجب به نظر مي ياد.
23.gif

با تشكر از feedback شما دوست عزيز. حتما نظرات شما رو در Release بعدي در سيستم اجرا خواهم كرد.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام.

نسخه جديد 1.1.6 آماده شد.

Screen.gif

اضافه شدن امكان Replace و همچنين اصلاح Find در برنامه. همچنين در هنگام خروج از برنامه هم در صورت تغيير در فايلهاي باز شده، پيغامي مبني بر ذخيره فايلها نمايش داده خواهد شد.

دريافت نسخه 1.1.6

توضيحات بيشتر

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام.

با توجه به درخواست هايي مبني بر اينكه برنامه چند زبانه باشه، بزودي نسخه چند زبانه برنامه رو ارائه خواهم كرد. در نسخه بعدي شما امكان اضافه نمودن زبان به برنامه رو خواهيد داشت. يعني خود كاربر مي تواند به برنامه زبانهاي مختلف رو اضافه نمايد...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام.

با توجه به درخواست هايي مبني بر اينكه برنامه چند زبانه باشه، بزودي نسخه چند زبانه برنامه رو ارائه خواهم كرد. در نسخه بعدي شما امكان اضافه نمودن زبان به برنامه رو خواهيد داشت. يعني خود كاربر مي تواند به برنامه زبانهاي مختلف رو اضافه نمايد...
چه سرعتی !
74.gif

خسته نباشید.
ریپلیس درست شد ولی فونت نه هنوز.
37.gif

یه باگ هم که نمی دونم علتش چی می تونه باشه هست که موقع خارج شدن از برنامه وقتی آلارم می ده کنسلش نمی شه کرد! یا باید no رو انتخاب کرد یا yes . کنسل رو که می زنم باز آلارم می ده.
در مورد اون tab ها خیلی خوب شد.
23.gif
فقط بهتر می شد موقع خارج شدن از برنامه از طریق اون ضربدر کوچیکه ی گوشه ی بالای سمت راست (همون!) باز هم آلارم بده! (فقط از طریق more/exit نباشه.)
باز هم ممنون.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
چه سرعتی !
74.gif

خسته نباشید.
ریپلیس درست شد ولی فونت نه هنوز.
37.gif

یه باگ هم که نمی دونم علتش چی می تونه باشه هست که موقع خارج شدن از برنامه وقتی آلارم می ده کنسلش نمی شه کرد! یا باید no رو انتخاب کرد یا yes . کنسل رو که می زنم باز آلارم می ده.
در مورد اون tab ها خیلی خوب شد.
23.gif
فقط بهتر می شد موقع خارج شدن از برنامه از طریق اون ضربدر کوچیکه ی گوشه ی بالای سمت راست (همون!) باز هم آلارم بده! (فقط از طریق more/exit نباشه.)
باز هم ممنون.

سلام.
بازم ممنون از از شما دوست عزيزم.
در مورد اون دكمه X اون بالا... بايد بگم كه اون برنامه رو Minimize مي كنه، نمي بنده كه... و در واقع برنامه Close نمي شه، DeActive مي شه... ولي اگه بازم به نظر شما لازمه، به روي چشم. در مورد Font هم بايد بگم كه من احتمال مي دم كه شايد شما فقط يك فنت داشته باشيد... :blink::blink: :eek::eek: البته اطمينان ندارم به اين موضوع... ولي به هر حال، من از فرم استاندارد FontDialog مربوط به .net استفاده كردم :wacko: حالا چرا باز نمي شه، و هيج خطايي نمي ده، نمي دونم. اگه error مي داد مي شد يه كاريش كرد...
در مورد Cancel هم بايد بگم كه حق با شماست. در نسخه بعدي كه چند زبانه هم هست اين مشكل رفع خواهد شد... بازم ممنون كه پيوسته به من لطف داريد... :blush::blush::blush:

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام.
بازم ممنون از از شما دوست عزيزم.
در مورد اون دكمه X اون بالا... بايد بگم كه اون برنامه رو Minimize مي كنه، نمي بنده كه... و در واقع برنامه Close نمي شه، DeActive مي شه... ولي اگه بازم به نظر شما لازمه، به روي چشم. در مورد Font هم بايد بگم كه من احتمال مي دم كه شايد شما فقط يك فنت داشته باشيد... :blink::blink: :eek::eek: البته اطمينان ندارم به اين موضوع... ولي به هر حال، من از فرم استاندارد FontDialog مربوط به .net استفاده كردم :wacko: حالا چرا باز نمي شه، و هيج خطايي نمي ده، نمي دونم. اگه error مي داد مي شد يه كاريش كرد...
در مورد Cancel هم بايد بگم كه حق با شماست. در نسخه بعدي كه چند زبانه هم هست اين مشكل رفع خواهد شد... بازم ممنون كه پيوسته به من لطف داريد... :blush::blush::blush:
خواهش مي كنم.
نه فونت زياد دارم.
در مورد مينيمايز هم درست مي فرماييد. ولي فك كنم ورد هم همين تكنيك رو داره. چون اكثر ما از ويزبار استفاده مي كنيم خود اين برنامه، مي نيمايز ها رو مي بنده، فكر مي كنم دوستان از اين راه براي خارج شدن از برنامه استفاده مي كنند.
ممنون

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خواهش مي كنم.
نه فونت زياد دارم.
در مورد مينيمايز هم درست مي فرماييد. ولي فك كنم ورد هم همين تكنيك رو داره. چون اكثر ما از ويزبار استفاده مي كنيم خود اين برنامه، مي نيمايز ها رو مي بنده، فكر مي كنم دوستان از اين راه براي خارج شدن از برنامه استفاده مي كنند.
ممنون

بروي چشم دوست خوبم. در مورد فونت هم من دوباره نگاه مي كنم ببينم چه مشكلي داره... شايد مجبور بشم كه خودم يه پنجره ساده براي اينكار درست كنم.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام.
همانطور که می دانید این برنامه بجز شما دوستان عزیز مخاطبان زیادی در جاهای مختلف دنیا پیدا کرده.
همچنین در بین بهترین نرم افزار های رایگان ماه هم قرار گرفته.

ShNotepad در Xda-Developers

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام شهرام جان
آقا من یه نوشته رو با این برنامه ذخیره کردم
فردا که بازش کردم کلمه ها و جمله ها همه اجق وجق :D نوشته شده بود . ( ؟؟؟؟؟؟؟ نشده بود یا برعکس نوشته نشده بود. به حروف های تخیلی پیوسته بود )
یکیش شعر حافظ بود
یکیش هم اسم و فامیل یه بنده خدا با شماره تلفنش
همه فارسی بود ( شماره تلفن درسته )

به نظرت چرا اینجوری شده ؟ راهی برا برگشتش هست ؟ ;)

بالا