برگزیده های پرشین تولز

2FUN کلاهبرداری کاربری به نام

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان

میخواهم درباره کلاهبرداری یکی از کاربران این سایت باهاتون مشورت کنم تا هرکس هر کمکی که میتونه بهم بکنه تا بتونم حقم رو از این نامرد بگیرم

حدود 1 ماه و نیم پیش کاربری به نام 2FUN از طریق پیغام خصوصی بهم پیغام داد که اگر میخواهی میتونم کمکت کنم که با 2000 دلار در 10 روز نزدیک 10000 دلار سود کنی من هم که واقعا احتیاج به پول داشتم بهش جواب دادم که چطوری و اون هم شماره تلفن برام گذاشت که یک شماره ایرانسل بود وقتی باهاش صحبت کردم گفت از طریق هایپ و سرمایه گذاری تو ی فارکس من که نمیدونستم این سییتم چطوری هستش قبول کردم فقط قبلا شنیده بودم که هایپها کلاه بردار هستند و این موضوع را بهش گفتم اما گفت ما چون سرمایه زیاد نداریم سرمایه را از طریق هایپ بدست می آوریم و تو فارکس کار میکنیم و سود همه را هم میدهیم و خودمون هم سود میکنیم اونقدر چرب زبون بود و اونقدر قسم خورد و قول داد که کار درسته که من بهش اعتماد کردم چون خودم تا به حال سر کسی رو کلاه نگذاشتم و از بچه های پی تی هم اطمینان داشتم بدون اینکه زیاد تحقیق بکنم قبول کردم و پول رو بهش دادم و اون هم سایت رو ساخت و دائم هم با هم در ارتباط بودیم حتی من یک بار بهش گفتم که theme سایت زیاد جالب نیست و اون رو عوض کرد و بهم هم گفت عوض کردم و من رفتم دیدم دیدم عوض شده و داره راست میگه بعد یک بار باهام تماس گرفت و طلب 1500 دلار دیگه کرد و گفت برای تبلیغ در goldpoll این پول لازمه و گفت کارمون خیلی میگیره و سود هم بیشتر میکنیم وقتی 1500 دلار دیگه را ریختم بعد دیگه ازش خبری نشد و موبایلش هم خاموش شد من تمام این پولها رو از طریق ایگلد ریختم البته خودم ایگلد نداشتم و پول میدادم یکی از دوستان و اون پول رو میریخت به حساب ایگلدش فقط یک بار گفت پول رو به تومان بریزم به حساب یکی از دوستانش در بانک ملی و فیش رو براش اسکن کنم و من این کار رو کردم همون موقع بودش که فامیلش رو به من گفت و گفت که رو فیش بنویسم که بعدا تو حسابمون قاطی نشه بعد از 15 روز که ازش خبری نشد تونستم با یک سند تو آل در مسنجر و گفن اسم و فامیلش شماره موبایل اصلیش که تالیا بود رو گیر بیارم و بهش زنگ زدم البته تو این 15 روز از طریق مسنجر با آی دی hyipdesign بهم پیغام داده بود که تصادف کرده و فکش شکسته و نمیتونه حرف بزنه همیشه با این آی دی باهاش چت میکردم بعد که تلفن جدیدش رو گرفتم و جواب داد دیدم که خودشه چون صداش کاملا تابلو بود و طرز صحبت کردنش اما کاملا انکار کرد و گفت که من رو نمیشناسه اما من 100 درصد مطمئنم که خودش بوده و وقتی جریان رو بهش گفتم خیلی مبدتیانه گفت که اون آی دی hyipdesign رو میشناسه و یکی از دوستانش هستش گفت که من رو جای خودش زده و این کار رو کرده من گفتم من فیش پرداختی به بانک دارم و گفتم به نام فلانی هست که گفت این که دوست منه گفت من به اون شخصی که سرت رو کلاه گذاشته گفتم پول برام بریزه به حساب دوستم و اون هم ریخت در صورتی که من فیش رو دارم و من فیش رو پرداخت کردم گفت پیگیری میکنم بهت کمک میکنم که پیدا بشه چون طرف کسی هستش که تو اینترنت کار میکنه و فکر کردم چون ممکنه آبروش بره پشیمون شده بعد 3 روز گفت پیداش کرده و باهاش قرار گذاشته و من هم رفتم اما خبری ار کسی نشد و فقط خودش اومد فکر کنم میخواست من رو ببینه و ببینه که من میتونم کاری بکنم که گیرش بندازم یا نه به هر حال من بهش گفتم که مطمئنم کار خودشه اما کاملا انکار کرد تنها مدرکی که دارم اون فیش بانکی هستش که واقعا مال دوست همین کسی هستش که من دیدمش و یکی دیگه مکالمات تلفنی که وقتی تماس گرفتم مخابرات گفتن با حکم مراجع قضایی میتونیم مکالمات ضبط شده را بهتون بدیم من دیروز هم رفتم دادسرا که بهم گفتند باید برم دادسرای مرکز در بازار اونجا بخشی هستش به ام بخش جرائم اینترنتی که این کارها رو انجام میدهند

از همه دوستان و اساتید خواهش میکنم هر جوری که فکر میکنند بهم کمک کنند چون من نصف اون پول رو قرض کرده بودم و تمام پس انداز زندگیم همون پول بود خواهش میکنم هرفکری به نظرتون میرسه بهم بگید و کمکم کنید مشخصات کامل این کلاهبردار رو هم بعدا میگم تا گرفتارش نشید و شما هم کمک کنید که آبروش بره

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اولا که چرا اینقدر درشت نوشتی ! خوب میشد همنطوری هم خودند
دوما من که باور نمیکنم اینطوری پول رو به همین راحتی به باد داده باشی ...مگر اینکه . . . واقعا این کار رو کردی ؟
سوما اصلا جرایم اینترنتی رو گلاب بیا سال گذشته برای دریافت یک کارت اعتباری به حساب http://www.creditcardir.com
200 دلار ریختم اما خبری نشد هیچ کارم هم از پیش نرفت
سایت www.creditcardir.com دزدی بی نیست
حالا چطور میتیونی پولت رو پس بگیری فکر نکنم راهی باشه
تا دوستان دیگه نظرشون چی باشه

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

اولا که چرا اینقدر درشت نوشتی ! خوب میشد همنطوری هم خودند
دوما من که باور نمیکنم اینطوری پول رو به همین راحتی به باد داده باشی ...مگر اینکه . . . واقعا این کار رو کردی ؟
سوما اصلا جرایم اینترنتی رو گلاب بیا سال گذشته برای دریافت یک کارت اعتباری به حساب http://www.creditcardir.com
200 دلار ریختم اما خبری نشد هیچ کارم هم از پیش نرفت
سایت www.creditcardir.com دزدی بی نیست
حالا چطور میتیونی پولت رو پس بگیری فکر نکنم راهی باشه
تا دوستان دیگه نظرشون چی باشه

سلام دوست عزیز

سایز فونتم را درست کردم

واقعا نمیدونم چرا اینقدر راحت گول خوردم اما من وقتی مکالمات تلفنی رو بدست بیارم و شکایت کنم کارشناس به راحتی تشخیص میده که این صدا همون هست یا نه من که کارشناس نیستم به راحتی تشخیص میدهم من آدرس و تلفن اون شخص رو هم پیدا کردم و دارم وقتی مکالمات رو بدست آوردم اول جریان رو با خانواده اش در میان میگذارم اگر قبول کردند که هیچ اگر نه اونوقت تا آخرش میرم جلو و حقم رو میگیرم

فقط اگر دوستان کسی هستش تو مخابرات باشه و یا بتونه بیشتر بهم کمک کنه ممنونش میشم که بهم پیغام بده باور کنید همه زندگیم بود این پول

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
هرکس از دوستان بتونه تو این قضیه کمکم کنه مخصوصا بدست آوردن مکالمات ضبط شده تلفن همراهم پنجاه هزار تومان مژدگانی نقدا از طرف من بهش داده میشه البته با حکم مراجع قضایی میتونم این کار رو بکنم اما نمیخواهم طولانی و سخت بشه منتظر کمک و راهنمایی همه هستم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من فکر میکنم شما طمع کردی درسته؟ :D با زبون چرب گولتون زده که بیا هایپ بزنیم و غیره... به هر حال شما باید برای همچین مبالغی برای معامله حداقل آدرس میگرفتی و رو در رو صحبت میکردید... امیدوارم مشکلتون حل بشه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

دوست عزیز ،به دست آوردن مکالمات قبلی تلفن همراه شما غیر ممکنه ، طبق دستور مقامات قضایی و موافقت خودتون میتونن مکالمات از این تاریخ به بعد تلفن همراه شما رو ضبط کنن تا اگر طرف در تماس خودش به کلاهبرداری اعتراف کرد ، شما مدرک داشته باشید.وگرنه مکالمات قبلی شما و این شخص به چه دلیلی باید ضبط شده باشه (مگر اینکه طرف سابقه کلاهبرداری یا جاسوسی داشته باشه)

بهترین راه شما مراجعه به پلیسه. اونها با روشهای روانشناسی خیلی راحت طرف محق رو تشخیص میدن و بعد طرف مقابل رو وادار به اعتراف می کنن. مبلغ کلاهبرداری هم چندان کم نیست که پیگیری نکنن یا برای شما پیگیری به صرفه نباشه

موفق باشید
سلام دوست عزیز
صد در صد درسته. من یه بارم توی چت به شما گفتم که مکالمات ضبت نمیشه ولی شما گفتی که میشه. به هر حال مکالمات تلفنی افراد عادی هیچ وقت بدون دلیل ضبت نمیشه.
در ضمن توی شکایت و قوه قضاییه و ... همیشه یه راه سریع تری برای به نتیجه رسیدن هست! اگه طرف کلاه بردار حرفه ای باشه و سابقه هم نداشته باشه خیلی میتونه بازی در بیاره.
خلاصه من برات دعا میکنم که موفق بشی و پولتو بگیری.
خدانگهدار- موفق و پیروز باشی

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنم یادم هست که در یکی از اون تاپیک هایی که اون کاربری که گفتید کلاهبرداری کرده، بچّه های بخش همون موقع هشدار دادند که قضیّه احتمالاً کلاهبرداری هست. اگر لینک تاپیک را دارید، لطفاً برای پیگیری بگذارید.​

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
ببین مدیر های اینجا IP ش رو بهت میدن تا به صورت حدودی منظقش رو بدست بیاری!

بالا