برگزیده های پرشین تولز

نسخه پرتابل نرم افزارهای پاکت پی سی

AliReza_1375

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان،
به نظر من اینجا یه بانک بسیار کامل نرم افزاری برای پاکت پی سی هستش.
امکانش هست که نرم افزارهای ارائه شده رو بصورت پرتابل هم داشته باشیم؟
اصلا نرم افزار پرتابل برای پاکت پی سی هست یا نه؟
اگه هست بهتر نیست اونا رو بصورت جداگانه در یک تاپیک معرفی کنیم؟ (پیشنهاد به مدیران محترم.:blush:)
توی پی سی نرم افزارهایی هستند که قادرند از روی نرم افزارهای دیگه نسخه پرتابل بسازند؛ آیا برای پاکت پی سی ها هم چنین چیزی هست؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
با سلام خدمت همه دوستان،
به نظر من اینجا یه بانک بسیار کامل نرم افزاری برای پاکت پی سی هستش.
امکانش هست که نرم افزارهای ارائه شده رو بصورت پرتابل هم داشته باشیم؟
اصلا نرم افزار پرتابل برای پاکت پی سی هست یا نه؟
اگه هست بهتر نیست اونا رو بصورت جداگانه در یک تاپیک معرفی کنیم؟ (پیشنهاد به مدیران محترم.:blush:)
توی پی سی نرم افزارهایی هستند که قادرند از روی نرم افزارهای دیگه نسخه پرتابل بسازند؛ آیا برای پاکت پی سی ها هم چنین چیزی هست؟

من فكر مي كنم كه حدود 50% از برنامه هاي PPC پرتابل هستند... اكثر برنامه هاي نصبي كه وجود داره، فقط براي ساخت دايركتوري و ساخت ميانبر است... مثلا تمامي نرم افزار هايي كه من نوشتم رو مي شه بدون فايل نصبي به يه PPC ديگه منتقل كرد... ;)

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من فكر مي كنم كه حدود 50% از برنامه هاي PPC پرتابل هستند... اكثر برنامه هاي نصبي كه وجود داره، فقط براي ساخت دايركتوري و ساخت ميانبر است... مثلا تمامي نرم افزار هايي كه من نوشتم رو مي شه بدون فايل نصبي به يه PPC ديگه منتقل كرد... ;)

شاید هم بیشتر از 50% ، من تقریباً اکثر برنامه هایی رو که روی مموری کارت ریختم رو بعد هر بار هارد ریست بدون نصب کردن استفاده میکنم ;)

AliReza_1375

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید هم بیشتر از 50% ، من تقریباً اکثر برنامه هایی رو که روی مموری کارت ریختم رو بعد هر بار هارد ریست بدون نصب کردن استفاده میکنم ;)

از پاسختون ممنونم، ولی در مورد یه سری برنامه خیلی ضروری مثل LingvoSoft Dictionary و Lexisgoo Dictionary و... چیزایی تو این مایه ها جواب نداد.:(
اگه لطف کنید و بیشتر توضیح بدید و راه حلش رو بهم بگید ممنون میشم.:blush:

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
از پاسختون ممنونم، ولی در مورد یه سری برنامه خیلی ضروری مثل LingvoSoft Dictionary و Lexisgoo Dictionary و... چیزایی تو این مایه ها جواب نداد.:(
اگه لطف کنید و بیشتر توضیح بدید و راه حلش رو بهم بگید ممنون میشم.:blush:

درسته این روش روی یکسری از برنامه ها قابل اجرا نیست همونطور که میدونید موقع نصب یه برنامه یه سری از فایل ها توی دایرکتوری ویندوز یا یک دایرکتوری دیگه ای که توی حافظه دیواستون هست ریخته میشن که وقتی شما دستگاهتونو هاردریست میکنید و اون برنامه رو اجرا میکنید بخاطر اینکه اون فایلها پاک شدند دیگه اجرا نمیشند.
من فکر میکنم غیر از نصب دوباره اون برنامه راه دیگه ای نداشته باشه ;)

AliReza_1375

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته این روش روی یکسری از برنامه ها قابل اجرا نیست همونطور که میدونید موقع نصب یه برنامه یه سری از فایل ها توی دایرکتوری ویندوز یا یک دایرکتوری دیگه ای که توی حافظه دیواستون هست ریخته میشن که وقتی شما دستگاهتونو هاردریست میکنید و اون برنامه رو اجرا میکنید بخاطر اینکه اون فایلها پاک شدند دیگه اجرا نمیشند.
من فکر میکنم غیر از نصب دوباره اون برنامه راه دیگه ای نداشته باشه ;)

ولی شاید یه راهی باشه که بشه این کارو کرد (در PC برنامه هایی مثل Thinstall این کارو انجام میدن)
از دوستان متخصص یاری می طلبیم،
منتظر جوابتون هستیم...

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ولی شاید یه راهی باشه که بشه این کارو کرد (در PC برنامه هایی مثل Thinstall این کارو انجام میدن)
از دوستان متخصص یاری می طلبیم،
منتظر جوابتون هستیم...

اگه بشه که خیلی عالیه :)

بالا