برگزیده های پرشین تولز

طريقه دايناميك ساختن يك وب سايت

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اين قسمت رو راه اندازي كردم تا دوستان كمك كنند تا هركس بتونه يه سايت رو به صورت دايناميك بنويسه.

در ضمن من خودم خيلي بلد نيستم و براي همين اين پست رو زدم تا دوستاني كه تمايل به انتقال اطلاعات دارند اين قسمت رو حمايت كنند .

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
برای دینامیک ساختن یک صفحه شما نیاز دارید تا اسکریپت نویسی با php یا asp یا coldfusion یاperl یا.... رو بدونید.
در نتیجه شما نیاز ندارید تا دنبال چیز خاصی باشید فقط کافی است یکی از موارد برنامه نویسی صفحات وب را یاد بگیرید و من به شما ترکیب php و mysql رو پیشنهاد می کنم.
برای این که سایتتون بازم دینامیکش بیشتر بشه می توانید ajax را رو هم یاد بگیرید تا صفحات شما کمتر نیاز به رفرش داشته باشند.
موفق باشید

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای دینامیک ساختن یک صفحه شما نیاز دارید تا اسکریپت نویسی با php یا asp یا coldfusion یاperl یا.... رو بدونید.
در نتیجه شما نیاز ندارید تا دنبال چیز خاصی باشید فقط کافی است یکی از موارد برنامه نویسی صفحات وب را یاد بگیرید و من به شما ترکیب php و mysql رو پیشنهاد می کنم.
برای این که سایتتون بازم دینامیکش بیشتر بشه می توانید ajax را رو هم یاد بگیرید تا صفحات شما کمتر نیاز به رفرش داشته باشند.
موفق باشید

ممنونم ، ميدونم اما ميخواستم دوستاني كه تمايل دارند ( كه مثل اينكه هيچ كس تمايل نداره ) كمك كنند به همه منجمله به من .

خوبي زبان هاي برنامه نويسي اينكه باهات حرف ميزنه و بايد باهاش حرف بزني .
يه مقدار كد هست اما كمك ميخوام براي ترتيب گذاريشون.

vaheb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم ، ميدونم اما ميخواستم دوستاني كه تمايل دارند ( كه مثل اينكه هيچ كس تمايل نداره ) كمك كنند به همه منجمله به من .

خوبي زبان هاي برنامه نويسي اينكه باهات حرف ميزنه و بايد باهاش حرف بزني .
يه مقدار كد هست اما كمك ميخوام براي ترتيب گذاريشون.
ببین عزیز دلم شما برای این که خودت این کار رو بکنی باید برنامه نویسی بلد باشی من خودم هیچ وقت از کدهای آماده استفاده نمی کنم چون مشکلات زیادی داره ....
به نظر من بهتره اول بر نامه نویسی یاد بگیری تا بعد بتونی هم خودت برنمه بنویسی هم کد های اماده رو برای خودت شخصی سازی کنی . حالا اگه چیزی دیگه می خوای بگو !

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین عزیز دلم شما برای این که خودت این کار رو بکنی باید برنامه نویسی بلد باشی من خودم هیچ وقت از کدهای آماده استفاده نمی کنم چون مشکلات زیادی داره ....
به نظر من بهتره اول بر نامه نویسی یاد بگیری تا بعد بتونی هم خودت برنمه بنویسی هم کد های اماده رو برای خودت شخصی سازی کنی . حالا اگه چیزی دیگه می خوای بگو !

فكر كنم بد نبود پست رو كامل ميخوندي. گفته بودم كه من زياد بلد نيستم و ميخوام دوستاني كه بلدن اين بخش رو كمك كنند تا كساني كه مثل منم هستند بتونند يه كارايي بكنند . وگرنه مشكلي نيست درنهايت سايت هايي هستند كه بخوان به صورت رايگان آموزش بدند و امتنا نكنند. نمونه اش http://iranphp.com زياده اين سايت ها اما ميخواستم يه قسمتي باشه كه آموزش بده و يك سري كه دارن آموزش ميدند سوالي پيش بياد كمك كنند.

ببخشيدا ولي من كه به شخصه از كسي تو اين پي تي خيري نديدم . همه يا پول گرفتند خواستند كمك كنند يا ...
ولش . ممنون

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
شما كه سايتت رو پولي كرده بودي عزيز .

بعدشم بخش اسكريپت هاي آماده موجودي اسكريپت هات صفر است و نوشته شده هرگز.

خسته نباشي.
سایتشون بازه!
منم عضوم!
اسکریپت هم دانلود کردم!
مشکلی هم نداره!;)

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایتشون بازه!
منم عضوم!
اسکریپت هم دانلود کردم!
مشکلی هم نداره!;)

بد نیست یه نگاهی مینداختی بعد پست اضافی میزدی .

سایتشون چند روزه حتی تالارش از لحاظ ظاهری و هسته تغییر کرده .

من که خوشم نمیاد بگم ایشون سایتش هیچی نداره .:rolleyes:

بالا