برگزیده های پرشین تولز

نظر سنجي برنامه 90 در مورد راي كميته انظباطي براي تيم سپاهان

sitesabz

Registered User
لایک‌ها
34
نظر شما درمورد راي كميته انظباطي در مورد تيم سپاهان اصفهان چيست ؟
كم - سختگيرانه و يا عادلانه ؟
براي شركت در نظر سنجي برنامه 90به سايت اينترنتي برنامه 90برويد .
http://90.irib.ir
http://90tv.ir

حتما در نظرسنجي شركت كنيد دوستان و از ساير دوستان هم بخواهيد در اين نظرسنجي شركت كنند .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
دركل راي بدي دادند
كاري ندارم يه سري تماشاچي خوب مرض داشته باشند برند جزو هواداران يه تيم كه دوستش ندارندبرند اونجا مردم ازاري كنند به تيم چه ربطي داره اخه اون مسئولان اون ورزشگاه بايد مجازات بشند
خداييش نامردي

ديه رو كه خوبه بدهند ولي از نظر ورزشي خيلي امتياز كم كردند:hmm:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دركل راي بدي دادند
كاري ندارم يه سري تماشاچي خوب مرض داشته باشند برند جزو هواداران يه تيم كه دوستش ندارندبرند اونجا مردم ازاري كنند به تيم چه ربطي داره اخه اون مسئولان اون ورزشگاه بايد مجازات بشند
خداييش نامردي

ديه رو كه خوبه بدهند ولي از نظر ورزشي خيلي امتياز كم كردند:hmm:

اصولآ اگر ورزشگاه براي سپاهان بود!
بليط فروشي مثل آدم بود و صندلي ها شماره داشت!
اصلآ استاديوم استاندارد بود! (يه قسمتي از استاديوم چمن هست به جاي سكو)

پول بليط فروشي تو جيب سپاهان ميرفت!
حق پخش تلويزيوني ميگرفت باشگاه

انتظامات استاديوم با سپاهان بود و خيلي اتفاقات ديگه راي منصافانه بود!

اما با اين شرايط اصلآ منصفانه نيست به نظر من!

درضمن اون سرباز هم نميتونه تو تلويزيون بياد بگه مگه من وقتي اومدم سربازي اينجوري بودم و ملت چشمشون كور بيان منو دوا و درمون كنن!
اين به نوعي توهين به ميليونها آدم هست كه جووناشون تو جنگ تيكه تيكه شدن و يك هزارم اين آقا هم سر و صدا نكردن!
حالا كاري به شرايط فعلي نداريم!
اما خدمت اسمش روشه!
حلوا كه خير نميكنن!
همين الان تو مرزها سربازهاي بينوا تو درگيري ها كشته ميشن (يا به شدت مجروح ميشن) صداي هيچكس در نمياد!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
درضمن اون سرباز هم نميتونه تو تلويزيون بياد بگه مگه من وقتي اومدم سربازي اينجوري بودم و ملت چشمشون كور بيان منو دوا و درمون كنن!
اين به نوعي توهين به ميليونها آدم هست كه جووناشون تو جنگ تيكه تيكه شدن و يك هزارم اين آقا هم سر و صدا نكردن!
حالا كاري به شرايط فعلي نداريم!
اما خدمت اسمش روشه!
حلوا كه خير نميكنن!
همين الان تو مرزها سربازهاي بينوا تو درگيري ها كشته ميشن (يا به شدت مجروح ميشن) صداي هيچكس در نمياد!

واقعا لذت بردم از اين همه تعيين تكليفي كه براي اين سرباز بنده خدايي كردين كه حتي نميدونه براي چي بايد تاوان حس تيم پرستي بعضي از طرفداران بيخرد رو بده .
استدلالتون هم حرف نداشت ، فقط بعضي وقتها فكر ميكنم كساني هم هستند كه توي اينجا فرق ميدان جنگ و يك استاديوم ورزشي رو نميدونن !!
پ.ن: تا الان هيچ نظري در خصوص اين قضيه ندادم چون از وجهه قانوني راي هيچ اطلاعي ندارم (هرچند فكر مي كنم بهتره ابتدا ابزار جلوگيري از چنين جناياتي ايجاد بشه بعد تيمها جريمه بشوند) اما حداقل از نظر انساني ميشه درباره اين قضيه به راحتي نظر داد.
اديت : راستي جناب مدير من شخصا از طرف كساني كه فكر ميكردن اين بنده خدا (سرباز) حداقل منتي بخاطر از دست دادن چشمهاشون بر سر ما دارن(بخاطر علاقمنديهاي ما كه يكيش ورزش فوتبال هست) از شما عذرخواهي ميكنيم تا توهين ايشون (كه چشمهاشون رو از دست دادند) حداقل براي شخص شما جبران بشه.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
واقعا لذت بردم از اين همه تعيين تكليفي كه براي اين سرباز بنده خدايي كردين كه حتي نميدونه براي چي بايد تاوان حس تيم پرستي بعضي از طرفداران بيخرد رو بده .
استدلالتون هم حرف نداشت ، فقط بعضي وقتها فكر ميكنم كساني هم هستند كه توي اينجا فرق ميدان جنگ و يك استاديوم ورزشي رو نميدونن !!
پ.ن: تا الان هيچ نظري در خصوص اين قضيه ندادم چون از وجهه قانوني راي هيچ اطلاعي ندارم (هرچند فكر مي كنم بهتره ابتدا ابزار جلوگيري از چنين جناياتي ايجاد بشه بعد تيمها جريمه بشوند) اما حداقل از نظر انساني ميشه درباره اين قضيه به راحتي نظر داد.
اديت : راستي جناب مدير من شخصا از طرف كساني كه فكر ميكردن اين بنده خدا (سرباز) حداقل منتي بخاطر از دست دادن چشمهاشون بر سر ما دارن(بخاطر علاقمنديهاي ما كه يكيش ورزش فوتبال هست) از شما عذرخواهي ميكنيم تا توهين ايشون (كه چشمهاشون رو از دست دادند) به ميليونها؟ نفر كه شايد شما نماينده آنها باشيد جبران بشه.

نه نه
اصولا سو برداشت شد!
من به هيچ وجه اون سرباز رو مواخذه نكردم!
عملكرد اون برنامه و اون مجري و اون فردي كه مصاحبه ميكرد منظورم بود
وگرنه اون كه گناهي نداره!
نشون دادن اين موضوع رو در حاليكه هر روز ما از اين حادثه ها داريم!
اما چون نميتونن يقه كسي رو به جز خودشون بگيرن صداش هم در نميارن!
من يكم بد نوشتم!
اون چيزي كه نتيجه ميدون جنگ و استاديوم رو يكي ميكنه مقصر هست (جراحت شديد)
در همين استاديوم هاي ما آدم مرده دوست من!
در همين آزادي!
چندتا برنامه براش گذاشتن!
يا همون دختراني كه تو ورزشگاه كتك خوردن!

اصولآ موضوعها قاطي شد!
تعيين تكليفي هم به كسي نكردم البته! ;)

اديت: راستي فوتبال از علاقمندي هاي من هم هست ممنونم كه از طرف من هم صحبت كرديد!

منظورم دقيقآ نحوه اداره و اجراي اون گزارش خاص بود(كه من ديدم) كه باعث شد به نوعي اين سرباز رو تنها قرباني نابساماني هاي تمام دوران نشون ميداد!!!!
به هر حال ايشون يكي از قربانيان هست بدون شك

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
جناب live for what ممنون از توضيحات تكميل كننده شما . خوشحالم كه ديدگاه شما به قضيه به گونه اي هست كه در پست دوم شرح داديد. خوشحال شدم از هم صحبتي با شما;)

بالا