برگزیده های پرشین تولز

يه سايت PTC خوب ميخوام

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
كسي يه سايت PTC خوب كه ارزش كليك بالا و تعداد تبليغات زياد باشه سراغ داره؟
مثل سايت 1-800-mail
راستي اين سايت كلاه برداره؟ :(
يعني پرداختي نداره؟ :eek:

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
سایتی با این مشخصات که کلابردار نباشه وجود نداره خودتو خسته نکن.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
منظورم از ارزش كليك‌ بالا در حدود 0.25 تا 1 سنت هست.

ولي تعدادش زياد باشه.

majid_italy

Registered User
لایک‌ها
15
سلام. منم از فریب خوردگان خسرو هستم. البته تو هیچ کدوم از اون سایت هایی که گفته بود عضو نشدم چون می دونستم کلاه بردارند. رفتم سراغ سایت هایی که پرداختشون کمه ولی واقعا پرداخت می کنند. تو 40 روز اول چون تازه کارم شروع کرده بودم 24 دلار در آوردم تو حساب پی پل. ولی آمدم با این پول یه خرید آن لاین انجام بدم تازه فهمیدم چه کلاهی سرمون رفته، این پی پل که خسرو بهمون داده ازش 1 سنت هم نمیشه خارج کرد، یا باید با حساب بانکی یا کردیت کارد وریفای بشه. فقط اد کردن کردیت کارد این لیمیت رو بر نمی داره بلکه مرحله Expanded Use Number هم باید انجام بشه که ما نمیتونیم چون تو این قسمت باید از بانکی که کارد رو از اونجا گرفتی یه سری اطلاعات بگیری که اینارو فقط خسرو میدونه... وارد جزئیات نشم، یه کلام پی پل بی مصرفه. من الان حساب پی پالم با 24 دلار توش بی مصرف افتاده...کلی دیپرس شدم بابت این قضیه، حالا اون 97 تومن که رفت هیچی، راههای در آمد هم بسوی ما بسته شد چون اکثر سایت ها با پی پل کار می کنند. ولی خوب هنوز ایگولد امید هایی باقی گذاشته. حقیقتش واسه ما مطمئن ترین جا حساب ایگولده، پی پل رو به کلی فراموش کنین!! البته واسه ایگولد هم حتما باید از *** استفاده کنین و اگر نه با پروکسی و این حرفا ریسکیه!! و اما برم سراغ سایتی که امید های منو زنده نگه داشت:

http://www.clixmania.net/?r=840

این سایت یه پی تی سی بسیار عالی و رو به رشده. با مدیرش خیلی در ارتباط هستم، خیلی آدم درستیه، اگه ایمیل بزنین ظرف چنذ ساعت جواب میده، پرداخت هاش هم تا به امروز زیر 12 ساعت بوده! 4 بار پرداخت داشته به من:12.5$، 8$، 10$ و آخریش هم چند ساعت پیش 7$. ولی فکر نکنین الان میگم خیلی آسونه بیاین پول پارو کنینو... نه!!! اول بزارین در مورد سایت بگم:

7 لینک ثابت 1 سنتی هر روز

50 تا 80 درصد از درآمد رفرال

6.99$ مینیموم پی اوت به پی پل(که به درد ما نمی خوره) و ایگولد

و اما برای اینکه درآمدتون بالا بره راههای خوبی داره این سایت که اونم در آمد خوب از طریق رفراله و مهم تر از اون اگه نمیتونین رفرال جمع کنین میتونین ازشون بخرین! اونها بصورت محدود عضوهایی که بدون ریفر شدن از طریق دیگران عضو شدن رو به عنوان ریفرال زیر گروه شما ثبت میکنند. ولی یه کم قیمتش بالاست به خاطر اینکه در آمدش هم بالاست. من الان با حدود 80 رفرال روزی 4$ دارم می سازم. هر دو روز یه کش اوت میکنم. تو 15 روز پول اولیه خودتون در میاد، از اون موقع به بعد هم میتونین از پولتون استفاده کنین و بازم رفرال بخرین و در آمدتون همینطور زیاد شه. من خودم تا 10 روز دیگه می خوام یه پک 50 تایی رفرال بخرم، اون موقع در آمدم می شه روزی 6.5$! و اما قیمت رفرال ها:

1 رفرال 1.40$ -- 5 رفرال 6.30$ -- 10 رفرال 12$ -- 15 رفرال 16.5$ -- 20 رفرال 19.99$ -- 50 رفرال 45$

من پک 50 تایی رو پیشنیاد می کنم، 8$ هم پول آپگرید میدین که درآمد رفرال خودتون از 50% به 80% افزایش بدین. اونوقت روزی 2.5$ در میاد. هر 3 روز به پی اوت میرسین. میتونین از همون پول واسه خرید رفرال های بیشتر استفاده کنین و...

اگه میخاین هم میتونین با خرید رفرال کم شروع کنید و کم کم گسترشش بدین و یا اصلا خوذتون رفرال پیدا کنین و با بدون رفرال روزی 7 سنت در بیارین، با خودتونه...!

این پی تی سی آینده داره چون مدیر سایتش خیلی آدم درستیه. من این سایت بیشتر برای کمک به هم وطن های پول باخته معرفی میکنم که بلکه گوشه ای رو بگیره و یادنون باشه این راهی واسه پولدار شدن نیست و ففط یه درآمد کم کمکیه، همین! البته اگه با کمک هم و با درایت با هم حرکت کنیم میشه این درآمد رو افزایش داد. من دنبال سایتهای دیگه هم هستم، حتما بهتون خبر میدم ولی فعلا اینو از ذست ندید.

من واسه هر پشتیبانی در خدمت هستم. هر سوالی داشتین یا هر جا گیر کردین بهم ای میل بزنین در خدمت هستم. اینم ای میل: [email protected]

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
مجید اقا اگه ممکنه مدرکی داله بر اثبات پرداخت از طرف سایت مذکور بهمون ارائه کنید اخه من خودم تو خیلی از این سایتها بودم که حتی 1 سنت هم نداده .

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
در مورد سایت خوب کلیکی من یه سایت روسی سراغ دارم که خودم توش عضوم و اولین پرداختش رو هم به من کرد از طریق وب مانی برای دیدنش و اموزش ثبتنام به قسمت کسب درامد از سایتهای روسی در همین انجمن برو واسه اثبات حرفم مدرک می زارم http://i8.tinypic.com/6y3rc46.jpg

فایل های ضمیمه

• 111.JPG
    111.JPG
    30.4 KB · نمایش ها: 23

majid_italy

Registered User
لایک‌ها
15
مجید اقا اگه ممکنه مدرکی داله بر اثبات پرداخت از طرف سایت مذکور بهمون ارائه کنید اخه من خودم تو خیلی از این سایتها بودم که حتی 1 سنت هم نداده .

این لینک خود سایته! برو ببین نزدیک 100 تا اسکرین شات هست. البته اکثرش پی پاله ولی اگه بگردی ای گولد هم هست.
http://community.clixmania.net/viewf...5ccb73e560e345

دو تا ایگولدش رو فعلا پیدا کردم:
http://community.clixmania.net/viewtopic.php?t=32

http://www.postimage.org/image.php?v=aV2KOfTS

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سایتی با این مشخصات که کلابردار نباشه وجود نداره خودتو خسته نکن.

با سلام :)

من کاره اصلیم فارکس هست اما این سایت رو که دیدم خیلی خوشمم اومد چون جالب بود !

10$ cashout به پی پال
هر کلیک 1 سنت

خوبیش اینه که :

یکی از بهترین سایت های ptc رو می خوام اینجا معرفی کنم

مزیت این سایت اینه که با پی پال کار میکنه و real پول میده و خیلی سایت باحالیه !

اگر دوستان با لینک من عضو بشن کرکی بشون میدم که فقط با زدن کلیک به صورت خودکار لینک ها رو نمایش بده بدون دیدن و فقط کافیه شما 5 دقیقه فقط پشت نت باشین کرک همه کار میکنه و شما به دیگر کارهاتون برسین ! خیلی راحت و روزی 2$ بره تو پی چالتون !

خوبه !!

اگر زیر مجموعه هم داشته باشید که تا 5$ در روز میتونید کاسب شید !!

http://bux.to/?r=kami190

عضو شدید username بزارید تا بتون لینک دانلود کرک رو بدم

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
با سلام :)

من کاره اصلیم فارکس هست اما این سایت رو که دیدم خیلی خوشمم اومد چون جالب بود !

10$ cashout به پی پال
هر کلیک 1 سنت

خوبیش اینه که :

یکی از بهترین سایت های ptc رو می خوام اینجا معرفی کنم

مزیت این سایت اینه که با پی پال کار میکنه و real پول میده و خیلی سایت باحالیه !

اگر دوستان با لینک من عضو بشن کرکی بشون میدم که فقط با زدن کلیک به صورت خودکار لینک ها رو نمایش بده بدون دیدن و فقط کافیه شما 5 دقیقه فقط پشت نت باشین کرک همه کار میکنه و شما به دیگر کارهاتون برسین ! خیلی راحت و روزی 2$ بره تو پی چالتون !

خوبه !!

اگر زیر مجموعه هم داشته باشید که تا 5$ در روز میتونید کاسب شید !!

http://bux.to/?r=kami190

عضو شدید username بزارید تا بتون لینک دانلود کرک رو بدم
این سایت روزی 10 تا 20 تا لینک به هر کاربر یمده چطوری روزی 2 دلار ؟؟؟؟؟؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
PTC اصلاً به زحمتش نمی صرفه، 1- ریسکش وحشتناکه. 2- باید refferal زیاد داشته باشی.

در نتیجه: آزموده را آزمودن خطاست.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
من اين تاپيك رو زدم تا چند تا سيستم خوب معرفي كنين. نه اينكه محلي بشه برا گرفتن رفرال.
يكي از مديرا بياد لطفا اين تاپيك رو ببنده.

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

فكر كنم اينم از اين سايت هاي سركايه من ديشب با همين لينك بالا ساين اپ كردم ولي هيچ ميلي برام نيومد حتي تو صفحه اول سايت هم يه كادر براي ورود كاربر وجود نداره خودتون ببينين:D

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
فكر كنم اينم از اين سايت هاي سركايه من ديشب با همين لينك بالا ساين اپ كردم ولي هيچ ميلي برام نيومد حتي تو صفحه اول سايت هم يه كادر براي ورود كاربر وجود نداره خودتون ببينين:D

اين سايت بعد از عضويت هيچ ايميلي نمي فرسته.

براي ورود به اكانتتون هم بايد توي صفحه اول، بر روي web-earners كليك كنيد.

همين.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
حرفتو تاييد مي‌كنم توحيد جان.

راستي يه رابطه‌اي بين من و اين آقا توحيد هست. كسي مي‌دونه چيه؟؟؟

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سايت PTC خوب ميخوام

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
كسي يه سايت PTC خوب كه ارزش كليك بالا و تعداد تبليغات زياد باشه سراغ داره؟
مثل سايت 1-800-mail
راستي اين سايت كلاه برداره؟
يعني پرداختي نداره؟

آخه من فكر ميكردم اين سايت ptc باشه ولي الان ديدم surf هست واسه همينم بود منتظر ايميل بودم:cool:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
راستي من در حال نوشتن برنامه‌اي هستم كه با اون مي‌تونيد با خيال راحت به اينترنت وصل بشيد و برنامه رو اجرا كنيد و روي يك دكمه كليك كنيد و بشينيد و ببينيد برنامه با چه سرعتي توي اين سايت‌ها براتون كار ميكنه.

البته برنامه هنوز تموم نشده. دوستاني كه علاقه‌مند به دريافت اين نرم‌افزار هستند مي‌تونن از طريق وبلاگ
http://xabiz.blogfa.com/
پيگيري كنن.
به محض اينكه برنامه آماده بشه، در اختيار دوستان قرار مي‌گيره.

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
surf ديگه چيه؟
والا تو داهات ما به اين ميگن ptc .
عرض به حضوره رفيقه گلم اينكه شما به بزرگيه خودت اين اشتباهه ما رو ناديده بگير. تازه واردم تازه كارم !!!
من يه چند تا ptc رفتم عضو شدم ديدم بايد لينكو كه باز ميكني يه سري نوشته ها رو كپي پيست كني و submit تا كنتر بيفته ولي اينايي كه تايمر خودكار دارن و يا با برنامه خودشون كنتر ميندازن surf هستند.
البته اين استنتاجه من بود و انگاري اشتباهه!!!!:)

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
عرض به حضوره رفيقه گلم اينكه شما به بزرگيه خودت اين اشتباهه ما رو ناديده بگير. تازه واردم تازه كارم !!!
من يه چند تا ptc رفتم عضو شدم ديدم بايد لينكو كه باز ميكني يه سري نوشته ها رو كپي پيست كني و submit تا كنتر بيفته ولي اينايي كه تايمر خودكار دارن و يا با برنامه خودشون كنتر ميندازن surf هستند.
البته اين استنتاجه من بود و انگاري اشتباهه!!!!:)

بله شما اشتباه مي‌كنيد.

سورف يه چيز ديگست. البته به ptc شباهت داره. اينو بخون متوجه ميشي.

سايت سورف(surf) چيست ؟
سايتهايي هستند كه در اكثر آنها بايد مقداري پول بريزيد و شروع به surf كردن كنيد. سرف يعني تبليغ يك سايت را به زمان مشخصي نگاه كنيم و درصدي از آن پولي كه ريختيم را بدست بياوريم. مثلا در يك سايت سورف 100 دلار ديپوزيت ميكنيم يعني 100 دلار ميريزيم و روزانه با نكاه كردن 11 سايت به مدت 11 ثانيه، 11 % پولمان را بدست مي آوريم البته ناگفته نماند كه اين 100 دلار به مقدار مشخصي مثلا 11 روز اعتبار دارد. بعد از 11 روز اعتبار شما صفر ميشود و شما بايد دباره ديپوزيت كنيد.و اگر يك روز سورف نكنيد 11% آن روز را از دست داده ايد.

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. منم از فریب خوردگان خسرو هستم. البته تو هیچ کدوم از اون سایت هایی که گفته بود عضو نشدم چون می دونستم کلاه بردارند. رفتم سراغ سایت هایی که پرداختشون کمه ولی واقعا پرداخت می کنند. تو 40 روز اول چون تازه کارم شروع کرده بودم 24 دلار در آوردم تو حساب پی پل. ولی آمدم با این پول یه خرید آن لاین انجام بدم تازه فهمیدم چه کلاهی سرمون رفته، این پی پل که خسرو بهمون داده ازش 1 سنت هم نمیشه خارج کرد، یا باید با حساب بانکی یا کردیت کارد وریفای بشه. فقط اد کردن کردیت کارد این لیمیت رو بر نمی داره بلکه مرحله Expanded Use Number هم باید انجام بشه که ما نمیتونیم چون تو این قسمت باید از بانکی که کارد رو از اونجا گرفتی یه سری اطلاعات بگیری که اینارو فقط خسرو میدونه... وارد جزئیات نشم، یه کلام پی پل بی مصرفه. من الان حساب پی پالم با 24 دلار توش بی مصرف افتاده...کلی دیپرس شدم بابت این قضیه، حالا اون 97 تومن که رفت هیچی، راههای در آمد هم بسوی ما بسته شد چون اکثر سایت ها با پی پل کار می کنند. ولی خوب هنوز ایگولد امید هایی باقی گذاشته. حقیقتش واسه ما مطمئن ترین جا حساب ایگولده، پی پل رو به کلی فراموش کنین!! البته واسه ایگولد هم حتما باید از *** استفاده کنین و اگر نه با پروکسی و این حرفا ریسکیه!! و اما برم سراغ سایتی که امید های منو زنده نگه داشت:

این سایت یه پی تی سی بسیار عالی و رو به رشده. با مدیرش خیلی در ارتباط هستم، خیلی آدم درستیه، اگه ایمیل بزنین ظرف چنذ ساعت جواب میده، پرداخت هاش هم تا به امروز زیر 12 ساعت بوده! 4 بار پرداخت داشته به من:12.5$، 8$، 10$ و آخریش هم چند ساعت پیش 7$. ولی فکر نکنین الان میگم خیلی آسونه بیاین پول پارو کنینو... نه!!! اول بزارین در مورد سایت بگم:

7 لینک ثابت 1 سنتی هر روز

50 تا 80 درصد از درآمد رفرال

6.99$ مینیموم پی اوت به پی پل(که به درد ما نمی خوره) و ایگولد

و اما برای اینکه درآمدتون بالا بره راههای خوبی داره این سایت که اونم در آمد خوب از طریق رفراله و مهم تر از اون اگه نمیتونین رفرال جمع کنین میتونین ازشون بخرین! اونها بصورت محدود عضوهایی که بدون ریفر شدن از طریق دیگران عضو شدن رو به عنوان ریفرال زیر گروه شما ثبت میکنند. ولی یه کم قیمتش بالاست به خاطر اینکه در آمدش هم بالاست. من الان با حدود 80 رفرال روزی 4$ دارم می سازم. هر دو روز یه کش اوت میکنم. تو 15 روز پول اولیه خودتون در میاد، از اون موقع به بعد هم میتونین از پولتون استفاده کنین و بازم رفرال بخرین و در آمدتون همینطور زیاد شه. من خودم تا 10 روز دیگه می خوام یه پک 50 تایی رفرال بخرم، اون موقع در آمدم می شه روزی 6.5$! و اما قیمت رفرال ها:

1 رفرال 1.40$ -- 5 رفرال 6.30$ -- 10 رفرال 12$ -- 15 رفرال 16.5$ -- 20 رفرال 19.99$ -- 50 رفرال 45$

من پک 50 تایی رو پیشنیاد می کنم، 8$ هم پول آپگرید میدین که درآمد رفرال خودتون از 50% به 80% افزایش بدین. اونوقت روزی 2.5$ در میاد. هر 3 روز به پی اوت میرسین. میتونین از همون پول واسه خرید رفرال های بیشتر استفاده کنین و...

اگه میخاین هم میتونین با خرید رفرال کم شروع کنید و کم کم گسترشش بدین و یا اصلا خوذتون رفرال پیدا کنین و با بدون رفرال روزی 7 سنت در بیارین، با خودتونه...!

این پی تی سی آینده داره چون مدیر سایتش خیلی آدم درستیه. من این سایت بیشتر برای کمک به هم وطن های پول باخته معرفی میکنم که بلکه گوشه ای رو بگیره و یادنون باشه این راهی واسه پولدار شدن نیست و ففط یه درآمد کم کمکیه، همین! البته اگه با کمک هم و با درایت با هم حرکت کنیم میشه این درآمد رو افزایش داد. من دنبال سایتهای دیگه هم هستم، حتما بهتون خبر میدم ولی فعلا اینو از ذست ندید.

من واسه هر پشتیبانی در خدمت هستم. هر سوالی داشتین یا هر جا گیر کردین بهم ای میل بزنین در خدمت هستم. اینم ای میل: [email protected]

اون سایتی که ازش 24 دلار در اوردی رو اگه به من بگی ممنون میشم :rolleyes: Paypal که مشکل نداره خوب Paypal آلمان باز میکردی بدون حساب بانکی و فقط با یه کردیت کارت مجازی Verify میشد :happy:

بالا