برگزیده های پرشین تولز

افتتاح حساب اي گولد و ارزي چگونه؟

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام! 2 تا راهنمايي ميخواستم

اول اينكه مي خواهم يه حساب e-gold باز كنم. در اين رابطه ايراني ها هنوز محدوديت دارن؟ چون شنيده بودم كه حساب هاي ايراني ها رو بستن قبلا؟ الان چكار كنم من. با پروكسي امريكا وارد شم و كشور و آدرسمو اونجا انتخاب كنم يا بدون پروكسي وارد شم و كشور و آدرسمو رو ايران بزارم:(
و اينكه امروز رفتم بانك رفاه براي حساب ارزي پرسيدم و شرايطش رو پرسيدم. چيزه خاصي نبود فقط اينكه حساب از نوع سپرده 100 دلاري هست. آيا اين حساب براي واريز مبالغ e-gold محدوديتي نداره . ممنوم ميشم راهنمايي كامل بنماييد
مرسي كل فروم!!!

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلا عليكم!
آقا كسي نبود بياد يا جوابي به من بده! نكنه سوالم گيج كننده و گنگ بوده:blink:

راستي اينم الان تو انجمن ديدم
http://forum.persiantools.com/t94345-page3.html
نوشته e-gold رو به فناست . داشته تو امريكا كاراي بدبد ميكرده دولت اونجا مي خواد درشو گل بگيره. سحت داره؟
با اين حساب يكي مثل من كه دوست داره پا به عالم فعاليت مالي در اينترنت بزاره چه بانك الكترونيكي براش بهترينه

لطفا راهنمايي كنيد هم اين سوال هم سوال هاي پست بالايي رو!!!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
انقدر تاپيك تو سرچ ايگولد و e-gold اومده بود بالا كه پدرم در اومد تا كليشو خوندم. تو سايت ايگولد هم كه ديدم ايران نداره الانه نگاه كردم.

من مي خواهم از همين روش هاي surfing و ptc و affir و غيره شروع كنم و كم كم تو اين رشته هم سري تو سرها در بيارم. خوب حالا من چه حسابي بايد باز كنم ايگولد كه زرتش در اومد؟ براي من كه ايراني هستم چه حسابي رو پيشنهاد ميكنيد؟

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من اگه سرويس *** داشته باشي ميتوني سايتشو باز كني و باهاش كار كني.
اگه دوست داشتي اين آدرسو ببين: www.toosweb.com/***.php/

دوست عزيز شما مگه اينو نديدي
http://forum.persiantools.com/t94345-page3.html

من دارم ميگم e-gold انگاري يه سري كارهاي خلاف قانون در پايان سال گذشته كرده دارن درشو تخته ميكنن ديگه چه بانك الكترونيكي براي ما ايراني ها خوبه شما ميگي *** ...... برو ايگولد بساز؟؟:blink:

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- پی پال به صورت تصادفی هر ماه چند هزار حساب را موقتا" بسته و شماره حساب بانکی و یا سوال امنیتی از شما می پرسد که در صورت پاسخ صحیح حساب همان لحظه به حالت اول باز می گردد و قابل استفاده می شود.
2- اگر از حساب بانکی معتبر استفاده نکرده باشید و از کارتهای اعتباری برای وریفای شده استفاده کرده باشید همیشه مواظب آی پی شماست که در صورت ثابت نبودن آن سعی می کند از وجود شما در کشور ثبت نام شده و آدرس معتبر شما اطمینان حاصل کند.
3- در افتتاح حساب پی پال در صورتی که مبلغ واریزی به حساب به 100 دلار برسد از شما درخواست می کند که آدرس خود را با فکس فیش تلفن خود تایید کنید که امکان دارد در بعضی مواقع قبل ار اینکه موجودی به 100$ برسد نیز این درخواست را داشته باشد.
4- در صورتی که از *** هایی استفاده کنید که آی پی مشترک دارند امکان دارد پی پال حساب شما را موقت بسته و درخواست مدارک معتبری که تایید کننده مشخصات شماست را داشته باشد.

حساب پی پالی که آدرس آن وریفای شده است و حساب بانکی معتبر در آن ثبت شده باشد از اعتبار بیشتری برخوردار است به طوری که در بعضی از مواقع حتی اگر با آی پی ایران هم وارد حساب شوید حساب را بلوک نمی کند اما اگر در ایران می خواهید از پی پال استفاده کنید حتما آدرس را وریفای کنید و همیشه با یک آی پی اختصاصی وارد حساب خود شوید در این صورت با آسودگی خاطر می توانید از حساب در ایران استفاده نمایید
متن بالا رو تو يه سايت ديدم اون قسمتي كه رنگي شده منو گيج كرده
بچه هاي انجمن هم كه دمشون گرم فقط سرگرم تبليغ رفرال ها شونن يا دارن چيز ميز ميفروشن
من 24 ساعته كه يه راهنمايي خواستم براي باز كردن حساب كه نمي دونم كدوم بهتره ولي هنوز دريغ از يه جواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
متن بالا رو تو يه سايت ديدم اون قسمتي كه رنگي شده منو گيج كرده
بچه هاي انجمن هم كه دمشون گرم فقط سرگرم تبليغ رفرال ها شونن يا دارن چيز ميز ميفروشن
من 24 ساعته كه يه راهنمايي خواستم براي باز كردن حساب كه نمي دونم كدوم بهتره ولي هنوز دريغ از يه جواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکلت چیه ؟
مشخصه دیگه میگه با ای پی اختصاصای وارد پی پال بشید که احتمال لیمیت شدنتون به حداقل برسه

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلت چیه ؟
مشخصه دیگه میگه با ای پی اختصاصای وارد پی پال بشید که احتمال لیمیت شدنتون به حداقل برسه

مشكل من اينجاست كه آيا به جز پي پال گزينه ديگري هم براي انتخاب دارم يا نه
و اينكه اي پي اختصاصي چه كشوري؟ من با اي پي اختصاصي ايران كه static باشه و يه حساب ارزي بين المللي برم پي پال حساب باز كنم؟ حله ؟؟؟

ابن دو مورد را راهنمايي كنيد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مشكل من اينجاست كه آيا به جز پي پال گزينه ديگري هم براي انتخاب دارم يا نه
و اينكه اي پي اختصاصي چه كشوري؟ من با اي پي اختصاصي ايران كه static باشه و يه حساب ارزي بين المللي برم پي پال حساب باز كنم؟ حله ؟؟؟

ابن دو مورد را راهنمايي كنيد
به جز پی پال پولهای دیگه مثل مانی بوکرز و وب مانی هستند که معتبر هستند پیونیکس و... هم هستند که
به اعتبار اونها نمی رسند بهترینش به نظر من پی پال هست
نه دیگه اصلا ایران رو برای پی یپال فراموش کن! وقتی تو ای پی تو عوض کنی انگار از یه کشور دیگه رفتی!
ای پی ایران دیگه مشخصه دیگه اختصاصی و .. نداره که !
بهترین کارش اینه که یه وی پی ان با ای پی اختصاصی میگیری بعد از یه کشور دیگه حساب پی پال بازی میکنی
مثل هند و ترکیه یا اگه اشنا خارج کشور داشته باشی میگی اوا برات حساب باز کنن که دردسر لیمیت هم نداشته باشی

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علي آقا دمت گرم بابت راهنمايي
من هر چي تحقيق كردم ديدم بهترينش همون پي پال هست و امروز با يكي از دوستام تو بلژيك هماهنگ كردم و به اسم و آدرس اون تو پي پال اكانت ساختم فقط چون كارت اعتباري نداشت حسابه زده unverified . اين چه محدوديتي براي كاربر ايجاد ميكنه؟ خبر داري؟؟؟؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
علي آقا دمت گرم بابت راهنمايي
من هر چي تحقيق كردم ديدم بهترينش همون پي پال هست و امروز با يكي از دوستام تو بلژيك هماهنگ كردم و به اسم و آدرس اون تو پي پال اكانت ساختم فقط چون كارت اعتباري نداشت حسابه زده unverified . اين چه محدوديتي براي كاربر ايجاد ميكنه؟ خبر داري؟؟؟؟
خب بستگی داره برای چه کاری بخوای !
وقتی حسابت ریفای نشه شما نمی تونی send mony انجام بدی فقط می تونی دریافت داشته باشی
از طرف دیگه حساب ریفای یه پشتوانه برای پی پال هست حالت تکمیلی ترشم اینه که
شما مثلا اگه پول تو حسابت پی پالت نبود و خریدی انجام دادی پی پال از اون حساب که باهاش ریفای کردی
برداشت میکنه! شما می تونی با یه وی سی سی هم ریفای کنی!
اما بستگی به کشور داره نمی دونم بلژیک چطروی ریفای میشه از دوستت بپرس اونجا با کریدیت کارت ریفای میشه
یا حساب بانکی! بعد وقتی با مشخصات اون حساب باز کردی میتونی اگر یه زمانی حسابت لیمیت شد اون مدارک
شناساایی رو که اون ادرس و مشخصات برای اونه به پی پال بده و حسابت از لیمیت در بیاد!
یه چیز دیگه اینکه شنیدم بعضی سایتها به حساب ریفای نشده پول نمی فرستن ! مطمئن نیستم!

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني تا موقعي كه حساب من وريفاي نشه به هيچ روشي نميشه از پي پال برداشت كرد؟ اگه اينجوريه كه ضد حاله؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خب ریفایش کن دیگه! با یه وی سی سی هم میتونی ریفای کنی!

بالا