برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار براي اسمارت فون

Red_storm

Guest
لایک‌ها
0
سلام. من دو تا سئوال دارم كه ممنون ميشم اگه دوستان كمك كنن
1- من يه Imate Smartflip دارم. كجا ميتونم واسش برنامه گير بيارم؟ اينجا كه هرچي گشتم و دانلود كردم به دردش نخورد و روش نصب نشد.
2- من يه Jamin هم دارم. شنيدم تازگيا خود شركت ايميت واسش رام 6 داده. اگه اين گفته صحت داره كجا ميشه رام اورجينالش رو پيدا كرد؟ كسي سراغ داره؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
رامهای اوریجیناله imate رو که از clubimate میتونین بگیرین (بعد از رجیستر کردن)
اما بعضی مواقع رامهای کوک شده performance بالاتر (و البته بعضی مواقع باگ بیشتر:D) رو به شما میدن

ils

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. من دو تا سئوال دارم كه ممنون ميشم اگه دوستان كمك كنن
1- من يه Imate Smartflip دارم. كجا ميتونم واسش برنامه گير بيارم؟ اينجا كه هرچي گشتم و دانلود كردم به دردش نخورد و روش نصب نشد.
2- من يه Jamin هم دارم. شنيدم تازگيا خود شركت ايميت واسش رام 6 داده. اگه اين گفته صحت داره كجا ميشه رام اورجينالش رو پيدا كرد؟ كسي سراغ داره؟

در مورد اولين سوالت هم بنده عرض مي كنم: تاپ موبايل نرم افزارهاي خوبي براش داره. اما اگه نرم افزار خاصي مد نظرته بگو شايد من داشته باشم.

Red_storm

Guest
لایک‌ها
0
در مورد اولين سوالت هم بنده عرض مي كنم: تاپ موبايل نرم افزارهاي خوبي براش داره. اما اگه نرم افزار خاصي مد نظرته بگو شايد من داشته باشم.

نرم افزار خاصي مدنظرم نيست. هربرنامه اي ممكنه به دردم بخوره. ضمنا من دنبال يه سايت ميگردم كه بتونم برنامه هامو پيدا كنم.

Red_storm

Guest
لایک‌ها
0
رامهای اوریجیناله imate رو که از clubimate میتونین بگیرین (بعد از رجیستر کردن)
اما بعضی مواقع رامهای کوک شده performance بالاتر (و البته بعضی مواقع باگ بیشتر:D) رو به شما میدن

clubimate پيغام ميده كه در حال حاضر عضوگيري توسط مدير سايت غيرفعال شده!!! كسي راه حل ديگه اي سراغ نداره؟ رام كرك شده نميخوام

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
clubimate پيغام ميده كه در حال حاضر عضوگيري توسط مدير سايت غيرفعال شده!!! كسي راه حل ديگه اي سراغ نداره؟ رام كرك شده نميخوام

شما می تونید در ترد نرم افزار با استفاده از گزینه جستجو و عبارت اسمارتفون - تمام برنامه هایی که تا به حال در مورد اسمارتفون گذاشته شده رو بیابید .

چیز های جالبی دیده شده - حتی یکی دو تا از برنامه هاش هم ورژن مشابهی برای پاکت پیسی موجود نبوده .

ils

Registered User
لایک‌ها
0
نرم افزار خاصي مدنظرم نيست. هربرنامه اي ممكنه به دردم بخوره. ضمنا من دنبال يه سايت ميگردم كه بتونم برنامه هامو پيدا كنم.
اين از سايت:
www.airfagev.com
واينم يه نرم افزار كه smsهاتو به كامپيوتر انتقال ميده.

فایل های ضمیمه

• SPStudio.zip
    296.5 KB · نمایش ها: 7
بالا