برگزیده های پرشین تولز

لطفا کمک کنید یه ویروس گرفتم که هیچ جوری پاک نمیشه

Zps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من الان چند روزه که یه ویروس گرفتم به اسم Win32 / Fotomoto که ظاهرا واسه ویستا هستش فقط!!:( :mad:
((اینم از شانسه بدمه!!)) وقتی ویندوز بالا میاد یهو سر وکلش پیدا میشه همه تسکبار و آیکونها رو همه چیز رو میبره و مجبور میشم ریاستارت کنم
این Windows Defender هم هی Eror میده منم هربار Remove All رو میزنم اما بازم دفعه بعد همون آشه و همون کاسه!
تو سایتا و وبلاگای فارسی هرچی دنبالش گشتم حتی یه صفحه هم پیدا نکردم که در موردش چیزی گفته باشه !!!!!!!:blink:
تو چند تا از فروم های خارجی گشتم اونجا چند تا راهنمایی کرده بودن اونا رو اجرا کردم اما فایده نداشت
راهنمایی خود سایت مایکروسافت رو هم در مورد این ویروس خوندم فایده نداشت
آنتی ویروس رو هم آپدیت کردم گذاشتم گشت و اسکن کرد کلی هم ویروس پیدا کرد و کشت اما این یکی رو اصلا نمیشناسه انگار!!
ویندوز رو هم نمیخوام عوض کنم الان . .
حالا لطفا یکی به من بگه چی کار کنم!!:(
راستی ویندوز من ویستا هستش

Zps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواستم به اطلاع تمام دوستان عزیزی که در مورد این مشکل من رحمتتتتتتتتت کشیدند و هزاران هزار!! پست اینجا گذاشتند و پی تی رو ترکوندند بگم که دیگه لازم نیست به زحمات شبانه روزیشون برای حل این مشکل ادامه بدن و دیگه بیشتر از این با پست ها و راهنمایی هاشون من رو شرمنده نکنن!!!!!!!!!!:hmm::hmm:

خودم ویندوز رو عوض کردم درس شد!

از این همه کمکتون ممنون واقعا!:hmm:

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواستم به اطلاع تمام دوستان عزیزی که در مورد این مشکل من رحمتتتتتتتتت کشیدند و هزاران هزار!! پست اینجا گذاشتند و پی تی رو ترکوندند بگم که دیگه لازم نیست به زحمات شبانه روزیشون برای حل این مشکل ادامه بدن و دیگه بیشتر از این با پست ها و راهنمایی هاشون من رو شرمنده نکنن!!!!!!!!!!:hmm::hmm:

خودم ویندوز رو عوض کردم درس شد!

از این همه کمکتون ممنون واقعا!:hmm:

شرمنده مثل اینکه دی رسیدم.:p

بالا