برگزیده های پرشین تولز

فیلم، سریال و هر آنچه که شما از برنامه های تلویزیون میخواهید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sinajavid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمام اعضای محترم فروم سریالهای تلویزیونی

من سینا عضو جدید فروم هستم و امیدوارم به نوبه خودم بتوانم مفید باشم

هدف من از راه اندازی این بخش این بود که در کنار ارائه اخبار برنامه های تلویزیونی به ارائه تصاویر و تیتراژهای برنامه های تلویزیونی پرداخته و به صورت گروهی در زمینه ساختار و محتوای سریالهای تولیدی تلویزیون ایران بحث و گفتگو نمایم . :cool:
امیدوارم تمامی عزیزان و دوستان لطف فرموده و با ورود به این بخش و ارائه نظرات و مباحثشان به رونق آن بیافزایند.
:blush:

راستی داشت یادم می رفت اگر از دوستان کسی می خواست سریالی یا هر برنامه ای را از تلویزیون دریافت کند میتونه یک سری به سایت ****** بزنه . من چند وقتیه که با این سایت آشنا شدم و به نظرم رسید شاید برای شما نیز بتونه مفید باشه.

ممنون مي شم از همراهيتون توی این بخش تازه تأسیس.
اوقات خوب و خوشی داشته باشید.​
:D

H-Rad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سینا جان
من به نوبه خودم ورودت را تبریک میگویم و امیدا دارم که تاپیک شما همانگونه که خودتان آنرا معرفی کرده اید بنحو مناسب و مطلوبی فعالیت خود را شروع کند.
مشتاقانه منتظر پستهای شما و دیگر دوستان هستم.

در مورد سایتی هم که معرفی کردید، امیدوارم هدفت انجام تبلیغ نباشد.:mad:
اما باید بگویم که من یک سری به این سایت زدم ولی دوست دارم اگر سابقه خرید از آن را دارید بگویید که کیفیت محصولاتش چگونه است و آیا واقعا قابل اعتماد است یا نه؟ :p
لطفا در این زمینه توضیح دهید.
با آرزوی موفقیت

veedooc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) سلام

سریالهای تلویزیون تازگی ها جذاب شده. مثلا سریال بی صدا فریاد کن یا مدار صفر درجه که خیلی تو دنیا صدا کرده.
به شخصه خوشحالم که با این همه برنامه هنوز کسانی هستند که در مورد سریال های تلویزیونی ایران بحث می کنند.
خوشحالم که دانسته های من بالا بره .

این سایت ******* هم نگاه کردم جالب بود مخصوصا بخش توضیحات فیلم هاش و این به روز بودنش. البته نیاز داره یه کم بیشتر وقت بزارم برای دیدنش.
به هر حال ممنون از معرفیتون.​
:eek:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دوستان توجه كنند هر كاربر حق استفاده از يك نام كاربري را دارد!
يكي از اي دي ها به عنوان اي دي اصلي انتخاب و به من معرفي بشه! ساير اي دي ها بن ميشن!

در صورتيكه تا فردا اين اتفاق نيفته تمام اي دي ها رو بن ميكنم!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوستان توجه كنند هر كاربر حق استفاده از يك نام كاربري را دارد!
يكي از اي دي ها به عنوان اي دي اصلي انتخاب و به من معرفي بشه! ساير اي دي ها بن ميشن!

در صورتيكه تا فردا اين اتفاق نيفته تمام اي دي ها رو بن ميكنم!
خیلی باحاله!!!!!!!! فکر کنم اگه تذکر نمیدادی تا چند صفحه همینجوری ادامه میداد!!!! :دی

sinajavid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام مجدد خدمت همگي دوستان

در ابتدا لازم مي‌دانم از مدیر محترم انجمن به خاطر حضور در اين بخش تازه تأسيس تشكر و قدرداني نمايم.
و البته از بذل محبت و لطف ايشان، كه همين ابتداي كار شامل حال اينجانب گرديد.:(

همچنين لازم است از مطلب دلنشين!!! دوست گرامي‌ام reza_badkonaki و نظر لطف و حُسن ظن ايشان به اينجانب تشكر كنم.:happy:

البته واقعيت امر آنكه من در زمينه كار و فعاليت در فروم زياد سابقه‌اي نداشته و وارد نيستم و به قولي تازه‌كار هستم كه بايد همه دوستان قصور و بي‌سوادي من را به بزرگواري خودشان ببخشند و عفو بفرمايند:D

حقيقت مطلب آنكه قصد من از معرفي سايت **** (از قصد عنوان سايت را ننوشتم كه خداي نكرده در جامعه آزاد آزاد آزاد ايراني ما اديت نشود)، تنها معرفي و اطلاع‌رساني و شايد هدايت دوستان به منظور تأمين نيازمندي‌شان بود و ديگر هيچ و گرنه هيچ پورسانتي از اين سايت به جيب من واريز نمي‌شود كه بخواهم به خاطر آن مستحق چنين جواب‌ها و ملامت‌هايي از طرف دوستان باشم.:eh:

لكن در مجموع از همه دوستان به نوبه خود عذرخواهي نموده و تقاضا مندم با توجه به اهداف مطرح شده در اولين پست اين بخش قدم رنجه نموده و زحمت كشيده در مباحث اصلي وارد شوند.

مجدداً از همگي دوستان تشكر مي‌كنم. :blush:​

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
لكن من نیز به نوبه خود از همه عذرخواهي نموده و از مدیر محترم بخش تقاضا مندم با توجه به اهداف مطرح شده این تاپیک رو یا پاک کنید یا بازم پاک کنید !!
001.gif

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
و لکن ما هم تایید میکنیم که این تاپیک تک پاک شود...والسلام :D

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
می گم یه تاپیک تازه تاسیس با چند تا آف تاپیک چه جوری 5 تا ستاره گرفته ؟
questionedf.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
متاسفانه به من نامي اعلام نشد!
بنابراين!

به استناد قانوني كه كاربران نميتونن بيش از يك اي دي داشته باشن.
دسترسي اي دي هاي مشكوك گرفته ميشه!

البته طبق همون قانون مدير لازم نيست دليل رو بگه اما من ميگم كه روشن سازي بشه:
سه اي دي با IP مشترك كه در دو روز ثبت نام شدند
هر سه به طور اتفاقي وارد يك تاپيك ميشن
و همگي شروع به تعريف و تمجيد از يك سايت معرفي شده ميكنند! ;)

و اين تاپيك قفل ميشه به خاطر اينكه براي موضوعاتي كه استارتر تاپيك اعلام كرده در بخش تاپيك هست!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا