برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید سیستم با 500 تومن بدون مانتیور و دی وی دی رام و رایتر

fahang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توی اون تاپیک کسی جواب نداد
در ضمن کارت گرافیک هم مستقل باشه

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سلام
من توی اون تاپیک کسی جواب نداد
در ضمن کارت گرافیک هم مستقل باشه

چون خودم تازگی ها سیستم رو عوض کردم و سر این کار خیلی دردسر کشیدم و اول amd بستم بعد فروختم اینتل خریدم و کلی ضرر کردم و ... سیستم های زیر رو پیشنهاد می کنم :

اگه اینتل می خوای که به نظر من بهتر از amd هست :

e6750 cpu به بالا
main asus p5
گرافیک radeon ati 2600
کیبورد هرچیز غیر از farasoo ترجیحا a4teck

توجه : cpu های اینتل گارانتی نداره
توجه : مین گیگا نگیر فقط asus

اگه amd می خوای :

cpu amd 5000 black edition
main : msi k9n ultra
گرافیک نمی دونم : ترجیحا یه چیزی بگیر که لایسنس msi داشته باشه

توجه : این cpu سه سال گارانتی داره .
توجه : این cpu کارکردش بهتر از amd athlon 6000 هست

توجه : اگه از wellcan کمک بخوای به نفعته

بای

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
چون خودم تازگی ها سیستم رو عوض کردم و سر این کار خیلی دردسر کشیدم و اول amd بستم بعد فروختم اینتل خریدم و کلی ضرر کردم و ... سیستم های زیر رو پیشنهاد می کنم :

اگه اینتل می خوای که به نظر من بهتر از amd هست :

e6750 cpu به بالا
main asus p5
گرافیک radeon ati 2600
کیبورد هرچیز غیر از farasoo ترجیحا a4teck

توجه : cpu های اینتل گارانتی نداره
توجه : مین گیگا نگیر فقط asus

اگه amd می خوای :

cpu amd 5000 black edition
main : msi k9n ultra
گرافیک نمی دونم : ترجیحا یه چیزی بگیر که لایسنس msi داشته باشه

توجه : این cpu سه سال گارانتی داره .
توجه : این cpu کارکردش بهتر از amd athlon 6000 هست

توجه : اگه از wellcan کمک بخوای به نفعته

بای

سلام دوست عزیز!! ممنون از راهنمایی اما لیست شما ....... والا چی بگم؟! ..... شما براتون کمی زود نیست که لیست بدید؟

مین های اسوس از موقعی که سوکت 775 اینتل اومد اسمشون با p5 شروع میشه!! p5 + E L P G K V N W.....

6750 به بالا؟ دوستمون گفتن کیس 500 تومن... اینجوری 200 تومن فقط میره برایCPU
5000 بهتر از 6000 ؟
کیبورد فراسو مشکل اش چیه؟

M.B: ECS P35-A
CPU: Intel E4500
VGA: 8600GT colorful
RAM: Patriot 2x1GB 800
HDD: 250 Samsung
Case+Power:Green + 380

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
سلام دوست عزیز!! ممنون از راهنمایی اما لیست شما ....... والا چی بگم؟! ..... شما براتون کمی زود نیست که لیست بدید؟

مین های اسوس از موقعی که سوکت 775 اینتل اومد اسمشون با p5 شروع میشه!! p5 + E L P G K V N W.....

6750 به بالا؟ دوستمون گفتن کیس 500 تومن... اینجوری 200 تومن فقط میره برایCPU
5000 بهتر از 6000 ؟
کیبورد فراسو مشکل اش چیه؟

M.B: ECS P35-A
CPU: Intel E4500
VGA: 8600GT colorful
RAM: Patriot 2x1GB 800
HDD: 250 Samsung
Case+Power:Green + 380

سلام عزیز جان .
دیدم کسی جوابشون رو نداده اونچیزی که بلد بودم نوشتم اما توصیه شما مطمئنا بهتره .
5000 بهتر از 6000 رو تو یه مقاله خوندم که این رو میشه اورکلاک کرد و حتی از e6550 هم کارایی بهتری ارائه میده راست و دروغش پای نویسنده
کیبورد فراسو هم الان زیر دستمه . خوش دست نیست . موقع ویندوز ریختن هم که چون usb هست نمی دونم چرا سیستم نمی شناستش باید کیبورد قبلی خودم رو بذارم . بعضی کلیدهاش هم سفته من با همون hp قدیمی خودم خیلی بیشتر حال می کنم .
قربانت بای

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام عزیز جان .
دیدم کسی جوابشون رو نداده اونچیزی که بلد بودم نوشتم اما توصیه شما مطمئنا بهتره .
5000 بهتر از 6000 رو تو یه مقاله خوندم که این رو میشه اورکلاک کرد و حتی از e6550 هم کارایی بهتری ارائه میده راست و دروغش پای نویسنده
کیبورد فراسو هم الان زیر دستمه . خوش دست نیست . موقع ویندوز ریختن هم که چون usb هست نمی دونم چرا سیستم نمی شناستش باید کیبورد قبلی خودم رو بذارم . بعضی کلیدهاش هم سفته من با همون hp قدیمی خودم خیلی بیشتر حال می کنم .
قربانت بای
در مورد 5000 درسته برای اور ساخته شده و ... اما در کل ای ام دی ها برای اور جالب نیستن و این 5000 با یه فن در حد اور خوب به قیمت یه 6750 یا همون 6550 درمیاد! که خرید خوبی نیست. اما جعبش خوشگله! :D
فراسو هم تا حالا اولین کسی هستی که میشنوم از این برند وتنی ناراضی ه... درسته کیبورد لاجیتک از فراسو بهتره!! اما شما هرچی پول بدی آش میخوری!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
قربانت بای

توی تنظیمات مادربرد ، Usb keybord رو Enable کن !!!!!
crazy.gif

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد 5000 درسته برای اور ساخته شده و ... اما در کل ای ام دی ها برای اور جالب نیستن و این 5000 با یه فن در حد اور خوب به قیمت یه 6750 یا همون 6550 درمیاد! که خرید خوبی نیست. اما جعبش خوشگله! :D
فراسو هم تا حالا اولین کسی هستی که میشنوم از این برند وتنی ناراضی ه... درسته کیبورد لاجیتک از فراسو بهتره!! اما شما هرچی پول بدی آش میخوری!
يه سر به سايت رايان صبا بزن
گفته محصولا فراسو رو نه پيشنهاد ميده نه ميفروشه
قبلا هم خيلي بد از اين شركت چيني شنيده بودم مخصوصا مانيتوراش كه ميگفتند نوش بدون پيكسل سوخته پيدا نميشه.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
يه سر به سايت رايان صبا بزن
گفته محصولا فراسو رو نه پيشنهاد ميده نه ميفروشه
قبلا هم خيلي بد از اين شركت چيني شنيده بودم مخصوصا مانيتوراش كه ميگفتند نوش بدون پيكسل سوخته پيدا نميشه.
سلام! این سایت رایان صبا رو زیر و رو کردم پیدا نشد! تو گوگل سرچ کردم
http://www.google.com/search?q=rayansaba.com
...

مانیتور؟!! فقط کیبورد !! کلا فراسو به غیر از کیبورد و نهایت اش ماوس - هدست - وب کم - کیس قبول ندارم (این ها هم باز مارک های دیگه هم هست)... آخه کی میره دی وی دی رایتر , فلش دیسک , Mp3 پلیر , نوت بوک!!! و از این جور چیزا از فراسو میگیره؟!؟!؟!
فراسو = کیبورد

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام! این سایت رایان صبا رو زیر و رو کردم پیدا نشد! تو گوگل سرچ کردم
http://www.google.com/search?q=rayansaba.com
...

مانیتور؟!! فقط کیبورد !! کلا فراسو به غیر از کیبورد و نهایت اش ماوس - هدست - وب کم - کیس قبول ندارم (این ها هم باز مارک های دیگه هم هست)... آخه کی میره دی وی دی رایتر , فلش دیسک , Mp3 پلیر , نوت بوک!!! و از این جور چیزا از فراسو میگیره؟!؟!؟!
فراسو = کیبورد

میشه صبر کرد تا چند ماهه دیگه تا فلش دیسک های 200 گیگی بجای هارددیسک بیاد

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
سلام ثمین جان... SSD ها نه Flash ...(من SSD شنیدم , این رو میخواین بیارید؟! ) این فلش ام امروز داشتم مشخصات رو میدیدم...مدل Fusion PLUS با tattoo فرقی داره؟!؟!

Ok من متوجه نشدم بله Solid state هم موجود داره تیم.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
SSD با حجم 200 گیگ نداریم پیش بینی شده برای سال 2009-2010 تازه SSD های 160 گیگی وارد بازار بشه در ضمن اینم بگم در حال حاضر برای یه درایو SSD با حجم 64گیگ چیزی در حدود 1000$ باید هزینه کنید که هزینه زیادی (حتی مدلهای خیلی گرونتر هم تا 1700-1800 دلار هم هست) و اصلا بصرفه نیست کلا تکنولوژی هاردهای SSD حداقل 3-4 سال کار داره تا به معقولیت لازم برسه فعلا هاردهای معمولی با کش فلش میتونه تو این 2-3 سال جایگزین خوبی باشه . در ضمن در حال حاضر هم درایوهای SSD بجز یکی دو مدل که من Review هاشون رو دیدم واقعا پرفرمنس قابل قبولی نسبت به هاردهای مغناطیسی ندارن خیلی از درایوهای SSD واقعا در حاله حاضر در حد یه فلش مموری سریع کار میکنن که خیلی جالب نیست .

بالا