برگزیده های پرشین تولز

ایمیل مارکتینگ برای سایت شما به قیمت استثنایی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوستان
ارسال ده هزار ایمیل برای شما فقط دو هزار و پانصد تومان. بسیاری از ایمیل ها به اینباکس کاربران میره در ضمن از یک ایمیل لیست ایرانی با ایمیل های سرحال استفاده خواهد شد. باور کنید قیمت استثناییه و بهترش توی ایران نیست.
پی ام بدین. در ضمن حساب سامان و ... هرچی بخواید دارم که راحت پولو واریز کنید.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
حال شما خوبه؟
راستی اگه نمونه کار هم خواستین دارم. یه سایت هست که خودم قبلا راه اندازی کردم. دیروز بعد الظهر شروع به فرستادن اسپم کردم و تا امروز صبح حدود 5000 تافقط فرستادم. و امروز باز شروع کردم. حالا شما پکیج های 10000 تایی رو حساب کنید. که چقدر بازدهی داره. در ضمن وقتی که میزنم تا یه ماه بعدش هم از ایمیل ها برام بازدید میاد. اینطوری نیست که یه دفعه قطع بشه معمولا هم حدود دو هفته بازدید ثابته زیاد تغییر نمیکنه.
به آمارش دقت کنید. زیر صفحه هست از وبگذر. پیکسل هم خواستین توش رایگانه. :lol:
در ضمن جالبش اینه که ایمیل ها رو برای یه یاهو گروپ زدم و آدرس این سایت رو فقط در زیر ایمیل ها گزاشتم. یعنی اصلا موضوع ایمیل این سایت نبود. آدرس سایت.

www.gochatgo.com

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من ازاينجور چيزا زياد امتحان كردم هيچ كدام جواب نداد همه الكي بود
من حاضرم هربازديدي كه از طريق ايميل ميفرستيد 20ريال بدم واگر خودتان ميگيد مثلا 5000تا مياد پس ميشه 10000تومان وازقيميتي كه خودت ميگي بيشتر هم ميشه اگر قبول داري بگو
كنتر هم توي اون صفحه كه بازديد ميفرستي كنتر onstate.com است

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من ازاينجور چيزا زياد امتحان كردم هيچ كدام جواب نداد همه الكي بود
من حاضرم هربازديدي كه از طريق ايميل ميفرستيد 20ريال بدم واگر خودتان ميگيد مثلا 5000تا مياد پس ميشه 10000تومان وازقيميتي كه خودت ميگي بيشتر هم ميشه اگر قبول داري بگو
كنتر هم توي اون صفحه كه بازديد ميفرستي كنتر onstate.com است

سلام
من نگفتم 5000 تا میاد شما هم اگه آمار سایت منو نگاه کنید متوجه خواهید شد. تاثیر داره خیلی هم تاثیر داره ولی یه مساعلی هست و یه درد سر هایی که کار اینطوری سخته. و من ایمیل میفرستم و واقعا وقت پی گیری ندارم. حالا ببینیم چند نفر اومدن و ...
به خاطر همین شرمنده. ولی باور کنید قیمتی که گفتم استثنایی هست و نظیر نداره. در مورد پیشنهاد دو تومان به ازای هر بازدید هم فکر میکنم. ولی کار من نیست چون پی گیری میخواد و ...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اوكي فكرتو بكن جواب بده;)

بالا