برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار براي كانكت شدن به اينترنت

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من نرم افزار پاكت پيسي ها و گوشي هاي سوني اريكسون رو ميخوام كه بتونه به اينترنت از طريق واير لس
وصل بشه . جايي هستم كه واير لس ساپورت ميكنه و از طريق wi-fi خود لپ تاپ وصل ميشه
اما براي موبايل شبكه رو بعضيهاشون ميشناسن اما نميتونن كانكت كنن . شنيدم برنامه خاصي داره
كسي ميتونه براي پاكت پيسي و سوني اريكسون سايتي معرفي كنه كه اينهارو داشته باشه ؟
يا خودش اگه داره بزاره ;)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من نرم افزار پاكت پيسي ها و گوشي هاي سوني اريكسون رو ميخوام كه بتونه به اينترنت از طريق واير لس
وصل بشه . جايي هستم كه واير لس ساپورت ميكنه و از طريق wi-fi خود لپ تاپ وصل ميشه
اما براي موبايل شبكه رو بعضيهاشون ميشناسن اما نميتونن كانكت كنن . شنيدم برنامه خاصي داره
كسي ميتونه براي پاكت پيسي و سوني اريكسون سايتي معرفي كنه كه اينهارو داشته باشه ؟
يا خودش اگه داره بزاره ;)

سلام.
من خودم با PPC به اینترنت وصل می شم. از WiFi هم استفاده می کنم. فقط کافیه شما Proxy دستگاه خودتونو به آدرس سرور تنظیم بکنید... یعنی همون default gateway . حالا شایدم برنامه ای برای این کار باشه. بالاخره این از دست ما بر می اومد...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام.
من خودم با PPC به اینترنت وصل می شم. از WiFi هم استفاده می کنم. فقط کافیه شما Proxy دستگاه خودتونو به آدرس سرور تنظیم بکنید... یعنی همون default gateway . حالا شایدم برنامه ای برای این کار باشه. بالاخره این از دست ما بر می اومد...

ممنونم از جوابتون . اما وقتي شبكه رو ميشناسه بازم بايد proxy رو ست كرد ؟ بعد مثلا جالبيش اينه كه ip ميگيره
اما وقتي از رو سرور ping ميكنم نميشناستش :eek: نميدونم بايد چي كار كنم . حالا تنظيمات proxy رو هم انجام
ميدم:)

بالا