برگزیده های پرشین تولز

چرا مسیجام دوتا دوتا میره ورشکست شدم

babak125

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال رو پرسیدم فقط مونده بگم که گوشیم k-jam با wm5 و اینکه هیچ برنامه ای که مربوط به sms باشه غیر en2fa نصب نکردم که مشکل ازون نیست چون وقتی هم که هارد ریست کردم مشکل پابرجا بود.یه نکته که کشف کردم اینه که تا وقتی پنجره ارسال مسیج رو نبستم همه چیز خوب پیش میره ولی بعد از سند کردن اگه پنجره رو ببندم اون وقت دو تا مسیج واسه طرف میفرسته.منم که بیکار نیستم تا تو این شبکه داغون مخابرات بشینم تا ببینم که کی طرف مسیجو میگیره اونوقت پنجره رو ببندم.
خلاصه اگه به دادم نرسید ورشکست میشم.
مردم از بس نوشتم:wacko:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سوال رو پرسیدم فقط مونده بگم که گوشیم k-jam با wm5 و اینکه هیچ برنامه ای که مربوط به sms باشه غیر en2fa نصب نکردم که مشکل ازون نیست چون وقتی هم که هارد ریست کردم مشکل پابرجا بود.یه نکته که کشف کردم اینه که تا وقتی پنجره ارسال مسیج رو نبستم همه چیز خوب پیش میره ولی بعد از سند کردن اگه پنجره رو ببندم اون وقت دو تا مسیج واسه طرف میفرسته.منم که بیکار نیستم تا تو این شبکه داغون مخابرات بشینم تا ببینم که کی طرف مسیجو میگیره اونوقت پنجره رو ببندم.

290.gif
:(

چند باري بحث همين موضوع شده اما به نتيجه اي نرسيديم
گوشي منم همينجوري بود البته نه دوتا دو تا بلكه 6 تا 7 تا :lol:

مشكل هم خودش خود به خود حل شد. رام گوشيتون رو عوض كنيد ببينيد چي ميشه.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

فکر می کنم قبل تر صبحت شده بود ، این اس ام اس ها به حساب تون نمی ره

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شرمنده ها دکتر جان
ولی اتفاقا اتفاقا با یه ابعاد خیلی وسیع به پاچه های ملت فرو میره
با ایرانسل که کاملا محسوسه

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ماله منم یه مدت این جوری میشد ولی با هارد ریست درست شد
این مشکل بیشتر از اپراتوره ، شما همه ی مشکلات رو با هارد ریست حل میکنی ، باید سعی کنیم در جهتی حرکت کنیم که هارد ریست به صفر میل کنه ...

بالا