برگزیده های پرشین تولز

تو اینترنت چی کم داریم؟

meisamb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه اگه هوار گیگا بایت هاست داشتید.
بهتره بگم نامحدود.
باهاش چه سیستمی راه مینداختید؟
یه سیستم که هم خدمات رایگان جالبی بده و هم درآمد زا باشه!!!
به نظر شما ما الان تو سایت های ایرانی چی کم داریم؟
:)
بعد اینکه آیا تو ایران برنامه نویس های قدری داریم که بتونن سرویسی مثل meebo.com طراحی کنن؟

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
من بودم آپلود سنتر راه مینداختم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
من بودم آپلود سنتر راه مینداختم

تائید میشه
البته به سرعت سروری که هوار :lol:گیگابایت هاست روش هست هم بستگی داره

درمورد این سوالت هم
بعد اینکه آیا تو ایران برنامه نویس های قدری داریم که بتونن سرویسی مثل meebo.com طراحی کنن؟

الان بروبچز برنامه نویس میان بهت میگن که هست یا نه ؟؟؟؟؟ دی

meisamb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه Upload center یکم جواد شده.
همه اومدن یا آپلود سنتر راه انداختن یا دانلود.
من فکر نمیکنم جواب بده!
تو ذهن خودم جمع کردن یه سری سیستم ها تو یه پرتاله!!!
نظر شما چیه؟

meisamb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد سرور ، میخوام یه سرور تو فرانسه رو اجاره کنم.
از اون نظر کاملا تائید شدست.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
آخه Upload center یکم جواد شده.
همه اومدن یا آپلود سنتر راه انداختن یا دانلود.
من فکر نمیکنم جواب بده!
تو ذهن خودم جمع کردن یه سری سیستم ها تو یه پرتاله!!!
نظر شما چیه؟

درسته جواد شده ولی نه آپلود سنترهایی که از پایه محکم هستند
الان توی این دوروزمونه هرکی 1 گیگ هاست میگیره آپلود سنتر راه میندازه که اگر کارش گرفت حجم رو زیاد میکنه و میره روی سرور یا وی پی اس

اگر یه آپلود سنتر راه بندازی که روز اول کاریش بیش از 500 گیگابایت بتونه بدون مشکل جابجا کنه و بیش از 2 سرور داشته باشه دیگه میتونی هم از راه تبلیغات هم از راه فروش اکانت های سایتت درآمد داشته باشی

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من فقط فيلم آپلود مي كردم
. با سيستمي به اعضاي سايتم مي دادم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بچه اگه هوار گیگا بایت هاست داشتید.
بهتره بگم نامحدود.
باهاش چه سیستمی راه مینداختید؟
یه سیستم که هم خدمات رایگان جالبی بده و هم درآمد زا باشه!!!
به نظر شما ما الان تو سایت های ایرانی چی کم داریم؟
:)

سلام
هزار کار میشه کرد ولی فقط هاست که شرط نیست.
میشه یه یوتیوب مانندی زد
میشه به قول دوستان یه آپلود سنتر زد.
میشه سیستم وبلاگ زد که ملت روش وبلاگ بگیرن و خیلی چیزا که توی ذهنمه حال ندارم بنویسم.
در مورد سایتی که معرفی کردی باید بگم که اصلا تکنولوژی بالایی نداره که کسی نتونه درستش کنه. توی ایرانم میتونن برات درستش مطمئن باش.
خدانگهدارت

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
هزار کار میشه کرد ولی فقط هاست که شرط نیست.
میشه یه یوتیوب مانندی زد
میشه به قول دوستان یه آپلود سنتر زد.
میشه سیستم وبلاگ زد که ملت روش وبلاگ بگیرن و خیلی چیزا که توی ذهنمه حال ندارم بنویسم.
در مورد سایتی که معرفی کردی باید بگم که اصلا تکنولوژی بالایی نداره که کسی نتونه درستش کنه. توی ایرانم میتونن برات درستش مطمئن باش.
خدانگهدارت

اونم سه سوته ف ل ت ر می شد .
متاسفانه ماها جنبه نداریم .ببین چی آپلود می کنند که ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اونم سه سوته ف ل ت ر می شد .
متاسفانه ماها جنبه نداریم .ببین چی آپلود می کنند که ...

سلام
میدونم من حتما لازم نبود که برای ایرانیا فعالیت کنم. در ضمن اگرم برای ایرانیا فعالیت میکردم قوانینی میزاشتم که کسی فیلم +18 و ... آپلود نکنه. بیشتر ویدیو های شخصی و ...
در ضمن لازم نیست شما حتما برای ایرانیا کار کنی. میتونی برای غیر از ایران فعالیت کنی.

meisamb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا منم داشتم به همین فکر میکردم.
چند روز پیش داشتم لیست میلیونر های جوان اینترنتی (کدخداهای دهکده) رو میدیدم، بعضی هاشون سنی حدود 17 داشتن.
سایت همشونم بررسی کردم غیر چندتایی یه عده ای که اصلا سایت های توهفه ای نداشتن.
حالا چرا ما با این همه پتانسیل به قول شما برنامه نویس که قربونش برم کم نداریم...
مشکلات هاست و این جور چیزام که بعضیا ندارن....
خوب حالا چرا تو 30 نفر اول نباید لااقل اسم یه ایرانی باشه...
در ضمن با هات موافقم آدم اصلا نباید خودشو به ایران محدود کنه یا حداقل سیستم کاریش رو دو زبانه کنه...
لیست میلینر های اینترنتی: ( درآمدها رو ببینید صفا کنین)
http://www.retireat21.com/top-young-entrepreneurs/
راستی لیست رو که دیدین نظرتونم بگین!!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ایرانی ها خیلی مشکلات دارن برای میلونر شدن از راه اینترنت !

یکی اینکه از دنیا جدان و نمیدونن دقیقا کی چی میره رو بورس !

دوم اینکه پولشون رو نمیتونن بگیرن

سوم سرمایه معمولا ندارن

چهارم اینکه از همه طرف تحریم اند هم از اینور هم از اونور !

آخر از همه اینکه سرعت اینترتمون کنده و هزینش بالا !

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
پنجم یادت رفت. زیر آب همدیگه رو به راحتی میزن

ششم بیشترشون حداقل به یه زبون بین المللی مسلط نیستن!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اره بايد رفت سراغ meebo

سلام
آره سیستم پیچیده ای نیست! میشه یه کارایی کرد
کار یه تیم کوچیکه که میتونن به راحتی همچین چیزی رو بسازن.

درباره درامد اینترنتی:
نه من یه عقیده دیگه دارم.
اگه به لیست ثروت مندهای اینترنتی نگاه کرده باشید اکثرشون شاید بیش از ده نفرشونو که من مدونم امریکایی بودن! از سی نفر!!
دلیل اصلیش اینه که بازار داخلی ما انقدر گسترده نیست (بازار کسب و کار اینترنتی) که کسی توش پا بگیره و به فکر بازار جهانی باشه!
البته جدیدا داره یه اتفاقاتی میوفته ولی در کل اینطوریه.
چین و هند هم به واسطه جمعیت زیادشون بازار خوبی دارن و گاها یه شرکت چینی یا هندی هم ظهور پیدا میکنه.
در کل منظورم این بود.
کشور های اروپایی هم که به واسطه ثروت زیاد بازار خوبی دارن.
در کل ایران به خاطر بازار داخلیشه که این وضعو داره.

اگه کسی از همون ابتدا بنیه این قضیه رو داشته باشه که با بازار بین المللی شروع به کار کنه میتونه به یه جایی برسه که این کارم مستلزم سرمایه بین المللیه!!! من روی این قضیه فکر کردم و دلیل اصلی رو در این دیدم.

سرمایه هم داریم. ولی دوست ندارن توی این راه هزینه کنن. مثلا:

من یکی از شرکت ها رو میشناسم که از طریق اینترنت توی بورس کار میکنه و ماهی یک میلیون دلار چشم انداز درامدی ترسیم کرده و اگه یه ماه به این چشم انداز نرسه اشکالات کارشو بررسی میکنه!

همین موسسه که البته کارش چیز دیگس ولی اگه درامد یک روزشو روی یه گروه مثل ما سرمایه گزاری میکرد شاید میتونستیم یه پروژه کوچیک ولی قوی رو به یه جا برسونیم و همین موسسه هم سود خوبی میکرد هم امثال ما که توی این تاپیکیم! ولی ترجیه میدن این کارو نکنن و درامد بالای خودشونو داشته باشن.

meisamb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه اینایی که گفتین درست،منم قبول دارم،
گفتین نمیتونیم پولمونو بگیریم: با یه حساب paypal و مستر کاردی به صورت پشتیبان توی همین ایران از ATM بین المللی میشه پول گرفت یا ترانسفر کرد داخل ،همین الان یه حساب تجاری paypal با مستر کارد همراش حدود 300 تا 400 بیشتر خرج بر نمیداره.
گفتین سرمایه نداریم: بچه ها غیر از اینه که ما به یه جای کوچولو به عنوان محل کارمون و یه خط اینترنت پرسرعت و چند تا سیستم احتیاج داریم؟! سرمایه ما ایده ما با دانش تو برنامه نویسیه! بقیه چیزا کم کم جور میشه! مگه نیست که بیش از 98 درصد غولهای الان دنیا تو یه کار یا پروژه دانشجویی توی زیر زمین یا گاراژ متولد شدن!!!
در مورد تحریم هم اونقدرا کسی نمیتونه حریفمون بشه مگه همین paypal ما رو تحریم نکرده!!! پس چرا هنوزم داریم باهاش کار میکنیم!
در مورد زبان دوم باهات موافقم ولی توی همین تیم اگه 2 نفر هم زبان بلد باشن یا نه اصلا یه نفر که زبانش خیلی خوبه کمک کنه اینم میشه حل کرد.
در مورد بازار داخلی حرف من اینه که دلیلی نداره ما به ایرانیا سرویس بدیم فقط!!!
یکی از همین ثروتمندا مدیر ووردپرس هست (57 میلیون دلار) خوب همین الان تو ایران خودمون چند تا تیم دارن ووردپرس فارسی میکنن چقدر دارن از دل و جون انرژی میزارن که این cms شناخته بشه! ولی در صورتی که در نهایت یکی دیگه که ....یعنی ما نمیتونیم حداقل یه cms قوی و رایگان بدیم!
من فکر کنم مشکل جای دیگست...
مشکل از اونجایی شروع میشه که ایرانیان بلد نیستیم با هم کار کنیم... کار گروهی رو یاد نگرفتیم...
فقط چسبیدیم به اسم خودمون... که همه ما رو بشناسن نه تیممون رو.. نه لوگوی شرکتمون رو...
نیگاه کنین تو رو خدا هر کسی که تو برنامه نویسی سر رشته ای داشته رفته واسه خودش یه سایت زده داره یه خدماتی میده... حالا اگه اینا با هم رو یه سیستم رو یه پرتال رو یه نام و اسم کار میکردن مطمئن باشین 10 سال دیگه یه سایت ایرانی هم میتونست تو این دهکده کدخدا بشه...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یکی از حرفاتم قبول دارم.
ایرانیا تیمی دوست ندارن کار کنن. مثلا من و شما و یکی دیگه هر سه برنامه نویسیم! هر سه توی ذهن خودمون ایده داریم. و ...
ولی به جای این که با هم یکی از اون ایده ها رو عملی کنیم. رفتیم هر کدوم یه سایت کوچیک زدیم و مثلا دلمون خوشه که از سایته ماهی سی هزار تومن درامد تبلیغاتی داریم! :lol:
به جای این که همه جمع بشیم یه جا! حالا لازمم نیست جمع بشیم یه جا. همین کارایی که میکنیم .رو وقت بزاریم و قسمتی از یه گروه باشیم به جای این که این وقتو بزاریم و یه پروژه مستقل درست کنیم.
تجربه نشون داده وقتی ما برای قسمتی از یه گروه به طور تخصصی کار میکنیم بازدهی شاید تا ده برابر بره بالا!
اصلا همینطوری بود که انقلاب صنعتی به وقوع پیوست! یه زمانی هر کسی برای خودش کار میکرد. هر آهنگر توی کارگاه خودش چاقو تولید میکرد و بقیه ماجرا که تو درسامون خوندیم ... :lol:

بالا