برگزیده های پرشین تولز

بازگردانی اطلاعات حافظه گوشی؟

morison

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

یکی از دوستام ناغافل حافظه ی گوشی شو فرمت کرد.(از طریق خود گوشی. حافظه ی خود گوشی رو فرمت کرد نه رم رو)
یه فایل صوتی توش داشت که خیلی خیلی خیلی براش مهم بود و الآن دنبال راهی می گرده که بتونه اون فایل رو برگردونه.

به نظر شما راهی برای این کار هست؟
اگه راهی بلدید خیلی ممنون میشیم بگید.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
با تاسف راهی نداره...

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
آره...میشه...مموری کارت رو فقط...اونم با مموری ریدر و برنامه های مخصوص نه خود گوشی...

زیاد دنبالش نبودم ولی فقط یه بار یه مموری رو 3650 داشتم با مموری ریدر و برنامه ای که مخصوص بازگرداندن بود امتحان کردم و شد...البته بعضی هاش رو ناقص و خیلی از فایل ها رو هم کامل ریکاور کرد...

بستگی خیلی زیادی داره که بعد از فرمت کردن مموری کارت دیگه اصلا بهش دست نزنید و هیج فایلی رو کپی نکنید...من فرمت کرده بودم و دوباره تعدادی فایل ریخته بودم که باعث بعضی از فایل قبلی ها ناقص ریکاور بشه ولی اگه فرمت کرده باشید و هیچی روش نریخته باشید میشه تا کامل همه رو برگرداند

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
اسمش MMC recovery بود اونی که من دیدم.....

بستگی خیلی زیادی داره که بعد از فرمت کردن مموری کارت دیگه اصلا بهش دست نزنید و هیج فایلی رو کپی نکنید
دقیقا ..... همین اتفاق هم در مورد هارد میفته.........
ولی اگه قبل از delete کردن defrg شده باشه با کپی اطلاعات جدید بازیابی قبلی ها هم امکان پذیره....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
:)
اسمش MMC recovery بود اونی که من دیدم.....

دقیقا ..... همین اتفاق هم در مورد هارد میفته.........
ولی اگه قبل از delete کردن defrg شده باشه با کپی اطلاعات جدید بازیابی قبلی ها هم امکان پذیره....

اره اسمش همون بود....

----------------
اگه defrag شده باشه ولی میدونید که این اتفاق برای مموری کارت های موبایل خیلی نادره.:D چون خود گوشی که نمیتونه انجام بده و کسی هم مموری رو نمیزاره تو مموری ریدر بعد دفراگ کنه!!

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
آره...میشه...مموری کارت رو فقط...اونم با مموری ریدر و برنامه های مخصوص نه خود گوشی...

زیاد دنبالش نبودم ولی فقط یه بار یه مموری رو 3650 داشتم با مموری ریدر و برنامه ای که مخصوص بازگرداندن بود امتحان کردم و شد...البته بعضی هاش رو ناقص و خیلی از فایل ها رو هم کامل ریکاور کرد...

بستگی خیلی زیادی داره که بعد از فرمت کردن مموری کارت دیگه اصلا بهش دست نزنید و هیج فایلی رو کپی نکنید...من فرمت کرده بودم و دوباره تعدادی فایل ریخته بودم که باعث بعضی از فایل قبلی ها ناقص ریکاور بشه ولی اگه فرمت کرده باشید و هیچی روش نریخته باشید میشه تا کامل همه رو برگرداند
من يه چند تا عكس و فيلم داشتم خانوادگي حدود 3 ماه پيش با موبايل گرفتم.
بعد پاكشون كردم كلي عكس و آهنگ ريختم يعني امكانش هست كه بر گردن؟
اگه ميشه يه برنامه هم عرفي كن واسه ي اين كار.
مرسي.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
من يه چند تا عكس و فيلم داشتم خانوادگي حدود 3 ماه پيش با موبايل گرفتم.
بعد پاكشون كردم كلي عكس و آهنگ ريختم يعني امكانش هست كه بر گردن؟
اگه ميشه يه برنامه هم عرفي كن واسه ي اين كار.
مرسي.

فکر نکنم شانس زیادی داشته باشی:( ولی به هر حال کلمه MMC recovery رو تو گوگل سرچ کن ..چیزهای خوبی گیر میاد...یه تست بزن...ضرر نداره...

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
اگه defrag شده باشه ولی میدونید که این اتفاق برای مموری کارت های موبایل خیلی نادره. چون خود گوشی که نمیتونه انجام بده و کسی هم مموری رو نمیزاره تو مموری ریدر بعد دفراگ کنه!!

آره ... منم در مورد هارد گفتم .......

m_red_apple

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستای گلم
من حدود 2 ماه قبل شماره تلفنی رو از حافظه خود گوشی (nokia6300) پاک کردم حالا بد جوری گیر افتادم
نرمافزاری که بتونه ریکاوری کنه سراغ دارید؟
البته رم رو فرمت کردم که البته فکر نمیکنم ربطی به حافظه خود گوشی داشته باشه.و البته revert to factory setting هم کردم که بازم فکر نمیکنم ربطی به شماره های ثبت شده روی خود گوشی داشته باشه.
خواهش میکنم هرکی راهکار داره با من تماس بگیره . ( شیرینیشم محفوظه)
[email protected]

Last edited by a moderator:
بالا