برگزیده های پرشین تولز

سوپر باتری!!

ken

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا در مورد این سری باتری هایی که با توان بالا برای دستگاههای PPC اومده کسی خبری از جزئیات فنی شون و اینکه تو بازار ایران پیدا میشن یا نه داره؟

لینک قسمت Extended Battery
لینک
لینک

اگه به قیمت گیر بیاد کلی زندگی میشه کرد با یه شارژ :)

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
HTC TyTN II/Kaiser/P4550 Replacement Extended Battery 2700mAh
65.gif
65.gif

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
براي اتم كه من باطري 2400 ميلي آمپري پيدا كردم. باطري اصل او 2 كه 1600 آمپريه رو ميشه با 40 تومن خريد و اين 2400 ها كه ترد پارتي هستند رو براي اتم 30 تومن ميفروشند!! البته مسئله كيفيت دخيله كه كاملا غير قابل مقايسه است و البته مسئله ريسك باطري ها ( چه در مورد طول عمر و چه انفجار:eek:) البته فعلا باطري منو اذيت نمي كنه با كار زياد روزي 1 بار و با كار متوسط 2 روز باطري دارم اما اگه روزي باطري خراب شد منم يكي از اين 3600 آمپري ها خواهم خريد:blink:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
براي اتم كه من باطري 2400 ميلي آمپري پيدا كردم. باطري اصل او 2 كه 1600 آمپريه رو ميشه با 40 تومن خريد و اين 2400 ها كه ترد پارتي هستند رو براي اتم 30 تومن ميفروشند!! البته مسئله كيفيت دخيله كه كاملا غير قابل مقايسه است و البته مسئله ريسك باطري ها ( چه در مورد طول عمر و چه انفجار:eek:) البته فعلا باطري منو اذيت نمي كنه با كار زياد روزي 1 بار و با كار متوسط 2 روز باطري دارم اما اگه روزي باطري خراب شد منم يكي از اين 3600 آمپري ها خواهم خريد:blink:

عزیز کجا دارند ما بریم بگیریم؟؟؟؟:rolleyes:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز کجا دارند ما بریم بگیریم؟؟؟؟:rolleyes:

یه زمانی یه مغازه زیر زمین علائدین دیدم ( تو کار لوازم جانبی پی پی سی و قاب و ... و تعمیر بود) . از اون رمضانی هم بپرسی درسته خیلی گرون فروشه اما دیگه 10 تومن گرون تر نمیده. اونجوری میشه 40 تومن (اگه داشته باشه که احتمالش زیاده) اما بنده قویا توصیه می کنم اگه امکان خرید از نت دارین حتما این کار رو بکنین چون با 15 -20 دلار ناقابل میتونین تا 3600 آمپریش رو هم گیر بیارین .البته مسئولیت انفجار و یا فشار به دستگاه با خودتونه اما فقط فکر کنین یه اتم دارین که یک هفته یک بار شارژ میشه:heart::wub: اینجوری اتم فقط یه بلوتوث جی پی اس و یه اس دی تی وی اوت کم داره:happy:

ken

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه زمانی یه مغازه زیر زمین علائدین دیدم ( تو کار لوازم جانبی پی پی سی و قاب و ... و تعمیر بود) . از اون رمضانی هم بپرسی درسته خیلی گرون فروشه اما دیگه 10 تومن گرون تر نمیده. اونجوری میشه 40 تومن (اگه داشته باشه که احتمالش زیاده)....البته مسئولیت انفجار و یا فشار به دستگاه با خودتونه اما فقط فکر کنین یه اتم دارین که یک هفته یک بار شارژ میشه:heart::wub: اینجوری اتم فقط یه بلوتوث جی پی اس و یه اس دی تی وی اوت کم داره:happy:

اگه بشه چی میشه :)
اما مگه برندشون چیه؟ سرو صاحاب ندارن اینایی که تو بازار ماس که احتمال انفجار دارن؟ پشتشون شما که دیدی چه مارک و مشخصاتی زده؟

میگن بعضی از اینا ظاهراً یه کم اضافه حجم دارن که اگه آدم بتونه جابزنه تو دستگاه بعدش کلی حال میدن به سیستم.

Any comments?

بالا