برگزیده های پرشین تولز

کمک جهت شناسایی یک نفر (با جایزه ویژه)

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان عزیز اگر کسی از صاحب حساب ایگولد 4894422 اطلاعاتی دارند و یا مشخصاتی دارند لطفا اون مشخصات رو به صورت خصوصی برای بنده ارسال کنند و یک میلیون ریال هدیه دریافت کنند. البته خواهش میکنم اطلاعات رو در صورتی که اطمینان دارید ارسال کنید.

با تشکر
محمودیار

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست من

فکر نمی کنم با یک شماره حساب بشه اسم طرف را پیدا کرد.
باز هم تحقیق کنید شاید دوستان راهکاری را بلد بودند.

کوچیک شما علی:)

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر واقعا براتون ارزشمنده اصلا نباید تاپیک میزدید و دونه دونه باید از کاسبای سایت با PM میپرسیدید.

هنوزم دیر نشده

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله، ولی این پست با هماهنگی یکی از کاربران معتبر در این زمینه زده شده است.
به هر حال این امر انقدر مهم هستش و انقدر باعث ضرر به بعضی از دوستان و همچنین ما شده که حتی یک ادرس ایمیل هم میتونه برای ما مهم باشه.

ممنون

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
من هم مبلغ یک میلیون ریال جایزه در نظر گرفته ام.هر کس که بتونه به روشی هویت واقعی دارنده این حساب رو به ما بده این جایزه را جدای جایزه zenitpay به ایشان خواهم داد.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من هم مبلغ یک میلیون ریال جایزه در نظر گرفته ام.هر کس که بتونه به روشی هویت واقعی دارنده این حساب رو به ما بده این جایزه را جدای جایزه zenitpay به ایشان خواهم داد.
مگه چیکار کرده!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
این که این بنده خدا کلاه برداری بزرگی کرده یا نه رو من نمیدونم. ولی من یه نیم نگاهی انجام دادم. متوجه شدم که این بنده خدا این اکانت ایگلد رو برای همین چند کلاه برداری ساخته و بعد هم رها کرده.
در ضمن مگه خود شما ایمیلی از این شخص ندارید؟ اگه ایمیل یا یاهو آیدی (یاهو نه سرویس دهنده دیگر) از این شخص دارید برای من ارسال کنید. من سعی میکنم برای شما هر کاری از دستم برمیاد انجام بدم.
نیازی هم به جایزه نقدی ندارم.
موفق و پیروز باشید

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
فقط ميتونيد وب رو بگردي تا شايد يك جا اين طرف شماره حساب و ايميلش رو يك جا گزاشته باشه و گوگل همخ اونو ايندكس كرده باشه

در غير اينصورت نميتوني ايگولد رو هك كني و مشخصات رو كش بري و يا فردي رو پيدا كني كه اين يارو رو بشناسه

اگر فردي اين كلاه بردار رو ميشناخت خود شما اون رو بايد ميشناختي
پس ردي ازش نيست

گشتم نبود نگرد نيست!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
http://www.google.com/search?q=4894422+خرید&hl=en&filter=0
4gtg9jq.gif

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
این که این بنده خدا کلاه برداری بزرگی کرده یا نه رو من نمیدونم. ولی من یه نیم نگاهی انجام دادم. متوجه شدم که این بنده خدا این اکانت ایگلد رو برای همین چند کلاه برداری ساخته و بعد هم رها کرده.
در ضمن مگه خود شما ایمیلی از این شخص ندارید؟ اگه ایمیل یا یاهو آیدی (یاهو نه سرویس دهنده دیگر) از این شخص دارید برای من ارسال کنید. من سعی میکنم برای شما هر کاری از دستم برمیاد انجام بدم.
نیازی هم به جایزه نقدی ندارم.
موفق و پیروز باشید
آدرس ایمیلش مربوط به یاهو است.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
چقد زده ازتون حالا؟

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
اگر ممکن هست، شیوه کلاه برداری رو بگویید :)
چون اینطور که معلوم هست کلاه افراد با تجربه رو برداشته و در نتیجه برای افراد کم تجربه می تونه خطر بیشتری رو ایجاد کنه! ;)

بالا