برگزیده های پرشین تولز

همه ابهمامات در مورد پست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
این تاپیک رو زدم که هم سوال خودم رو بپرسم و هم اینکه تمام سوالات راجع به پست یکجا جمع بشه. مدیران اگه مفید دونستن، ممنون میشوم این تاپیک رو استیکی کنند.

حالا سوال من:
این عکس رو ببینید:
http://www.************/files/ul7jevrxerb5oeo5vpvx.jpg

بالاخره این نامه ارسال شده یا نه؟
یکجا گفته که توسط هیچ دفتر پستی گزارش نشده، بعد میگه که در تبادلات داخلی در تاریخ 86/12/21 تحویل گرفته شده. یعنی چی؟

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
شرمنده اما فکر میکنین با FeDEX طرفین؟ :D به کارمند پست میگم این سایت تا چه حد دقیقه میگه بعد چند روز کلیه ارسال ها ثبت میشه تو سایت ، بعضی موقع ها هم دیدم بسته رسیده هنوز نوشته هیچ دفتر پستی مرسوله شمارا گزارش نکرده است:D

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واسه منم این مشکل زیاد پیش اومده !
سیستم جامع خرکی پست همینه دیگه :D !

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
زیاد دلتون رو به پست و سیستم رهگیریش خوش نکنید.

دوهفته اس یه بسته ای رو به قم فرستادم ، به مقصد نرسیده دیروز رفتم اداره پست ، کد رهگیری رو وارد سیستم کرده میگه بسته تو اداره پست قمه!!

دوستم رو تو قم فرستادم اداره پست که بره بسته اش رو بگیره رفته گفتن اصلا" این بسته به قم نرسیده!!

بین اینهمه دردسر و گرفتاری عید فردا صبح باید برم اداره پست تکلیفم رو باهاشون روشن کنم
down.gif

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
زیاد دلتون رو به پست و سیستم رهگیریش خوش نکنید.

دوهفته اس یه بسته ای رو به قم فرستادم ، به مقصد نرسیده دیروز رفتم اداره پست ، کد رهگیری رو وارد سیستم کرده میگه بسته تو اداره پست قمه!!

دوستم رو تو قم فرستادم اداره پست که بره بسته اش رو بگیره رفته گفتن اصلا" این بسته به قم نرسیده!!

بین اینهمه دردسر و گرفتاری عید فردا صبح باید برم اداره پست تکلیفم رو باهاشون روشن کنم
down.gif

آخه مشکل من اینه که از اونطرف هم نمیتونم پیگیری کنم ببینم رسیده یا نه!!

حالا این چیزی که توی سایتش نوشته، یعنی بالاخره از اون دفتر پستی رفته بیرون دیگه نه؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
آخه مشکل من اینه که از اونطرف هم نمیتونم پیگیری کنم ببینم رسیده یا نه!!

حالا این چیزی که توی سایتش نوشته، یعنی بالاخره از اون دفتر پستی رفته بیرون دیگه نه؟

بله
از اون دفتر پستی خارج شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا