برگزیده های پرشین تولز

آیا bux.to تا بحال پولی رو به paypal کسی واریز کرده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سوال من روشنه تقاضا دارم شعار ندید که این سایت چنین و چنانه (اون هم به قصد جمع کردن رفرال)
من تا حالا 35 دلار کار کردم اونم به خونه دل
ولی پول رو به paypal منتقل نمی کنه
البته یه ای میل می ده که تقاضای انتقال پول کرده ولی خبری نیست و جواب ای میل که پرسیدم جرا پول رو نمی فرسته رو نمی ده
لطفآ دوستان اگر کسی اطلاع درستی داره به ما هم بگه که بیشتر از این خودمونو الاف نکنیم
ممنون از پاسخ محبت آمیزتون

CopyRight©

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سوال من روشنه تقاضا دارم شعار ندید که این سایت چنین و چنانه (اون هم به قصد جمع کردن رفرال)
من تا حالا 35 دلار کار کردم اونم به خونه دل
ولی پول رو به paypal منتقل نمی کنه
البته یه ای میل می ده که تقاضای انتقال پول کرده ولی خبری نیست و جواب ای میل که پرسیدم جرا پول رو نمی فرسته رو نمی ده
لطفآ دوستان اگر کسی اطلاع درستی داره به ما هم بگه که بیشتر از این خودمونو الاف نکنیم
ممنون از پاسخ محبت آمیزتون

دوست عزيز شما كي تقاضا دادين؟ خوده سايت گفته 30 روزه كاري براي كاربران پرنيوم و 60 روز براي كاربران معمولي
ابن تنها نقطه منفي سايت هست كه يه نمه تو دل آدم رو خالي ميكنه
راستي چرا صبر كردي 35 دلار بشه؟ 10 تا ميشد درخواست ميدادي!!!

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از جوابتون دوست عزیز
امکانش هست که یه e_mail یا شماره تلفن از شما داشته باشم که بیشتر لطف کنین راهنمایی کنین؟
با تشکر مجدد

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
بالاخره کسی گرفبه ؟
یعنی اینم سره کاریه؟

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان غزیز من دیگه مطمین شدم ابن bux.to هم کلابرداره چون اولآ هیج کسی انتقال پول از این سایت به paypal رو گزارش نکرده تانیآ این سایت paypal رو حذف کرده و alertpay رو گذاشته:(
دوستان لطفآ خودشون رو الاف نکنن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان غزیز من دیگه مطمین شدم ابن bux.to هم کلابرداره چون اولآ هیج کسی انتقال پول از این سایت به paypal رو گزارش نکرده تانیآ این سایت paypal رو حذف کرده و alertpay رو گذاشته:(
کجا حذف کرده هنوزم توی سایت برای پرداخت حساب پی پال می خواد
شما چطوری میگی؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
هنوز داره با پی پال کار میکنه
برای گزارش دریافتی هم کافیه یه سر به فروم سایتش بزنی و قسمت Success Story رو مشاهده کنی

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ممنون از پاسخ هایی که دادین
اینکه تو فروم خود bux.to کلی متلا افراد میان و ادعا می کنن که پول گرفتن که دلیل نمی شه اون فروم خویشه و هر جیزی می تونه توش ادعا بکنه اون هم با اسامی جعلی
من می خوام بدونم از بین شما دوستان آیا واقعآ کسی پولی گرفته یا نه / سوال کاملا روشنه تقاضا می کنم سفسته نکنین

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
سلام مجدد
قابل توجه دوستان عزیز alibati و TehranNet
لطفآ برای جمع کردن رفرال به مردم اطلاعات اشتباه ندین این سایت paypal رو با Alertpay تغییر داده وتو هیچ فرومی غیر از فروم جعلی خودش (که البته کلی از کلیکاش برای فریب مردم به این فروم هست) دریافت پول از این سایت را تایید نکرده .من بخیل نیستم وامیدوارم همه تون میلیاردر بشین ولی میگم کولی مفتی به این کلاش های چشم رنگی از خود راضی ندین. بیشتر هم حدفم افرادیه که برای جمع کردن رفرال تبلغ بیخودی برای این کلاه بردار می کنن

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام مجدد
لطفآ برای جمع کردن رفرال به مردم اطلاعات اشتباه ندین این سایت paypal رو با Alertpay تغییر داده وتو هیچ فرومی غیر از فروم جعلی خودش (که البته کلی از کلیکاش برای فریب مردم به این فروم هست) دریافت پول از این سایت را تایید نکرده .من بخیل نیستم وامیدوارم همه تون میلیاردر بشین ولی میگم کولی مفتی به این کلاش های چشم رنگی از خود راضی ندین. بیشتر هم حدفم افرادیه که برای جمع کردن رفرال تبلغ بیخودی برای این کلاه بردار می کنن

من یک هفته ی میشد توی سایتش نرفته بودم
الان دیدم پی پال رو برداشته
من به حد نصاب رسیدم همون یک هفته پیش درخواست دادم امروز حساب آلرت پی دادم بهش
ببینم چی میشه نتیجه رو اینجا میگم
من هم زیاد چشمم آب نمیخوره بده

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام مجدد
من اون زمانی که اون پست رو زدم رفتم و نگاه کردم و دیدم سیستم های پرداختش مثل قبل هست
اما الان دیدم که پرداختش رو با الرت پی کرده! توی حرفهام چیزی نگفتم ک بخوام رفرال جمع کنم
دیر و زود من به پی اوت میرسم! دلیل نمیشه که بخوام برای چندغاز دروغ سرهم کنم

Amirmir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam be dostan
man 2 mahi ba bux to kar kardam beh ade nesab ham reside bodam ama aslan jalebe ke hesabe mano baste va nemitonam dige vared besham

ama khob chand ta site dige bode ke be hade nesab residam darkhast dadam ye roze ya 2 roze pol ro variz kardan baram ham paypal ham alertpay

behtarin kar ham baraye inke ziyad vaghteton hadar nare sare ye site ine ke ye site ke jadid baz shod ozvesh beshid baed age mitonid sarie zir majmoe jam konid ke be hade nesabesh beresid va darkahst bedid age dad ke che khob edame midid age na outesh konid

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
این عکس کاملآ گویاست که این سایت هم کلاه برداره
طی تقریبآ 3 ماه هیچ پولی نداد
whej4l.jpg

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کدوم عکس ؟؟؟
کو عکس؟

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
منم از bux.to
20 دلار درآمد داشتم هنوز به حساب alertpay انتقالش ندادم
جون نمی دونم به حساب وریفای نشه هم انتقال میدن یا نه
یا اگه بریزن به حساب میشه به یه حساب دیگه واریزش کرد؟
لطفا پاسخ بدین
مرسی

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
کسی نیست پاسخ من را بدهد؟

iranan99

Registered User
لایک‌ها
0
اصلآ پولی نمیده عزیز
چرا مطالب پست رو نمی خونین؟
هنوز پولی نگرفتی دنبال انتقال وجهی؟!!!!!
اون پولی رو که تو ی باکس تو متلآ داری خیالیه برای اینکه دلتو خوش کنه و تو هم 3 ماه تا از پول دادنش نا امید بشی براش مفتی کار کنی
همین
گرفتی چی شد؟

mirzaee37

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت خیلی مزخرفی داره . شاید هیچکدوم مثل من اینجا پول از دست نداده باشید . یه سرویس میده که میتونی 500 تا ref زیر مجموعه بخری و هر چی اونا کار میکنن بریزه به حسابت . توی این صفحه جزئیاتشو میتونید ببینید :
http://bux.to/scc500.php
459 دلار هم پولشه . طبق محاسباتش باید 1500 دلار ماهانه درآمد داشته باشی ! من این package رو خریدم و بعد از یک ماه به 200 دلار هم نرسید . بیشتر اونایی که به عنوان member گذاشته بود بعد از یک ماه حتی یک تبلیغ رو هم ندیده بودن ! جالب بود اسم تمام اون member های زیرمجموعه هیچ کدوم یک کلمه با معنی نداشت و همش ترکیب حرف و عدد بود ! مشخص بود که این اسمها توسط یک برنامه generate شده . یه چیز جالب دیگه اینکه کل درآمد روزانه فقط در 10 دقیقه اتفاق می افتاد . یعنی تا ساعت 12 شب حتی 1 سنت هم درآمد نداشت . بین 12 تا 12 و 10 دقیقه حدود 15 تا 20 دلار به حساب اضافه میشد و بعد از اون تا فرداشب و ساعت 12 دوباره هیچ درآمدی وجود نداشت !! بعد از 200 دلار هم تقاضای payout کردم و الان 5 ماهه منتظرم payout انجام بشه . ضمن اینکه ماه پیش از مطالبی که گفته بودم عکس گرفتم و توی فروم های اونجا زدم که زود پست منو پاک کردن و اکانتمو بستن . دلیلش رو هم ننوشته . به ایمیل اومده نوشته به دلیل رسیدگی فعلا اکانت تا اطلاع ثانوی بسته است ! فقط من نمیدونم چرا تو فروم میگن فلانی پول گرفته . شاید خودشون باشن که با اسمهای مختلف مینویسن .

نتیجه اخلاقی : تحت هیچ شرایطی توی سایتهای auto surf و سایتهای hyip کار نکنید .
نتیجه اقتصادی : بریم سایت hyip و auto surf بزنیم پول دربیاریم . تا وقتی آدمهای خنگ و گلابی ای مثل من هست خوب میشه با این سایتها پول پارو کرد !

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
با این چیزایی که گفتین من که دیگه از گرفتن پول ناامید شدم :(
کسی تا حالا از گزینه Convert to Ads ش استفاده کرده؟

kakasiya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم از bux.to
20 دلار درآمد داشتم هنوز به حساب alertpay انتقالش ندادم
جون نمی دونم به حساب وریفای نشه هم انتقال میدن یا نه
یا اگه بریزن به حساب میشه به یه حساب دیگه واریزش کرد؟
لطفا پاسخ بدین
مرسی

ddadash man az bux.to pool gereftam .
harfy ham nemizanam ke bekham zir majmoe pida konam
faghat migam man 2115 dollar az site bux.to gereftam
to hamin mah
man nemidonam chera baziya migan ke kolahbardar hastesh
akhe to on saitha ke goftan kolahbardar hastesh injorye
*Is Bux.to a scam?
yani kasi nemitone sabet kone joonam
va digar inke www.alertpay.com hich ehtiyaji be Verify nadare.
ama yek vali vojod dare in ke iran dar site bux.to vojod nadare.
va man dar sweden zendegi mikonam.
hala migam shayad dalilesh ine ke shoma hich pooli daryaft nemikonid.
kholase har komaki az daste man bar biyad mikonam vasaton bay bay.:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا