برگزیده های پرشین تولز

شما جای من بودید چه کار میکردید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MN200

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
از شما عزیزان خواهشمندم با نظراتتون منو از گمراهی نجات دهید.

دوستان من یه ماشینی دارم که حدود 10.5 تا 11 میلیون فی میخوره مدتیه 2 نفر از اعضای خانواده ام به پدرم میگویند و اصرار دارند که ماشین رو بفروشه و یک قطعه زمین در محدوده شهر بخره . به گفته اینا میگن در مدت یه سال شاید زمینه 2 برابر قیمت اولیه بشه و سود کنیم .
حالا شما بگین ارزش ریسک داره این کارو بکنم. با خودم میگم شاید با این کار هیچی به هیچی بشه و حتی دیگه نتونیم مثله این ماشینی که داریم بخریم. :( اصلن راه عاقلانه ای هست یا نه؟
لطف کنید و با نظراتتون راهنماییم کنید. با تشکر

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اگه زمینش در عرض 1 سال 2 برابر میشه خوب بخرید !!!!!!!!! اگرم نمیشه که نخرید !!!!!!!! به نظرم بیشتر از اینکه فکر ماشین باشی فکر تحقیق در مورد زمین باش !!!!!!!!! ببین طرفی که گفته 2 برابر میشه درست گفته یا نه!!!

در ضمن ماشین رو همیشه میشه خرید !!!!!!!!! حالا یه مدتی ماشین نداشته باشی اسمون به زمین نمیاد که !!!!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
زمينش كجاست بگو تا راهنماييت كنيم

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
فکر نمیکنم زمین بخاطر رشد عمومی قیمتها یکساله آینده دو برابر بشه . مگر اینکه اتفاق مهمی در نزدیکی زمینهای مورد نظر شما بیفته .

MN200

Registered User
لایک‌ها
0
زمينش كجاست بگو تا راهنماييت كنيم

زمین و خونه مالیه که هرچقدر بخری بازم کمه !!! بخر آقا

زمین اگه وسط کوه و پشت دریا و وسط صحرا هم بود باید خرید !

راستی چه فی خوبی کجاس ما هم 10 تومن بدیم بخریم؟

فکر نمیکنم زمین بخاطر رشد عمومی قیمتها یکساله آینده دو برابر بشه . مگر اینکه اتفاق مهمی در نزدیکی زمینهای مورد نظر شما بیفته .

حواست باشه زمینش سند منگوله دار داشته باشه .. از این زمین ها نباشه که هزار تا صاحب داره ..

اگه زمینش در عرض 1 سال 2 برابر میشه خوب بخرید !!!!!!!!! اگرم نمیشه که نخرید !!!!!!!! به نظرم بیشتر از اینکه فکر ماشین باشی فکر تحقیق در مورد زمین باش !!!!!!!!! ببین طرفی که گفته 2 برابر میشه درست گفته یا نه!!!

در ضمن ماشین رو همیشه میشه خرید !!!!!!!!! حالا یه مدتی ماشین نداشته باشی اسمون به زمین نمیاد که !!!!

دوستان به نصایح شما توجه کردم و در این زمینه هایی که فرمودید تحقیق کردم. دستتون درد نکنه
کار ما بالاخره به سرانجام نرسید ، چون بینمون کدورت پیش اومد پدرم از خیرش گذشت ، لعنت به این دنیا که حتی برادرتم به خاطر اینکه خودش بخواد نفعی ببره سعی میکنه تو رو دور بزنه.
با سپاس فراوان از شما عزیزان
پرونده بسته شد.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان به نصایح شما توجه کردم و در این زمینه هایی که فرمودید تحقیق کردم. دستتون درد نکنه
کار ما بالاخره به سرانجام نرسید ، چون بینمون کدورت پیش اومد پدرم از خیرش گذشت ، لعنت به این دنیا که حتی برادرتم به خاطر اینکه خودش بخواد نفعی ببره سعی میکنه تو رو دور بزنه.
با سپاس فراوان از شما عزیزان
پرونده بسته شد.

تا بوده چنین بوده ؛ تا هست چنین است ...

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
زمینو بخر اگه قیمتش بالا نره کم نمیشه به ریسکش می ارزه:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا