برگزیده های پرشین تولز

اورژانس موبایل . حل سریع مشکلات شما توسط دکترهای عزیز

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از همه خواهشمندم هر مشکل اورژانسیی که دارند در مورد هر گوشی موبایلی که هست بفرمایند تا اون دکترهای که میتونن به حل اون مشکلات بپردازند :rolleyes:

از همه اون کسانی که واقعا اطلاعات جامع دارند و میتونند کمک کنند هم خواهشمندم کوتاهی نکنند:cheff:

خوب اولین مراجع ببینیم کیه . خانوم منشی اولین بیمار رو بفرستین داخل !!! :happy:

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
اه من الان اینجا پست زده بودم چی شد؟؟
واقغا سرعت مدیر ها خیلی بالاست !!!برای همینه این فروم روز به روز داره طرفداراش بیشتر میشه

در ادامه پستی که پاک شد :
واقعا تاپیک خوبیه .................................................................................................................................................................................

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من رو هم به عنوان پرستار stand by در نظر بگیرید....مشکلی پیش اومد on call هستم!!!

Alian1

Registered User
لایک‌ها
23
موبایل من به فوریت پزشکی از نوع روانپزشکی نیاز داره
من تو یه شرکت فرانسوی کار می کنم چند روز پیش موبایل مدیرمون که خانومی مسن و البته بسیار زشت!!! می باشند جا موند از من خواست برش دارم و اگر کال داشت جواب بدم
سرتونا درد نیارم من برداشتم امدم خونه و گزاشتم روی اکواریوم و بعد از شام دیدم افتاده ته اکواریوم و اگر شاخ در نمی اورید دور از جون سیم کارتش سالم بود!!!!!!!!!
من عین گوشی را خریدم یعنی motorola a1200r تمام برنامه هایی که از تو راه شرکت تا اینجا روش بودا و یادم مونده بود گرفتم جز دو مورد
اولیش زیاد مهم نیست ایشون می دونم کدوم قبرستونی گوشی بهش داده بودن که فارسی را راست به چپ ساپورت می کرد می گم مهم نیست چون فارسیش خیلی بده اما
اما بدبختی من که فردا باید پوشی را تحویل بدم (ما جمعه ها بازیم یکشنبه ها بسته)
ایشون برنامه ای داشت که عکساشا مخفی می کرد نمی دونم مانند handy photo safe تو خودش یا فولدر لاکی چی زی فقط می دونم مموری را لاک نمی کردند
حالا دکترها و پرستارهای عزیز شمن خسته نباشید یه برنامه کوفتی که این کارو بکنه به من معرفی کنید سیستمش که می دونید جاوا هست و لینوکس هم تشریف دارن
قرار دادن ایمیل ممنوعه؟ نمی دونم تو اورژانش که دیگه قوانین عادی نیست
ایمیل من
[email protected]
البته بنده حالا حالا ها همینجا هستم تا خیالم راحت شه بخوابم
ببخشید شبتونو خراب کردم لطفا دوستانه و دلسوزانه کمک کنید باور کنیدد اینترنتو زیر و رو کردم
من تو اصاق انتظار هستم
امیدوارم جراحی طول نکشه
ممنون

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موبایل من به فوریت پزشکی از نوع روانپزشکی نیاز داره
من تو یه شرکت فرانسوی کار می کنم چند روز پیش موبایل مدیرمون که خانومی مسن و البته بسیار زشت!!! می باشند جا موند از من خواست برش دارم و اگر کال داشت جواب بدم
سرتونا درد نیارم من برداشتم امدم خونه و گزاشتم روی اکواریوم و بعد از شام دیدم افتاده ته اکواریوم و اگر شاخ در نمی اورید دور از جون سیم کارتش سالم بود!!!!!!!!!
من عین گوشی را خریدم یعنی motorola a1200r تمام برنامه هایی که از تو راه شرکت تا اینجا روش بودا و یادم مونده بود گرفتم جز دو مورد
اولیش زیاد مهم نیست ایشون می دونم کدوم قبرستونی گوشی بهش داده بودن که فارسی را راست به چپ ساپورت می کرد می گم مهم نیست چون فارسیش خیلی بده اما
اما بدبختی من که فردا باید پوشی را تحویل بدم (ما جمعه ها بازیم یکشنبه ها بسته)
ایشون برنامه ای داشت که عکساشا مخفی می کرد نمی دونم مانند handy photo safe تو خودش یا فولدر لاکی چی زی فقط می دونم مموری را لاک نمی کردند
حالا دکترها و پرستارهای عزیز شمن خسته نباشید یه برنامه کوفتی که این کارو بکنه به من معرفی کنید سیستمش که می دونید جاوا هست و لینوکس هم تشریف دارن
قرار دادن ایمیل ممنوعه؟ نمی دونم تو اورژانش که دیگه قوانین عادی نیست
ایمیل من
[email protected]
البته بنده حالا حالا ها همینجا هستم تا خیالم راحت شه بخوابم
ببخشید شبتونو خراب کردم لطفا دوستانه و دلسوزانه کمک کنید باور کنیدد اینترنتو زیر و رو کردم
من تو اصاق انتظار هستم
امیدوارم جراحی طول نکشه
ممنون

دوست عزیز از اینکه مشکل شما بصورت فوق اورژانسی در این تاپیک بررسی و حل شد بسیار خرسندیم و از اقایون و خانمهای پزشک که مانند سیستم پزشکی درمانی ایران سریعا به درمان بیماران اورژانسیه بدون پارتی میپردازند واقعا سپاسگذارم

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه گوشی ایفون دارم که فقط به صراط خودش مستقیمه و عشقی کار میکنه . یعنی چی ؟ عرض میکنم . بعضی اوقات که روشنه و مثل ساعت کار میکنه و زنگ میخوره ولی بعضی اوقات بکشیش هر چی زنگ بهش میزنی بوق قطعی پخش میکنه ولی پیامک :blink: میگیره ( قراره بجای sms بگیم پیامک )
حالا چکارش کنم ؟

asjfyou

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه k800 دارم هر روز تو شارزه با استفاده معمولی:(

mojtabamo

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
میدونم که ایام تعطیله اما فوریت پزشکی که تعطیل و غیر تعطیل نمیشناسه،
آقا ما دیشب با این گوشیمون کلی صحبت کردیم و بعدشم خوابیدم،از اونجایی که یادم رفت به شارژ وصلش کنم شارژش تمام شد و صبح به شارژ وصلش کردم، اما وقتی روشنش کردم دیدم که حافظش کلا پریده! یعنی حافظه خالی را صفر نشون میده، تمام فولدرهایی که ساختم پریده و فقط برنامه های نصب شده موندن، .قتی با کامپیوتر نگاه میکنم همه فولدرها هستن منتها خالیند! حتی فضای استفاده شده هم درسته اما نمیدونم چرا به فایلها دسترسی نداره.
با یک برنامه ریکاوری مقداری از آهنگها را برگردوندم،اما مشکل اصلی اینه که چطور از حافظه موبایلم استفاده کنم؟

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه k800 دارم هر روز تو شارزه با استفاده معمولی:(

خوب به احتمال زیاد خراب یا فاسد شده . اصلا فکر نمیکنم به زمان خریدن ربطی داشته باشه و بیشتر به طریقه استفاده ربط داره . یعنی ممکنه شما گوشیت رو 3 ماهه خریده باشی ولی درست و اصولی شارژ و استفاده نکرده باشی و احتمال خرابیش همین باشه ;)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خوب به احتمال زیاد خراب یا فاسد شده . اصلا فکر نمیکنم به زمان خریدن ربطی داشته باشه و بیشتر به طریقه استفاده ربط داره . یعنی ممکنه شما گوشیت رو 3 ماهه خریده باشی ولی درست و اصولی شارژ و استفاده نکرده باشی و احتمال خرابیش همین باشه ;)

پس من چي! فقط سه روز اين گوشي رو خريدم (K800i) مشكل باطري داره ناجور!
وقتي كه كاملا شارژش تموم مي شه مي نوسيده 100% از شارژ كه خارج مي كنم يه ثانيه بعد مي رم مي بينم زده 96% يا مثلا 85% شارژ داره! يه SMS مي فرستم مي شه 50%. البته برعكس هم اتفاق مي افته! مثلا 50% شارژ داره، يه عكس مي گيرم با فلاش! مي شه 62%:blink:. حسابي خورده تو حالم! همين چند دقيقه پيش، 23% شارژ داشت، 5 دقيقه صحبت كردم Low Battery داد! البته يكم هم زود شارژ مي شه! يعني از 10 تا 100 رو كه زمان گرفتم، 25 دقيقه بيشتر طول نكشيد!
فكر مي كنم مشكل از باطري باشه! :p ولي كلا حال ما رو بدجوري گرفته! آخه يه K-jam هم دارم! با اونهمه هيكل و مصرف باطري، 3 روز يه بار شارژش مي كنم! ;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
وقتي كه كاملا شارژش تموم مي شه مي نوسيده 100% از شارژ كه خارج مي كنم يه ثانيه بعد مي رم مي بينم زده 96% يا مثلا 85% شارژ داره! يه SMS مي فرستم مي شه 50%. البته برعكس هم اتفاق مي افته! مثلا 50% شارژ داره، يه عكس مي گيرم با فلاش! مي شه 62%:blink:. حسابي خورده تو حالم! همين چند دقيقه پيش، 23% شارژ داشت، 5 دقيقه صحبت كردم Low Battery داد! البته يكم هم زود شارژ مي شه! يعني از 10 تا 100 رو كه زمان گرفتم، 25 دقيقه بيشتر طول نكشيد!
فكر مي كنم مشكل از باطري باشه! :p ولي كلا حال ما رو بدجوري گرفته! آخه يه K-jam هم دارم! با اونهمه هيكل و مصرف باطري، 3 روز يه بار شارژش مي كنم! ;)

شهرام جان باطری فاصد سری ببر نمایندگی بگو:)دیر نکنی :blush:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

باتری تون مشکل داره...من خودم 4 ماه K800 داشتم خدا وکیلی باتری خوبی داره...استندبای که راحت 4 روز نگه میداشت...

با روزی 1 ساعت حرف و 1 ساعت موزیک با هدفون و 10 تا عکس هم راحت 2 روز جواب میداد :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
باتری تون مشکل داره...من خودم 4 ماه K800 داشتم خدا وکیلی باتری خوبی داره...استندبای که راحت 4 روز نگه میداشت...

با روزی 1 ساعت حرف و 1 ساعت موزیک با هدفون و 10 تا عکس هم راحت 2 روز جواب میداد

درسته قدیما اینجوری نبود...ولی جدیدا باتری های ک800 مشکل دار شدن!!!...من هم چند مورد دیدم!!!...احتمالا باید دلیل خاصی داشته باشه!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
سلام ...........
گوشیم L7 رم رو نمیخونه!!!!!!!! وقتی میخوام برم تو رم میپرسه که میخوای فرمتش کنم؟؟؟؟؟؟ وقتی YES رو میزنم FORMAT FAILED میده ...........پس فرمت هم نمیشه!!!!!!!! نمیدونم چیکار کنم
کمک!!!!!! پلیز!!!!!!!

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
سلام ...........
گوشیم L7 رم رو نمیخونه!!!!!!!! وقتی میخوام برم تو رم میپرسه که میخوای فرمتش کنم؟؟؟؟؟؟ وقتی YES رو میزنم FORMAT FAILED میده ...........پس فرمت هم نمیشه!!!!!!!! نمیدونم چیکار کنم
کمک!!!!!! پلیز!!!!!!!
با رم ریدر امتحان کردی؟....

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شهرام جان باطری فاصد سری ببر نمایندگی بگو:)دیر نکنی :blush:

ممنون حسين جان! ولي يه مشكلي بود! اينكه من گوشي رو چهارشنبه كادو گرفتن، پنجشنبه تست كردم، جمعه از خراب بودنش اطمينان پيدا كردم، امروز كه بايد عمليات رو انجام مي دادم، تعطيله ديگه! ولي خوب فردا حتما يه سر مي زنم! راستي! من يه چيزي رو هم كشف كردم! وقتي گوشي رو روي شارژ مي زنم! مي نويسه! در حال شارژ باطري متفرقه اينجا بود كه يه شك اساسي هم به فروشنده كردم!:p;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
ممنون حسين جان! ولي يه مشكلي بود! اينكه من گوشي رو چهارشنبه كادو گرفتن، پنجشنبه تست كردم، جمعه از خراب بودنش اطمينان پيدا كردم، امروز كه بايد عمليات رو انجام مي دادم، تعطيله ديگه! ولي خوب فردا حتما يه سر مي زنم! راستي! من يه چيزي رو هم كشف كردم! وقتي گوشي رو روي شارژ مي زنم! مي نويسه! در حال شارژ باطري متفرقه اينجا بود كه يه شك اساسي هم به فروشنده كردم!:p;)

شهرام جان دقیقا همین چیزهای که اینجا نوشتی رو به فروشنده بگو غلط میکنه قبول نکنه:)

خلاصه تاریخ فاکتور که هست معلوم میشه چی به چی بود:)

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
با رم ریدر امتحان کردی؟....
سلام
رم ریدر که ندارم
منتها وقتی با کابل یو اس بی هم به pc وصلش میکنم .........نمیتونم تو رم برم.........pc هم میپرسه فرمت کنم؟؟ اما نمیکنه!!!!!!!! faile میده

بالا