برگزیده های پرشین تولز

رام ویندوز موبایل 6 برای Wizard

veria

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون.
2 تا فایل بود.
EBOOT.BIN و NK.BIN طبق دستور PDF نصب کردم.
hالبته یه فایل checksum.txt هم بود که توش نوشته بود : 5A096524
ریختم روی رم و طبق راهنما عمل کردم.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با پشوند رام های ما نمی خونه. البته یه چیزی رو بگم ... واسه هر نوع دستگاه یه وین موبایل مخصوص میسازن پس اگه خود سایت iDO کاری نکرده فکر نکنم بشه کاریش کرد

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان
آقا مجتبی عزیز: اونجور که من فهمیدم رام اولی اصلا دوربین توش نیست. حتی از یک گوشی کاجم دیگه فایل اجرای دوربین رو کپی کردم که نتیجه نداشت. برنامه کول کمرا هم روی این رام اجرا نمیشد. در نتیجه من رفتم به سایت ایمت و ثبت نام کردم و رام جدیدشون رو گرفتم و نصب کردم. پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو کنید.

اون اقایی که بن شد و اسمش یادم رفته ... گفته بودید که وسط کار برقتون رفته بود و رامتون داغون شده بود. وقتی این طوری میشه گارانتی بیست سی تومنی میگیره و مشکلش رو حل میکنه اما یکی از دوستان تجربه ای داشت که برای بقیه هم مفیده گفتنش: این دوستم گوشیش همین مشکل رو پیدا کرد و گوشیش مثل من کاجم بود. اومد و گوشی من رو گرفت. شروع کرد به رام جدید رو روی گوشی من نصب کردن البته فقط توی دو سه مرحله اول و تا صفحه بوت رفت جلو (یعنی در واقع روی گوشی من رامی نصب نشد) بعد از اینکه گوشی به اصطلاح verify شد, سیم رو از گوشی من کند و به گوشی خودش زد...... رام با موفقیت روی گوشیش نصب شد.....

آقای مانوئل عزیز: من رام اولی رو دانلود کردم. مثل شما گفتید خودتون اون رو نصب نکردید. من فایل رو آنزیپ کردم اما توش چیزی خاصی نبود.دوتا فایل بود به اسم xp upgrade و vista upgrade و دو سه تا فایل دیگه که نفهمیدم باید چکارشون کنم. شاید من به رام ویزاردی عادت کردم و این رام غیر ویزاردی بوده... بهر حال اگه میشه خودتون یک نگاهی بندازین.

با عرض معذرت از اینکه پستم طولانی شد.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
جناب معلی ، اون دقیقا یک رام ویزاردی بود ...
شما وقتی اکتیو سینک میکنید با توجه به او اس پی سی یکی از اون 2 تا فایل رو اجرا میکنید و اگه باهاش کار نکردید اونقدر اکسپت کنید تا رام نصب بشه ...

SBS1343

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید بگم شما تمام رام های ویزاردی که از سایت XDA-DEV میگیرید رو میتونید روش نصب کنید و اجرا میشه !
چون من ویزارد دارم و واسه 20 - 30 نفر نصب کردم ! اونم نه یه نوع رام ... حدود 17 نوع رام رو هاردم هست واسه این نوع دستگاه . من این رام هارو پیشنهاد میکنم :
1) HTC TOUCH میشه و کراس بو هم میشه (NBD ) :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319751
2) استیبل ترین رام کراس بو (XDA Mobile 6 r2a ):
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=315178
3) رام خالی و تمیز و سبک ( WrCx ) :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=322404

سلام
qtek 9100 من ديگه بالا نمي ياد فكر كنم اشتباهي update كردم فقط تنها رديف 3 از رام شما را تونستم بزنم ولي بازهم بالا نمي آيد لطفا راهنمايي كنيد.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
چی شد که مشکل دار شد ؟!

از کجا بالا نمیاد ؟

کجا گیر میکنه ؟

mojtabanabavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من هنوز گوشیم همون مشکل داره لطفا واسم این رام بزارید تا خیالم راحت شه جناب معلی

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این رام 50 مگ هستش و من همین چند صفحه رو هم دارم بزور باز میکنم چه برسه به اینکه چنین فایلی رو جایی اپلود کنم. من توی سایت آیمت کلوپ ثبت نام کردم. بعد به صفحه ساپرت کاجم رفتم و رام عربی رو دانلود کرد. پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو کنید.

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
با سلام من هنوز گوشیم همون مشکل داره لطفا واسم این رام بزارید تا خیالم راحت شه جناب معلی
سلام
رامی که جناب معلی می فرمایند WM5 هست و لینک مستقیمش که مال خود سایت clubimate هست در زیر گذاشتم :
ftp://ftp.clubimate.com/K-JAM_Arabic_2160901_21609102_20710_ship.zip
امیدوارم با نصب این رام مشکلاتتون برطرف بشه

mojtabanabavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من این رام دارم فقط طریق ه doengrade بلد نیستم میدونم خیلی دارم زحمتتون میدم امیدوارم اید بار جواب بگیزم ممنونم

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
با سلام من این رام دارم فقط طریق ه doengrade بلد نیستم میدونم خیلی دارم زحمتتون میدم امیدوارم اید بار جواب بگیزم ممنونم
سلام
شاید اشتباه فکر می کنم ولی به نظرم کلا در PPC اصطلاح Downgrade زیاد رایج نیست منظورم اینه که رامی که قصد نصب اون رو دارید کاری به رام فعلی نداره (البته نه همیشه) و اگر شما مراحل نصب اون رو به درستی انجام بدید مشکلی پیش نمیاد
رام WM5 که مال خود i-mate هست (که نوشته بودید دارم) یه فایل اجراییه که فقط باید در حالتی که گوشیتون به کامپیوتر وصله اون رو اجرا کنید و چند تا next بزنید بعد از اون گوشیتون فقط میزان درصد نصب شده رو مینویسه
از اون جا که خودم قبلا تجربه چنین کاری رو داشتم میگم , که وسط نصب چند بار گیر میکنه بعد دوباره ادامه میده , اینم نوشتم که اگر برای شما هم این اتفاق افتاد سکته نزنید (!!!) و اگر رام اصلی خودش رو دارید نصب می کنید هیچ نگران نباشید
قبل از نصب ممکنه یه اروری بده که گوشیتون به اندازه کافی شارژ نداره , گوشیتون رو شارژ کنید بعد دوباره مراحل رو تکرار کنید
امیدوارم که هیچ مشکلی پیش نیاد
موفق باشید .

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
TNT : 1921 : most stable

Official Edition:

- 1-Calculator
- Commanager 1.7.5.1 (11 buttons) new
- ArcSoft_MMS_4_2_8_1
- Camera
- Modem Link (DUN)
- Streaming Video
- Some tweaks for battery drain and WiFi issues new
- Office latest version with zip view and OneNote. new

Professional Edition:
- camera app
- 1-calc.
- Office latest version with zip view and OneNote. new
- 11 buttons commmanager.
- ArcSoft 4.2.8.1 with plug-in and full features.
- Modem Link (DUN)
- Network Wizard 1_0_29982_7 support many of networks (Auto run disabled, go to start/settings/connection to set you network settings)
- SmartKey 0.56 (the best settings)
- SoftKeyAppletEx (to change Home SoftKeys)
- Streaming Video 2.1.1025.621
- Windows Live Messenger 10.6.33.0600 new
- WM5torage 1.78 B2 new
- SIM Manager 6.31 new
- STK Service 4.40
- TimeZone Tab on the phone settings (just the tab w/o enabling which may show some issues with starup)
- All Help files as the official
- Internet Sharing

- Advanced Config Tool 1.0
- BT_FTP 1_2_30234_2.
- BT_SAP 2_02_b0925_r3.
- BtIO (to hear sounds via the BT Headset)
- Call Firewall (to reject the unwanted calls)
- Dr.Yar 1.6 (to show the BT sender name and set the recieving folder).
- MJConfig
- Event Countdown 1.0 (timer)
- GroupSMS
- GSFinder+
- black keyboard
- HTC Audio Manager 1.2.614.712
- Pocket RAR 3.60 (zip and rar files already set)
- Pocket Screen Capture.
- Mobile Justice
- Network Plugin 1_0_29714_1
- Notepad
- ClearTemp
- CloseApps
- Hibernate
- Peek Pocket (WiFi networks manager)
- TCMP 0.72 (removed, some choices on Add Ons). new
- RealOne (rm ram ra player, files set to it)
- RunEveryDay.
- SMS Backup 1.1
- SMSService
- Total Commander
- WinXplore 0.3.4.1 new
- HTC Voice Recorder 1.10.611.711
- TaskManager 2.7.0.1 (with reg app shortcut)
- BT_BPP_1_5_0_0 new
- Call2Contact_1.0 new
- SK tsync new
- VoIP drivers, and ready to use new

Professional Edition + HTC Home:

the same as professional edition with HTC Home and its settings on the Today/items tab.

TouchFLO Edition :
the same as professional edition with HTC Home and its settings on the Today/items tab, with the scrolling feature without the Cube (you can add it as an Add On) and also without VoIP (you can add it later) .

mojtabanabavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من اینارو بلدم چون الان رام wm6 هست میخوام به wm5 تبدیلش کنم ارور میده در واقع روش downgrad به رام 6 به 5 بلد نیستم این اموزش میخوام لطفا

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اقا من اینارو بلدم چون الان رام wm6 هست میخوام به wm5 تبدیلش کنم ارور میده در واقع روش downgrad به رام 6 به 5 بلد نیستم این اموزش میخوام لطفا
هیچ فرقی نداره دوست من ...
روش داونگرید مثل آپگرید هست

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
بعد از کلی توضیح دادن دوباره شما میاین میگین طریقه downgrade رو بلد نیستم ؟
اگر شما به اروری بر می خوری اون ارور رو بنویس یا اینکه بگو چه کار کردی که ارور میده نه اینکه بعد از این همه که من توضیح دادم دوباره شما میاین میگین آموزش downgrade کردن رو می خوام (؟)

ramin206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یک سوال داشتم
میخواستم ببینم اگه یک گوشی htc singular 8125 را از دبی بیارم آیا خودم می تونم آنلاکش کنم . اگه جواب مثبت هست لطفا طرقه انجام این کار با برنامه لازم را در سایت قرار دهید . ممنون میشم جوابمو بدید:blush:

elmvile

Registered User
لایک‌ها
41
من به رام 6 آپگرید کردم با همون رام دوم htc ولی مشکل کانتکت رو چی کار کنم؟

amin_khafan_rat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
3 مدل هست ...
1- Official Version
[
2-Professional VersionL]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سه تا سوال دارم.ممنون میشم اساتید محترم جواب بدن.
1-رام 2 بهتره یا 3؟تفاوتش تو چیه؟
گوشی من i-mate k-jam g3
2-از طرفی من قبلا گوشیم رو آپگرید کردم رام اصلی نبوده با این وجود مشکلی پیش نمیاد دوباره آپگریدش کنم؟
3-قبلا cid unlocking kardam بازم لازمه انجام بدم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
3 مدل هست ...
1- Official Version
[
2-Professional VersionL]

سه تا سوال دارم.ممنون میشم اساتید محترم جواب بدن.
1-رام 2 بهتره یا 3؟تفاوتش تو چیه؟
گوشی من i-mate k-jam g3
2-از طرفی من قبلا گوشیم رو آپگرید کردم رام اصلی نبوده با این وجود مشکلی پیش نمیاد دوباره آپگریدش کنم؟
3-قبلا cid unlocking kardam بازم لازمه انجام بدم.

راستش من 2 تا رام میبینم

بعدش هر کس نسبت به خواسته خودش رام رو انتخاب میکنه یکی دنبال سرعت یکی پایداری یکی bt و......

2-مشگلی نیست میشه آپگریدش کرد

3- نه خیر

موفق باشید:)

rickykaka

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان

کسی تا حالا این رام رو نصب کرده؟
به نظر خوب میاد. ممنون میشم اگه کسی نصب کرده بگه چه جوریه؟

بالا