برگزیده های پرشین تولز

حفظ اطلاعات کانتکت لیست و غیره !! گوشی هم بالا نمیاد !!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام
گوشیم 6300 هست !! خاموشش کردم ... روشن کردم حالش به نظر خوب میرسید ! security code رو وارد کردم و موقع اوکی کردن رفت تو فریز کامل !! تا 5 دقیقه همینه و بعد ریستارت میشه خودش !!
دوباره میاد بالا و همونطوری میشه !! شب گذاشتمش صبح پاشدم دیدم همینطوری برای خودش هر 5 دقیقه داره هنوز ریستارت میشه !! :wacko:
خلاصه از اساتید سوال کردیم گفتن باید فلش بشه ولاغیر ! حالا جدی راه دیگه ای نداره؟ فرمتی چیزی :(
حالا اینش جهنم !! فلش میشه فوقش دیگه 6-7 تومن هم خرجش !! مهم کانتکت لیستمه که بد بخت میشم اگه بپره :D شماره و اینا
4vnqlqh.gif
:D

حالا چجوری میشه اینو یه جوری بک آپ گرفت ازش؟ البته یه بک آپ تو pc-suite دارم که مال سه ماه پیشه !! و از اون موقه تا حالا هم یه 50-60 تایی اضافه شده ! :D:blush:

راستی ! با کابل usb هم که وصلش میکنم میشناسه کابل رو !! ولی برای اینکه mode رو انتخاب کنم باید اول unlock کنمش که اصلا بعد از زدن security code فریز میشه میره برای خودش !!

راهی داره اساتید؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه تونستی به PC Suite وصل کنی، یه بار Sync رو بزن تا اطلاعات بره تو Outlook
توی سیم کارت Save نکردی ؟
خوب وصل میکنمش تا mode رو از روی گوشی به nokia mode انتخاب نکنم که تو pc-suite قابل دیتکت شدن نیست :-/

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سیم کارتتو دربیار ، بذار رو یه گوشی دیگه برو به قسمت sim contact ببین شاید باشن !

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
پس بیخیال شو !
برو بده فلش کنن ، از این به بعد هم هر هفته بک آپ بگیر !

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
به نظر من اگر عجله نداری قبل از این که بدی فلش کنن، همین سوال رو از بخش ساپورت شرکت سازنده هم بپرس. اگر بشه کاری کرد اونا بهتر می تونن راهنمایی کنن.
http://europe.nokia.com/A4315052

http://discussions.europe.nokia.com/

سلام
گوشیم 6300 هست !! خاموشش کردم ... روشن کردم حالش به نظر خوب میرسید ! security code رو وارد کردم و موقع اوکی کردن رفت تو فریز کامل !! تا 5 دقیقه همینه و بعد ریستارت میشه خودش !!
دوباره میاد بالا و همونطوری میشه !! شب گذاشتمش صبح پاشدم دیدم همینطوری برای خودش هر 5 دقیقه داره هنوز ریستارت میشه !! :wacko:
خلاصه از اساتید سوال کردیم گفتن باید فلش بشه ولاغیر ! حالا جدی راه دیگه ای نداره؟ فرمتی چیزی :(
حالا اینش جهنم !! فلش میشه فوقش دیگه 6-7 تومن هم خرجش !! مهم کانتکت لیستمه که بد بخت میشم اگه بپره :D شماره و اینا
4vnqlqh.gif
:D

حالا چجوری میشه اینو یه جوری بک آپ گرفت ازش؟ البته یه بک آپ تو pc-suite دارم که مال سه ماه پیشه !! و از اون موقه تا حالا هم یه 50-60 تایی اضافه شده ! :D:blush:

راستی ! با کابل usb هم که وصلش میکنم میشناسه کابل رو !! ولی برای اینکه mode رو انتخاب کنم باید اول unlock کنمش که اصلا بعد از زدن security code فریز میشه میره برای خودش !!

راهی داره اساتید؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
فلش کردم.
15 تومن هزینه فلش کردن و 5 تومن هم پیک :-/

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقا یه چیز عجیب !!
ورژن فریم ور گوشیم قبلا آخرین ورژن بود !! الان این رو هم که گرفتم همونه ! ولی کلی امکانات اضافه داره !! مثلا به Send New Message ش Postal card و Flash Message!!! اضافه شده !! وکلی امکانات ریز دیگه !!
اما مثلا با نگه داشتن دکمه # دیگه پروفایل به سایلنت نمیره !!

علتش چیه؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
بالا