برگزیده های پرشین تولز

آیا برای خروج مموری کارت از دستگاه موبایل(مال من QTEK-S200) باید کار خاصی انجام داد ؟

eng2006

Registered User
لایک‌ها
1
آیا برای خروج مموری کارت از دستگاه موبایل(مال من QTEK-S200) باید کار خاصی انجام داد ؟
مثلا : باید دستگاه رو خاموش کرد یا بر نامه های در حال اجرا را ببندیم یا اینکه هیمین جوری بکشیم بیرون؟
منظورم اینکه اطلاعاتش پاک نشه و به صورت SAVE REMOVE از موبایل خارجش کنیم

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خیر قربان جایگاه مموری شما از تکنولوژی Hot Swap بهره میبره که میشه هنگام روشن بودن گوشی هر بلایی که میخواین سرش بیارین فقط اگه برنامه هایی که در حال اجرا هستن روی کارتتون نصب باشن دچار مشکل میشن که اونم با یه بار close application و یا در مواقع استثنایی سافت ریست حل میشه

eng2006

Registered User
لایک‌ها
1
خیر قربان جایگاه مموری شما از تکنولوژی Hot Swap بهره میبره که میشه هنگام روشن بودن گوشی هر بلایی که میخواین سرش بیارین فقط اگه برنامه هایی که در حال اجرا هستن روی کارتتون نصب باشن دچار مشکل میشن که اونم با یه بار close application و یا در مواقع استثنایی سافت ریست حل میشه

من برنامه resco expelorرو گوشیم نصب بور وتوی کارت حافظه نصبش کرده بودم ،کارت رو که در آوردم دیگه آیکنش از روی تودی پرید و هر کاری که کردم بر نگشت حتی soft reset هم کردم.

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
همیشه برنامه هایی که توی today میزاری رو توی رم داخلی گوشی بریز تا مشکلی نباشه
هر موقع خواستی مموری رو در بیاری همه برنامه ها رو ببند تا مشکلی پیش نیاد

برای today رسکو هم باید بری از setting> personal > today >Items دوباره تیک resco today plugin رو بزنی

ولی بهتره پاکش کنی و توی رم داخلی گوشی بریزی تا همیشه راحت مموری رو برداری

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
این سئوال آخر جاش اینجا نیست
ولی با این حال عارضم که یکی از بزرگترین معایب سیمبین همینه
شما اکه تو گوشی هایی که از سیستم سیمبین استفاده میکنن استوریج کارتش رو از اسلوت بیرون بکشید گوشی دچار مشکل شدیدی میشه

eng2006

Registered User
لایک‌ها
1
این سئوال آخر جاش اینجا نیست
ولی با این حال عارضم که یکی از بزرگترین معایب سیمبین همینه
شما اکه تو گوشی هایی که از سیستم سیمبین استفاده میکنن استوریج کارتش رو از اسلوت بیرون بکشید گوشی دچار مشکل شدیدی میشه

ببخشید اگه جاش نبوده آخه نمیخواستم ترد جدید اضافه کنم و شلوغ کنم
ولی فکر نکنم شامل ان70بشه آخه:

موقعی که من میخوام در پوش لاستیکی رو مموری روباز میکنم خودش مینویسه که همه برنامه ها رو بسته
و حالا میتوانید مموری کارت را در بیارید

بالا