برگزیده های پرشین تولز

Refund در پی پال

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من بوسیله پی پال یک نرم افزار را به قیمت 150 دلار خریدم که قرار شد بعد از خرید، فروشنده آن را با ویژگیهایی که مد نظر من است در عرض 2 روز آپدیت کند ولی الان حدود 20 روز گذشته و نرم افزار رو آپدیت نکرده. اوایل امروز و فردا می کرد ولی الان 5-6 روز میشه که اصلان جواب نمیده. امکان داره بتونم با Refund پولم رو پس بگیرم. اگه نداد باید چیکار کنم. طرف امریکایی است و پی پال من اماراتیه و 1ماه بیشتر نیست که وریفای شده.

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دقیقا چجوری باید refund کنم در Detail مربوط به آن پرداخت لینک refund وجود نداره!

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام و درود ...

Resolution Center
Report a Problem
Item dispute
و بر اساس مواردي كه خودتون ميدونيد مراحل بعدي رو انجام ميديد..

قبل از 45 روز بايد اين Dispute ايجاد بشه ..

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نتیجش را بگو ببینیم
آمریکایی برد یا ایرانیه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اگه اکانتت با آدرس الکی درست کردی همچین کاری نکن پی پال روی ip لاگین حساس میشه و 3 سوت مکافات.
چون نرم افزار بهت تحویل داده و فقط روی آپدیتها مشکل داری فقط از راه مصالحه میتونی آپدیتها رو ازش بگیری یه ایمیل بزن بهش قبل dispute بهش بگو میخوای اقدام کنی شاید جواب بده.

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
dispute کردم همین طور که صفحه به صفحه مراحلش رو طی میکردم آخرش یک پیغام قرمز رنگ امد که فکر کنم نوشته بود طرف dispute قبول نمیکنه و 30 روز فرصت داری که ... دیگه نفهمیدم چی نوشته بود. من هم که کلافه شده بودم گفتم گور باباش. خدا لعنتش کنه 150 دلار مفت مفت از دست دادم.

بالا