برگزیده های پرشین تولز

cPanel to cPanel Transfer?

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام!

دو تا هاست دارم که هر دو cPanel دارن. حالا میخوام بدونم سریعترین راه برای انتقال دادن هاست اولی با تمامی تنظیماتش (از سایت و دیتابیس گرفته تا ایمیلهاش) چیه؟ اگر یه full backup از root بگیرم و بریزم روی هاست دومی، بعد unzipش کنم کافیه؟

:}

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فول بک آپ رو شما نمیتونی روی سرور اکسترکت کنی. باید بدی مسیول سرور این کار رو برات بکنه.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
فول بک آپ رو شما نمیتونی روی سرور اکسترکت کنی. باید بدی مسیول سرور این کار رو برات بکنه.
حالا اگر خودم بخوام اینکار رو بکنم (transfer منظورمه) و شل هم نداشته باشم راه ساده ای هست؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
حالا اگر خودم بخوام اینکار رو بکنم (transfer منظورمه) و شل هم نداشته باشم راه ساده ای هست؟
خود محتوای وب سایت رو که میتونی منتقل کنی. با همون home directory backup و اونور اکسترکت کنی !
دیتابیس هارو هم میتونی دونه دونه اکسپورت کنی و بری اونور ایمپورت کنی !
اکانت های ایمیل و ftp و غیره و ذالک و همینطور تنظیمات شخصی توی cpanel رو هم باید دستی منتقل کنی !

اما از راه منتقل کردن فول بک آپ همه چی باهم منتقل میشه.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
البته یه نکته ای که هست اینه که انتقال فول بک آپ اگه تنظیمات دو تا سرور متفاوت باشه مشکل ایجاد می کنه

بهترین راه اگه SSH ندارید انتقال دستی است

( اگه دوست دارید حجم فایل ها ، تعداد دیتابیس ها و حجم اون ها را برام PM کنید تا با هزینه کم براتون منتقل کنم )

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خود محتوای وب سایت رو که میتونی منتقل کنی. با همون home directory backup و اونور اکسترکت کنی !
دیتابیس هارو هم میتونی دونه دونه اکسپورت کنی و بری اونور ایمپورت کنی !
اکانت های ایمیل و ftp و غیره و ذالک و همینطور تنظیمات شخصی توی cpanel رو هم باید دستی منتقل کنی !

اینو که میدونم
292.gif

اسکریپتی نیست اینکارا رو (حداقل سایت+دیتابیس رو) اتوماتیک ftp کنه دیگه لازم نمباشه آپلود دانلود کنم?
299.gif

/
این همه چی یعنی چی ؟ یعنی اگر راهی برای extractش بود کل سایت ترنسفر میشد؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
البته یه نکته ای که هست اینه که انتقال فول بک آپ اگه تنظیمات دو تا سرور متفاوت باشه مشکل ایجاد می کنه

بهترین راه اگه SSH ندارید انتقال دستی است

( اگه دوست دارید حجم فایل ها ، تعداد دیتابیس ها و حجم اون ها را برام PM کنید تا با هزینه کم براتون منتقل کنم )
موضوع هزینهش نیست. میخوام راه مناسب پیدا کنم...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
موضوع هزینهش نیست. میخوام راه مناسب پیدا کنم...
این همه چی یعنی چی ؟ یعنی اگر راهی برای extractش بود کل سایت ترنسفر میشد؟
نه فقط اکسترکت کردن ! اگه راهی برای ریستور کردن فول بک آپ بود میشد !! که این کار رو هم ادمین سرور میتونه انجام بده.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بهترین راه اینه که با ادمین سرور تماس بگیرید و ازش درخواست کنید این کار رو براتون بکنه.
این تمیز ترین و بهترین راهه !

معمولا این کار رو به راحتی انجام می دن.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
من خودم وقتی می خواستم هاستینگ رو عوض کنم، username/password هاست قدیمی رو دادم به هاست جدید (هاست گتور) اونها خودشون منتقل کردن. البته ممکنه مشکلات جزئی پیش بیاد که اون هم قابل حل هست (برای من رو یکی از دومین ها مشکل پیش اومده بود که خودشون حل کردن) ولی اگر تعداد سایت ها و بانک اطلاعات و ایمیل ها زیاد باشه درد سر انتقال زیاده و می ارزه آدم اینکار رو بکنه.

سلام!

دو تا هاست دارم که هر دو cPanel دارن. حالا میخوام بدونم سریعترین راه برای انتقال دادن هاست اولی با تمامی تنظیماتش (از سایت و دیتابیس گرفته تا ایمیلهاش) چیه؟ اگر یه full backup از root بگیرم و بریزم روی هاست دومی، بعد unzipش کنم کافیه؟

:}

بالا