برگزیده های پرشین تولز

مسابقه آواتورها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض ارادتي كه نسبت به دكتر دارم اواتارش رو هروقت ميبينم كلي حال ميكنم . ميخندم. علتشم اينه كه هيچي از خودش تو عكس نيست. از 60 كيلومتري گرفته عكسشو انگار :دي خيلي مخلصيم. اواتار عليرضاي عزيز (سيمكش) هم خيلي باحاله. ناخوداگاه ياد دزدان دريايي ميفتم :دي.البته توضيح مختصر نشد :دي. حسين خان هم كه اواتار خفني داره.(شرمنده شوخي كردم. ارادت داريم)
دگتر>>>>18
عليزضا>>>18
FrankenStein حسين >>>20

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
فعلا ...

shahram_k-jam - اون آواتار قبلي كه عكس خودش بود و يه پسر خيلي آرام بخش بود - 17
alireza_simkesh - به قول دوست خوبمون شبيه دزدان دريايي اما از نظر من يه بچه باحال - 18
FrankenStein - هميشه پايدار - 18.5

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من اواتورمو از وقتی که join شدم تا حالا عوض نکردم:D
اواتور coloredpencil عزیز هم جالبه....17
ماله پارسا هم باحاله..18

از اونجایی که هیچوقت perfect نداریم ما هم اینجا 20 نداریم:D

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
اواتار خودم !

چون هم به ای دیم میخوره ، هم به محل سکونت ، هم به امضام !

نمره اش هم با شما !

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
حالا نظرتون راجع به اواتورم چیه ؟

اینجوری دوستانه تره نه ؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آواتار دوستان همه خوب هستن... خیلی نظر دادن سخته.
آواتار دکتر یه جورایی خیلی به مرموز بودن ایشون کمک میکنه (و البته شخصیت کاریزماتیک ایشون)!
آواتار فرانکشتین حسین آقا هم که وحشتناک تاثیر گذاره... واقعا عالی هستش
از نظر فانی بودن هم آواتار کالرد پنسل (واتو واتو یاد آوار روزهای زیبای از دست رفته و همچنین بمباران های عراق! واسه من هست)
آواتار فرشید (سیمپسون ) هم با مزه است.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بحرين جان اگه پرچم ايران روو بحرين بود دوستانه تر بود :p :فروردين

در ضمن من از اين فروم مي رم :p آواتور به اين خوبيم مورد ظلم قرار گرفته :happy:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آواتار دوستان همه خوب هستن... خیلی نظر دادن سخته.
.

آواتار فقط

siavash78

نمره 20

توضیح : حفظ اصالت و ارادت به تاریخ وطن .

( این دلیل نمیشه که ما با قرار دادن آواتار های دیگه اصالتمون رو فراموش کرده باشیم اما اینو میرسونه که ایشون توجه بیشتری دارن روی همین حساب من از این آواتار بیشتر خوشم اومد )

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اواتار سیاوش هم قشنگه خداییش. راستی منم باز اواتار عوض کردم :دی بازم از نوع آس :دی

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آواتار فقط

siavash78

نمره 20

توضیح : حفظ اصالت و ارادت به تاریخ وطن .

( این دلیل نمیشه که ما با قرار دادن آواتار های دیگه اصالتمون رو فراموش کرده باشیم اما اینو میرسونه که ایشون توجه بیشتری دارن روی همین حساب من از این آواتار بیشتر خوشم اومد )

آقا مهدی شما و امپراتور لطف دارید. ممنون.... راستش به آواتار ها که دقت می کنم به نظرم میاد بچه های پاکت پی سی یکم بیشتر از بقیه ذوق به خرج دادن تو انتخاب آواتار...
پ ن : آقای khepelsibiloo به عنوان حساس ترین و زود رنج ترین و احساساتی ترین فرد انجمن پاکت پی سی (به قول آقا مجتبی ژاکت ژی سی !) از نظر من انتخاب میشه:p فکر کنم یک گل نارنجی روی یک تخته سنگ خاکستری جایگزین مناسبی واسه آواتار فعلی تون باشه(شوخی بود ها... چون خیلی احساس پسر خالگی کردم این جوری گفتم) ضمنا قبل از این پارسا مقام اول احساساتی بودن رو داشت(love my covered friend )

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
پ ن : آقای khepelsibiloo به عنوان حساس ترین و زود رنج ترین و احساساتی ترین فرد انجمن پاکت پی سی (به قول آقا مجتبی ژاکت ژی سی !) از نظر من انتخاب میشه:p فکر کنم یک گل نارنجی روی یک تخته سنگ خاکستری جایگزین مناسبی واسه آواتار فعلی تون باشه(شوخی بود ها... چون خیلی احساس پسر خالگی کردم این جوری گفتم) ضمنا قبل از این پارسا مقام اول احساساتی بودن رو داشت(love my covered friend )

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

حالا جايزه اينهمه مقام كه به عنوانش انتخاب شدم چي هست :D

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه که بگم

1-دکتر King_Dani >>>>>>>> با تمام احترامی که برای ایشون قائلم من هر موقع میبینم یاده کیفیت عکاسی میوفتم ! -----------> 17
2-حسین FrankenStein >>>>>>>> خیلی خفنه من کلی حال میکنم -------> 18.5
3-مجتبی mojtaba2741 >>>>>>>> همش یک علامت سوال تو ذهنم میاد >>>>>>>> 17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-علیرضا alireza_simkesh >>>>>>>> هر موقع میبینم خندم میگیره خیلی خندس ------------> 17.5
5-مهرداد imate_pda2k >>>>>>>>> یاده آزادی میوفتم ----------> 16
6-محمد bahrain >>>>>>>> آواتور قبلیش خیلی بهتر بود ----------> نمره قبلیش 16
7- سیاوش siavash78 >>>>>>>> یاده ایران باستان میوفتم ----------> 16
8- khepelesibilo >>>>>>>>>> خیلی به آیدیش میاد ولی من با گربه حال نکردم با اینکه خیلی عشق گربه هستم ----------> 15
9-bodybuilder2 >>>>>>>>>> عکس قبلیش که خودش با shift بود جالب بود ----------> 15
10- پارسا manuelcalavera >>>>>>> هر موقع میبینم یاده بازی Grimfandango میوفتم ----------> 17
11-hirad_sabaghian >>>>>>> با کلاسه به نظرم >>>>>>>> 16
12- حامد _Hamed_ >>>>>> نشانگر برنامه نویسی به جای زندگی (به قول استادش دیونه برنامه نویسی)-------> 18
13- جواد GracIouS >>>>>>> یاده رفیقم میوفتم که اسمش جواده و عاشق گلزار ----------> 18

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه که بگم

1-دکتر King_Dani >>>>>>>> با تمام احترامی که برای ایشون قائلم من هر موقع میبینم یاده کیفیت عکاسی میوفتم ! -----------> 17
2-حسین FrankenStein >>>>>>>> خیلی خفنه من کلی حال میکنم -------> 18.5
3-مجتبی mojtaba2741 >>>>>>>> همش یک علامت سوال تو ذهنم میاد >>>>>>>> 17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-علیرضا alireza_simkesh >>>>>>>> هر موقع میبینم خندم میگیره خیلی خندس ------------> 17.5
5-مهرداد imate_pda2k >>>>>>>>> یاده آزادی میوفتم ----------> 16
6-محمد bahrain >>>>>>>> آواتور قبلیش خیلی بهتر بود ----------> نمره قبلیش 16
7- سیاوش siavash78 >>>>>>>> یاده ایران باستان میوفتم ----------> 16
8- khepelesibilo >>>>>>>>>> خیلی به آیدیش میاد ولی من با گربه حال نکردم با اینکه خیلی عشق گربه هستم ----------> 15
9-bodybuilder2 >>>>>>>>>> عکس قبلیش که خودش با shift بود جالب بود ----------> 15
10- پارسا manuelcalavera >>>>>>> هر موقع میبینم یاده بازی Grimfandango میوفتم ----------> 17
11-hirad_sabaghian >>>>>>> با کلاسه به نظرم >>>>>>>> 16
12- حامد _Hamed_ >>>>>> نشانگر برنامه نویسی به جای زندگی (به قول استادش دیونه برنامه نویسی)-------> 18
13- جواد GracIouS >>>>>>> یاده رفیقم میوفتم که اسمش جواده و عاشق گلزار ----------> 18

با اين حساب من مشروط شدم!:(
كسي مي دونه آخر شهريور كي هست :p ؟ مي خوام دوباره امتحان بدم :blush:
برم آواتورم رو عوض كنم ;) ( از عوض كردن آواتورم بدم مياد‌!‌اما اگر تعداد درخواست زياد بشه شايد امشب عوض كردم :happy: )

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
پس من چی آقا حسین ؟
یاد شخص شخیص Snake نمی افتی ؟!

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا مهدی شما و امپراتور لطف دارید. ممنون.... راستش به آواتار ها که دقت می کنم به نظرم میاد بچه های پاکت پی سی یکم بیشتر از بقیه ذوق به خرج دادن تو انتخاب آواتار...

سیاوش جان کیبورد بانک با کیبورد لپ تاپ فرق می کنه؛هر چند که اشتباهم رو نمی خوام سرپوش بگذارم و اعتراف می کنم اگر یه همچین اشتباهی تو کارامون باشه؛رئیس از ... آویزونمون می کنه؛
اما باور کنید من پست رو زدم و سریع خارج شدم؛حالا من نمی دونم اینجا بحث آواتوره؛چرا باید اون ژاکت ژی سی من رو دوباره بگی؟:Dولی خودمونیم؛عجب سوتی دادم؛;)
در رابطه آواتورها هم بگم راستش هنوز فکر نکردم؛بعدا" نظرم رو اعلام می کنم؛

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سیاوش جان کیبورد بانک با کیبورد لپ تاپ فرق می کنه؛هر چند که اشتباهم رو نمی خوام سرپوش بگذارم و اعتراف می کنم اگر یه همچین اشتباهی تو کارامون باشه؛رئیس از ... آویزونمون می کنه؛
اما باور کنید من پست رو زدم و سریع خارج شدم؛حالا من نمی دونم اینجا بحث آواتوره؛چرا باید اون ژاکت ژی سی من رو دوباره بگی؟:Dولی خودمونیم؛عجب سوتی دادم؛;)
در رابطه آواتورها هم بگم راستش هنوز فکر نکردم؛بعدا" نظرم رو اعلام می کنم؛

ای بابا آقا مجتبی من منظورم سوتی گرفتن نبود خدای نکرده... من اصلا اهل سوتی گرفتن نیستم که خودم اصل سوتی هستم راستش! بابا من به عنوان یک کاربر مصرف کننده صرف وقتی با لطف مدیران روبرو میشم و عنوان کاربر فعال رو می گیرم باید خیلی بی ظرفیت باشم که بیام از مدیرانی که بهم لطف داشتن سوتی اون هم تایپی بگیرم و خنک بازی در بیارم. :( با این وجود پوزش میخوام... فقط یک شوخی بود.

راستی آقا پارسا نگو نگرفتی که باور نمی کنم... احساساتی تر از شما که اینجا نداشتیم قبلا... امیدوارم شما دیگه ناراحت نشده باشی...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
پس من چی آقا حسین ؟
یاد شخص شخیص Snake نمی افتی ؟!

:pای ول ، یکی از دوست داشتنی ترین بازی های عمرم و با اینکه خیلی هم بزرگ بودم برای بازی کردن ، ولی هرگز علاقه مندی مو پنهان نکردم ، هنوز هم هر چندوقت یکبار به موزیک متن ش گوش می دم
داریش؟

اگر مدیران موافقت کنن ، به دلیل آواتور توپ تون کاربر فوق افتخاری شید:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا