برگزیده های پرشین تولز

HTC Apps

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام خدمت بچه های گل PT
این هم مجموعه تقریباً کاملی از برنامه های HTC که میدونم خیلی طرفدار داره :)
از بچه ها خواهش میکنم تمام برنامه های مربوط به HTC رو تو این قسمت قرار بدن (البته اگه مدیران عزیز صلاح بدونن)

HTC Apps

attachment.php

فایل های ضمیمه

• HTC.jpg
    HTC.jpg
    265.1 KB · نمایش ها: 353

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
محسن جان چطوری آقا کم پیدایی !
کار بسیار عالی انجام دادی!!!

سلام خیلی مخلصیم،آره شدید مشغول کار کردنم ولی از این به بعد سعی میکنم بیشتر فعالیت داشته باشم ;)

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایشالا که هر جا هستی موفق و شاد باشی!گفتگو آزادم بیا بچه ها دور همیم!!!!!

این پست ها رو هم برا جلوگیری از اضافه شدن غیر مفید ترد بعد 24 ساعت آینده پاک یکنم یا مدیران زحمتشو بکشن!

amiromario

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت بچه های گل PT
این هم مجموعه تقریباً کاملی از برنامه های HTC که میدونم خیلی طرفدار داره :)
از بچه ها خواهش میکنم تمام برنامه های مربوط به HTC رو تو این قسمت قرار بدن (البته اگه مدیران عزیز صلاح بدونن)

HTC Apps

attachment.php

پک کامل زیپ شده
HTC Apps
------------------------​

عزیز جان

این برنامه ها که زحمتشونو کشیدی، روی Dopod 818 از سری Prophet با ویندوز موبایل 5 هم جواب میدن؟ بخصوص اون Home Plugin؟
ممنون و سپاسگذار

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
عزیز جان

این برنامه ها که زحمتشونو کشیدی، روی Dopod 818 از سری Prophet با ویندوز موبایل 5 هم جواب میدن؟ بخصوص اون Home Plugin؟
ممنون و سپاسگذار

%100
روی سری Prophet به خوبی کار میکنه خودم اکثرشو تست کردم.:happy:​

amiromario

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
%100
روی سری Prophet به خوبی کار میکنه خودم اکثرشو تست کردم.:happy:​

دوست عزیز....ویندوز موبایل 5 دیگه، آره؟؟؟

در ضمن اگه امکانش هست یه توضیح خیلی خیلی مختصر 3 تا 4 کلمه ای در مورد هر کدوم از نرم افزارها رو زحمت بکشید، تا کاربرا، مثل من بدونن که نرم افزار به چه درد میخوره؟!؟!؟

ممنون و سپاسگذارم از لطفتون

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

دوست عزیز....ویندوز موبایل 5 دیگه، آره؟؟؟

در ضمن اگه امکانش هست یه توضیح خیلی خیلی مختصر 3 تا 4 کلمه ای در مورد هر کدوم از نرم افزارها رو زحمت بکشید، تا کاربرا، مثل من بدونن که نرم افزار به چه درد میخوره؟!؟!؟

ممنون و سپاسگذارم از لطفتون

رو ویندوز موبایل 5 مطمئن نیستم ،شما چرا ویندوز موبایل 6 رو نصب نمیکنید اصلاً قابل مقایسه با هم نیستن !;)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به به جناب محسن عزیز
بازگشت پربارتون رو تبریک میگم

shasha_ara

Registered User
لایک‌ها
0
دست شما درد نکنه. نمیشه همه رو تو یک فایل برای دانلود بزارید؟
اگر رپید باشه که بهتره
یک دنیا ممنون دوست من.

amiromario

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رو ویندوز موبایل 5 مطمئن نیستم ،شما چرا ویندوز موبایل 6 رو نصب نمیکنید اصلاً قابل مقایسه با هم نیستن !;)

دوست بزرگوار

از اینکه اینقدر سریع پاسخ میدید، واقعا ازتون تشکر میکنم...اینکه پیشنهاد نصب ویندوز 6 رو دادید، باید عرض کنم : والله انقدر گزارش باگهای مختلف و جور واجور تو فرومها خوندم که میترسم آپگرید کنم و دستی دستی بیفتم تو هچل!!!!از ریسک خطرناک Break شدن دستگاه هم اگه بگذریم (که البته همچین ساده هم نمیشه گذشت!!!) :cool:دانگرید هم خودش کلی مکافات و Cid Unlock و اینجور چیزا میخواد...اگه جنابعالی رم خاصی رو امتحان کردین و 100 در صد ازش راضی هستین (نداشتن هر گونه باگ و گیر و نخوردن باطری و ....)، لطفا بنده رو هم راهنمایی کنین.:blush:

مورد بعدی که تو پست بعدی هم خواستم ولی از قلم افتاد، اینکه آیا امکانش هست یه چند کلمه توضیح برای هر نرم افزار که تو این ترد گذاشتین، اضافه کنین تا کاربرا راحتتر تصمیم به دانلود و نصب اونا بگیرن؟؟؟البته نه همشو...چون بعضی ها اسمشون مشخص میکنه ولی مثلا HTC Action Screen - HTC Audio Booster - HTC End Key - HTC Plus v2.0 - HTC Random Access - HTC Streaming Media - HTC Tray App ....امیدی هست؟؟

باز هم از راهنماییتون کمال تشکر رو میکنم :p:p:p

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
خیلی با حال بودن - اما سرعت سیستم رو میارن پایین .

تووووووپ ترینشون هم AlbumFolder DirectoryOption هستش .

من که خیلی باش حال کردم . در کل دستت درد نکنه .

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

به به جناب محسن عزیز
بازگشت پربارتون رو تبریک میگم

سلام خیلی چاکرم :)
دست شما درد نکنه. نمیشه همه رو تو یک فایل برای دانلود بزارید؟
اگر رپید باشه که بهتره
یک دنیا ممنون دوست من.

دوست عزیز گذاشتم که ;) اون پایین
سمت چپ بود اوردمش سمت راست که مشخص باشه ;)

از اینکه اینقدر سریع پاسخ میدید، واقعا ازتون تشکر میکنم...اینکه پیشنهاد نصب ویندوز 6 رو دادید، باید عرض کنم : والله انقدر گزارش باگهای مختلف و جور واجور تو فرومها خوندم که میترسم آپگرید کنم و دستی دستی بیفتم تو هچل!!!!از ریسک خطرناک Break شدن دستگاه هم اگه بگذریم (که البته همچین ساده هم نمیشه گذشت!!!) دانگرید هم خودش کلی مکافات و Cid Unlock و اینجور چیزا میخواد...اگه جنابعالی رم خاصی رو امتحان کردین و 100 در صد ازش راضی هستین (نداشتن هر گونه باگ و گیر و نخوردن باطری و ....)، لطفا بنده رو هم راهنمایی کنین.

مورد بعدی که تو پست بعدی هم خواستم ولی از قلم افتاد، اینکه آیا امکانش هست یه چند کلمه توضیح برای هر نرم افزار که تو این ترد گذاشتین، اضافه کنین تا کاربرا راحتتر تصمیم به دانلود و نصب اونا بگیرن؟؟؟البته نه همشو...چون بعضی ها اسمشون مشخص میکنه ولی مثلا HTC Action Screen - HTC Audio Booster - HTC End Key - HTC Plus v2.0 - HTC Random Access - HTC Streaming Media - HTC Tray App ....امیدی هست؟؟

خدمت شما عرض کنم که من هم قبل از اینکه به WM6 آپگرید کنم از این چیزها که شما گفتید میترسیدم ولی اون روز که آپگرید کردم تاسف خوردم که چرا انقدر صبر کردم واسه این کار ولی یه چیز رو بهت بگم که اگه با WM6 کار کنی حتی یک دقیقه هم حاضر نیستی با WM5 کار کنی،حالا تا نریزی متوجه این قضیه نمیشی :cool: اگه از من میشنوی همین الان برو آپگرید کن ;)
ببین بهترین رامی که واسه سری Prophet اومده PDAVIET 4.0.0.0.6 TOUCH هستش و به جرات میتونم بگم باگی تو این رام وجود نداره و سرعت خیلی بالایی داره
این رام رو میتونی ار اینجا دانلود کنی.

در مورد توضیح هم باید بگم اکثرشون مشخص هستن ولی چشم حتماً وقت کردم توضیحاتشو میذارم البته اگه شما WM6 رو نصب کنید با اگثرشون آشنا میشید :happy:

خیلی با حال بودن - اما سرعت سیستم رو میارن پایین .
تووووووپ ترینشون هم AlbumFolder DirectoryOption هستش .
من که خیلی باش حال کردم . در کل دستت درد نکنه .

آره ممکنه سرعت رو بیارن پایین ولی واقعاً ارزشو دارن ;)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
چه طوری می تونم اون فایلی یا Item ی رو که HTC Home رو به 5 پنج قسمت تبدیل می کنه یعنی دو قسمت دیگه بهش اضافه می شه رو پیدا کنم از بین این فایل ها

Daywalker1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من موبایل Imate-Jasjar دارم، که WM6 را روش نصب کردم ولی برنامه های HTC رو که نصب مب کنم روش درست کار نمی کنه مثل Home, Touch و... Hdh vhid آیا راهی وجود دارد؟

بالا