برگزیده های پرشین تولز

رد کردن گوشی از گمرک؟؟؟

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،
کسی میدونه کسی که با خودش یه گوشی نو داشته باشه،موقع ورود به ایران بهش گیر میدن یا نه؟
من گوشیم هفته دیگه از امریکا میرسه دوبی،از اونجام یکی از فامیلام میخواد واسم بیاردش،ولی میترسم تو گمرک بهش گیر بدن،کسی تجریه نداره؟؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام،
کسی میدونه کسی که با خودش یه گوشی نو داشته باشه،موقع ورود به ایران بهش گیر میدن یا نه؟
من گوشیم هفته دیگه از امریکا میرسه دوبی،از اونجام یکی از فامیلام میخواد واسم بیاردش،ولی میترسم تو گمرک بهش گیر بدن،کسی تجریه نداره؟؟

منم مشکل شمارو دارم :eek:
اقا مشکلی نیست :cool: اگه خیلی خرت و پرت نداشته باشن مشکلی نیست 2 تا هم بیارن ok هست ...البته اینم بگم اغلب کشورها الان که نزدیک کریسمس هست دیگه اصلا کاری ندارن :cool: ایران عزیز رو نمیدونم :D از سیاوش عزیز که یه ما پیش رفت میتونید بپرسید :)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اگه یکی هم برا من بخری میگم کاریت نداشته باشن
koo-koo.gif

شوخی کردم
فکر نمیکنم کاری داشته باشن چون معنی نداره تعداد بالا وارد نمیکنه که کاری بهش داشته باشن

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
سلام،

دو سه تا هم طرف تو جيبش بگذاره و روشن باشه كاريش ندارن. اما بيشتر از 2-3 تا ايراد ميگيرن. البته سعي كن تابلو بازي در نياري 4 تا پك نو بدون موبايل رو تو يه چمدون بزاري !! اگه جعبه اش رو نياري يا به كس ديگه اي بدي بياره خيلي ريسكش كمتره

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
اگه گوشی در جعبه باشه و باز نشده باشه ایراد که نمیگرن اما ازتون گمرکی خواهند گرفت
پس بهتره گوشی رو باز کنه و بگیره دستش یا توی جیبی جایی , جعبه رو بخوابونه کف ساکی چیزی و کلیه لوازم رو در گوشه کنار ساک بزاره

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از همتون ممنون که راهنمایی کردین.میخوام بگم گوشی رو بذاره تو جیبش،ولی جعبه رو چی؟؟میترسم بگم بخوابونن بزنن جعبه رو خراب کنن بابا!!
وسین جان،آخه میخوام zinc ردش کنم،دیگه نمیتونم دوری توشیبارو تحمل کنم.;)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ای ول .بالاخره یه شیر مرد پیدا شد که وارد گود بشه و ریسک و قبول کنه:happy: از اول می گفتی توشیبا میخوای!! آقا اگه 2 نفرن که مشکلی نیست . یکی جعبه رو بیاره یکی موبایل و لوازم رو.

اگه یه نفره و جعبه هم خوابونده نمیشه بهش بگو همه وسایل و منوال رو بیاره. جعبه رو با پست بفرسته . از اونجایی که وزنش خیلی کم میشه نباید بیشتر از 30-40 تومن خرجش بشه . البته من واسه خودم میخواستم عمرا جعبه رو نمی آوردم . اما یه دفعه خواستی بفروشی لازم میشه . 3-40 تومن همچینم زیاد نیست.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
نظرتون درباره استفاده از پست خوب بود!

همه چیز بستگی به این داره که کی بیاره و چقدر زرنگ باشه. چون ممکنه حتی 1 دونه بیاره و ازش گمرکی بگیرن ولی یه آدم زرنگ! 5 تا هم بیاره و گمرکی هم نده. در ضمن هرکس سالی 1 بار وقتی میاد ایران میتونه از قسمت سبز رد بشه. (اون کسی که میخواد براتون بیاره ظرف 1 سال گذشته ایران اومده؟)

حالا با اجازه ایجاد کننده این تاپیک من هم یه سوال در همین باره دارم:

من هم یه گوشی خریدم و الان تو آلمان هست. گوشی من دست دومه :blush: (ولی ترتمیز و در حد آکبند :rolleyes:) جعبه هم نداره و فقط یه سری کابل و از این جور چیز ها همراش هست.

آیا اگر به دوستم بگم فقط گوشی رو (بدون جعبه، کابل ها و ...) بزاره تو پاکت! و با پست برام بفرسته ایران، اونوقت باز هم باید گمرکی بدم؟ لطفا اگر تجربه ای دارید یا مطمئن هستید بفرمایید چون اگر قرار باشه 60 درصد گمرکی بدم دیگه نمی ارزه.

ممنون

ای ول .بالاخره یه شیر مرد پیدا شد که وارد گود بشه و ریسک و قبول کنه:happy: از اول می گفتی توشیبا میخوای!! آقا اگه 2 نفرن که مشکلی نیست . یکی جعبه رو بیاره یکی موبایل و لوازم رو.

اگه یه نفره و جعبه هم خوابونده نمیشه بهش بگو همه وسایل و منوال رو بیاره. جعبه رو با پست بفرسته . از اونجایی که وزنش خیلی کم میشه نباید بیشتر از 30-40 تومن خرجش بشه . البته من واسه خودم میخواستم عمرا جعبه رو نمی آوردم . اما یه دفعه خواستی بفروشی لازم میشه . 3-40 تومن همچینم زیاد نیست.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اول از همه تجربه خودم رو بکم من خودم4 تا گوشی آک رو با هم آوردم مشگلی نبود:)(خودم یعنی دوستم که من سفارش داده بودم:))

اون دستمون هم که پرسیده بود میخواد براش بفرستند فقط کافی هست که رو جعبه رو روش بنویسند gift:blush:مشگل حل:)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می بینم که همه گرفتاری منو دارن!!!:happy:
ببینید کسی که واسم میخواد بیاره،این هفته داره با خانمشو بچش میره دوبی،هفته بعدشم برمیگردن ایران.حالا این قضیه قسمت سبز چیه؟؟شامل حالشون میشه؟؟توی یه سال اخیر هم از کشور خارج نشدن.
حسین جان،نگفتی چه جوری گوشی هارو آوردی؟؟
مشکل من سر گوشی نیست،اونو میذاره تو جیبش.ولی چون میخوام گوشی رو آک رد کنم به جعبش اونم از نوع سالمش احتیاج دارم.اگه راهی باشه که جعبه رو بدونه باز کردن و خوابوندن بیاره عالیه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
می بینم که همه گرفتاری منو دارن!!!:happy:
ببینید کسی که واسم میخواد بیاره،این هفته داره با خانمشو بچش میره دوبی،هفته بعدشم برمیگردن ایران.حالا این قضیه قسمت سبز چیه؟؟شامل حالشون میشه؟؟توی یه سال اخیر هم از کشور خارج نشدن.
حسین جان،نگفتی چه جوری گوشی هارو آوردی؟؟
مشکل من سر گوشی نیست،اونو میذاره تو جیبش.ولی چون میخوام گوشی رو آک رد کنم به جعبش اونم از نوع سالمش احتیاج دارم.اگه راهی باشه که جعبه رو بدونه باز کردن و خوابوندن بیاره عالیه.

کار خاصی نکردم حامد جان فقط دوستم گفت برا فامیل این 4 تا گوشی رو هدیه آوردم:blush:

اونها هم مشگل درست نکردن:)البته بکم این رفیق ما دانشجو بود:blush:

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تابستون ار دبی با خودم گوشی آوردم هیچ کس حتی در چمدون رو باز نکرد که یه نگاه بندازه

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من هم قبلا یه دونه HP از دوبی اوردم
اگر تو جعبه نباشه (یعنی نشون میده که اک نیست) اصلا کاری ندارن!
حالا حسین که آک هم وارد کرده کاریش نداشتن:D

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
البته دیگه زیاد نگران نباشید چون تعرفه واردات شد 25 درصد. (دیگه 60 درصد نیست)
اما کسی جواب منو نداد :( اگر فقط یه گوشی رو برام از آلمان پست کنن (بدون جعبه و متعلقات) اونوقت بازم باید برم لشگر برای کارهای گمرکی و گمرکی پرداخت کنم؟

با تشکر

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
البته دیگه زیاد نگران نباشید چون تعرفه واردات شد 25 درصد. (دیگه 60 درصد نیست)
اما کسی جواب منو نداد :( اگر فقط یه گوشی رو برام از آلمان پست کنن (بدون جعبه و متعلقات) اونوقت بازم باید برم لشگر برای کارهای گمرکی و گمرکی پرداخت کنم؟

با تشکر

نه اقا مشکلی نیست من یه دوست داشتم که هر از چندی داداشش واسش از UK گوشی میفرستاد(همون بدون جعبه )...هیچ وقت نگفت گمرکی و اینچیزا داده...

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
من هم یه گوشی خریدم و الان تو آلمان هست. گوشی من دست دومه :blush: (ولی ترتمیز و در حد آکبند :rolleyes:) جعبه هم نداره و فقط یه سری کابل و از این جور چیز ها همراش هست.
ممنون

دوست عزیز وقتی جعبه نداشته باشه هیچ کاریت ندارن این رو مطمئن باشید چون فکر می کنند شارژر و بساط دیگه هست . به شرطی که تابلو بازی در نیارید ...
یکی از دوستام همین چند وقت پیش از تایلند یه N95 هشت گیگ آورد ، بنا به تجربه خودم تمام وسایل رو بش گفتم در بیاره پخش کرد تو چمدون ، جعبه رو هم باز کرد گذاشت ته چمدون به صورت صاف :) اونم این کارو کرد و فقط ازش پرسیده بودن این سیم ها چیه تو چمدونش اونم گفته بود شارژش دوربین و گوشیه همین ! در آخر اینم اضافه کنم که بسنگی به جعبه داره جعبه اتم خودم رو نمیشه باز کرد( مخلصیم علی آقا :) ) ولی جعبه های نوکیا رو میشه .
من پدرم دوربین سونی T7 رو از دوبی خرید و با همین روش آورد شیراز.

بالا