برگزیده های پرشین تولز

1 میلیون بدهکارم بالآخره شما چه پیشنهادی دارید؟ شدیدآ نیازمند کمک

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
1 میلیون بدهکارم، حالا از کجا بدهکار شدم که دیگه گذشته از این حرفا

فقط راه حل؟ :(

چاره؟ :(

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه منظورت دلاره:
suicide_fool-edit.gif

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
نه..
تعجب میکنم چرا یادم رفت تومان...

1 میلیون تومان :f34r:

میدونی؟
اگر فقط مجبوری که مثلآ درس بخوانی، و کاری نکنی و نتونی چیزی بیفزائی...

پس چرا خود کشی؟ :(

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه..
تعجب میکنم چرا یادم رفت تومان...

1 میلیون تومان :f34r:

میدونی؟
اگر فقط مجبوری که مثلآ درس بخوانی، و کاری نکنی و نتونی چیزی بیفزائی...

پس چرا خود کشی؟ :(
خب من که نمیدونم چیکاره ای. چه فرصت هایی الان در انتظارته و این چیزا.

پس فقط اینو میتونم بگم که ذهنت باز بشه و بتونی بهتر به فکر راه چاره باشی:

همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کن. مثلا به این فکر کن که فقط 1 میلیون تومنه و 1 میلیون دلار نیست!!

من مدتی پیش سره یه اشتباهه الکی 60 دلار از دست دادم توی مانی بوکرز. موقعی که اکانت میساختم تاریخ تولد رو چرتوپرت زده بودم. بعد وقتی میخواستم پول رو از تو حساب تکون بدم ازم تاریخ تولد میخواست منم یادم نمیومد خلاصه اکانت قفل شد و پولا پرید.

حالا درسی که من ازین ماجرا گرفتم:
چه خوب شد که من با از دست دادن 60 دلار این تجربه رو که نباید تاریخ تولد رو الکی زد واگرنه اکانت قفل میشه رو بدست آوردم. اگر 6000 دلار توی حسابم بود چی میشد؟ چه خوب شد که برای اولین بار 60 دلار بود که باهاش این تجربرو کسب کردم نه 6000 دلار

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خب من که نمیدونم چیکاره ای. چه فرصت هایی الان در انتظارته و این چیزا.

پس فقط اینو میتونم بگم که ذهنت باز بشه و بتونی بهتر به فکر راه چاره باشی:

همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کن. مثلا به این فکر کن که فقط 1 میلیون تومنه و 1 میلیون دلار نیست!!

من مدتی پیش سره یه اشتباهه الکی 60 دلار از دست دادم توی مانی بوکرز. موقعی که اکانت میساختم تاریخ تولد رو چرتوپرت زده بودم. بعد وقتی میخواستم پول رو از تو حساب تکون بدم ازم تاریخ تولد میخواست منم یادم نمیومد خلاصه اکانت قفل شد و پولا پرید.

حالا درسی که من ازین ماجرا گرفتم:
چه خوب شد که من با از دست دادن 60 دلار این تجربه رو که نباید تاریخ تولد رو الکی زد واگرنه اکانت قفل میشه رو بدست آوردم. اگر 6000 دلار توی حسابم بود چی میشد؟ چه خوب شد که برای اولین بار 60 دلار بود که باهاش این تجربرو کسب کردم نه 6000 دلار

متوجهم

ولی شرایطم رو که الان نمیدونی

اصلآ مسأله پول تا بحال نداشتم یعنی همه جا خرج میکردم هر مقدار خرج میکردم ولی مشکلی برایم نبود ... ولی الان...

نمیدونم.. شاید باید اینطور میشد، ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
امیدوارم موفق باشی.
اگه میتونی خب از یه دوست نزدیک تر بگیر به اون طلب کار بده و با دوست نزدیک تر بهتر میتونی کنار بیای.

یه راهشم انداختن این بدهکاری توی یه چرخه هست به این صورت که مثلا تو ده دوست داری که میتونن یه میلیون بهت قرض بدن. :rolleyes:
برو سراغ اولی و به مدت دو ماه یک میلیون قرض کن و بدهی رو بده
بعد برو سراغ دومی و به مدت دوماه یک میلیون قرض کن و بدهی رو بده اولی رو بده
بعد و....
اینطوری بعد از مدتی نرخ تورم اون یک میلیون رو بی ارزش میکنه و تو هم چون از هر کدوم فقط دو ماه این پولو قرض کرده بودی. به اونا ضربه زیادی وارد نکردی. :lol: :lol: :lol:

این یه راهشه :دی

البته مشابه این راهی که من اینجا برای شوخی خدمتتون عرض کردم در واقعیت یه شیوه تجارته بسیار حرفه ای هست!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
عجیبه؟

یه دفعه شد یا کم کم ؟

به یه نفر بدهکارین یا چند نفر ؟

فضولی نباشه ! خانواده کمکتون نمی کنن ؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
امیدوارم موفق باشی.
اگه میتونی خب از یه دوست نزدیک تر بگیر به اون طلب کار بده و با دوست نزدیک تر بهتر میتونی کنار بیای.

یه راهشم انداختن این بدهکاری توی یه چرخه هست به این صورت که مثلا تو ده دوست داری که میتونن یه میلیون بهت قرض بدن. :rolleyes:
بعد و....
اینطوری بعد از مدتی نرخ تورم اون یک میلیون رو بی ارزش میکنه و تو هم چون از هر کدوم فقط دو ماه این پولو قرض کرده بودی. به اونا ضربه زیادی وارد نکردی. :lol: :lol: :lol:

البته مشابه این راهی که من اینجا برای شوخی خدمتتون عرض کردم در واقعیت یه شیوه تجارته بسیار حرفه ای هست!

نظری ندارم به اونی که گفتی

ولی میترسم آخرش یه همچنین کاری بکنم :f34r:

عجیبه؟

یه دفعه شد یا کم کم ؟

به یه نفر بدهکارین یا چند نفر ؟

فضولی نباشه ! خانواده کمکتون نمی کنن ؟

خوب اولی سوالی بود یا خبری؟!

یه دفعه

به یه نفر

نه!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اولی تعجبی بود ! ( اشتباه تایپی بود ).
نمیشه قسط بندیش کنین ؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
شغلتون چیه ؟ ( دلیل داره سوالم )

تو نت کاری انجام میدید ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من برات دعا میکنم و امیدوارم که مشکلت حل بشه. تو هم امیدوار باش که مشکلات من حل بشه. :rolleyes:
خدانگهدار

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
شغلتون چیه ؟ ( دلیل داره سوالم )

تو نت کاری انجام میدید ؟

خوب کار خاصی نمیکنم الان

یعنی روی یک چیز خاصی نمیتونم تمرکز کنم

از نت خسته ام ...

سلام
من برات دعا میکنم و امیدوارم که مشکلت حل بشه. تو هم امیدوار باش که مشکلات من حل بشه. :rolleyes:
خدانگهدار

ممنون

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
اگر تونستی چند بخشش کن . مثلا بگو تا آخر هفته 300 بهت میدم . بقیشو قسطی میدم . از دیگران هم قرض کن ( بدون بهره ) . خلاصه کمی وقت بدست بیار تا بتونی جمع و جورش کنی .

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مشابه مشکل شما (در مورد مانی بوکرز) برای من هم پیش آمد ، من تاریخ تولد رو الکی نزده بودم ، ولی موقع یکی از پرداختها ، سه بار اشتباه زدم و اکانتم lock شد ، یه ایمیل براشون فرستادم با این مضمون که " چون ما معمولا در مکاتبات روزانه از تقویم فارسی استفاده میکنیم ، من این اشتباه رو کردم " و اسکن صفحه اول پاسپورتم رو ضمیمه کردم. فکر میکنم دو یا سه روز بعد ، حسابم دوباره فعال شد. البته در این بین ،یه ایمیل هم برام فرستادن که اسکن پاسپورت شما برای تایید ، به Security department ما فرستاده شده.

متاسفانه ، اکثر دوستان ،در این مواقع ، با نوشتن ایمیلهای با متن ضعیف یا متناقض ، مشکل رو پیچیده تر میکنن.
من خودم ، تا بحال شاهد از دست رفتن 6000 دلار ، از پولهای افراد مختلف ، در اثر این اشتباهات کوچک بودم
بله حساب من هم لاک شده اسکن صفحه اول پاسپورت رو خواستن و ازین چیزا.

ولی مشکل اینجاست که:

6 ماه هست که مانی بوکرز ایران رو تحریم کرده و حساب های ایرانی رو میبنده و کشور ایران رو از لیست حذف کرده. من با آدرس قلابی انگلیسی حساب باز کرده بودم. حالا اگر پاسپورت بفرستم حساب که قفله هیچی، تا بفهمه ایرانی هستم حساب رو حذف میکنه پول ها هم واسه همیشه میپره. لووووووووول

باز اینطوری شاید یه فرجی، ریفرمی، انقلابه نوری چیزی شد و از تحریم در اومدیم یه روزی دوباره اون 60 دلار برگشت.

پ.ن: با لحن مهربان بخونید این پسته منو.لووووووووول.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله حساب من هم لاک شده اسکن صفحه اول پاسپورت رو خواستن و ازین چیزا.

ولی مشکل اینجاست که:

6 ماه هست که مانی بوکرز ایران رو تحریم کرده و حساب های ایرانی رو میبنده و کشور ایران رو از لیست حذف کرده. من با آدرس قلابی انگلیسی حساب باز کرده بودم. حالا اگر پاسپورت بفرستم حساب که قفله هیچی، تا بفهمه ایرانی هستم حساب رو حذف میکنه پول ها هم واسه همیشه میپره. لووووووووول

باز اینطوری شاید یه فرجی، ریفرمی، انقلابه نوری چیزی شد و از تحریم در اومدیم یه روزی دوباره اون 60 دلار برگشت.

پ.ن: با لحن مهربان بخونید این پسته منو.لووووووووول.
اشتباه منم که تاریخ تولد رو چاخانکی زدیم همینجا بود. بخاطره همون آدرس قلابی بود.

قبلا من حساب وریفای شده داشتم با اسمو آدرسو حساب ارزی خودم توی ایران. ولی از وقتی تحریم شدیم.

مجبور شدم:

برم یه حساب قلابی باز کنم هر دفه. وریفای نشده. یعنی 70 دلار نقل و انتقاله بیشتر نمیشه انجام داد باهاش.

با یه حساب قلابی انگلیسی. با اسم صاحب خونه و تمام مشخصات اون بابا که توی اون آدرس زندگی میکنه برای اطمینان بیشتر. و محکم کاری.

خلاصه اولین بارم بود با مشخصات اینطوری حساب باز میکردم و تاریخ تولد طرف رو یادم نموند و حواسمم نبود که باید یادم بمونه. چون مدت زیادی بود از مانی بوکرز استفاده نمیکردم.
بعدم هرچی گشتم لینکی رو که آدرس و مشخصات اون آنگلوساکسونه نحس رو پیدا کنم پیدا نشد لینکه.
خلاصه چندتا الکی زدم بعدشم حساب لاک شد. لوووووووووووول

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم موفق باشی.

بعد و....

روش خوبی ارائه کردید، مثل خودم مخ اقتصادی داری ایول.
63izs7n672.gif

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
اوه ، اینجوری که میشه 1,440,000 تومان !!!

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
برو وام بگير

انصار 1 ميليون وام مي ده

به همه هم مي ده

ماهي هم 40 تومن بر مي گردوني سه ساله

امیدوارم مشکل این دوستمون سریع برطرف بشه
این 1 میلیو چجوریاست
یه توضیح بده