برگزیده های پرشین تولز

مشکل wizard - i-mate k-jam

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان یه -imate k-jam هستش وقتی رام میاد بالا سیم کارت رو نمیشناسه رو حالت فلایت مد میاد بالا بعد موقعی که میزنم که جی اس ام فعال شه مینویسه :
DATA CRASHES PLEASE CONTACT SERVICE CENTER
کسی از اساتید با این برخورد کرده ؟
باید چیکارش کنم ؟//

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
من هم یکی 2 بار این حالت برام پیش اومد البته واسه فلیم ...
سیم کارت رو خوب جا ننداخته بودم ...
پیشنهادم اینه که با سیم های دیگه هم تست کنین و نتیجه رو ببینین و با همون سیم کارت هم یکی دو بار دیگه هم تست کنین ... تو جای سیم کارت خوب فیکسش کنین ...
شاید سیم کارت نیم سوز شده باشه یا دلایل دیگه ای که من به ذهنم در حال حاظر چیزی نمی رسه

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم یکی 2 بار این حالت برام پیش اومد البته واسه فلیم ...
سیم کارت رو خوب جا ننداخته بودم ...
پیشنهادم اینه که با سیم های دیگه هم تست کنین و نتیجه رو ببینین و با همون سیم کارت هم یکی دو بار دیگه هم تست کنین ... تو جای سیم کارت خوب فیکسش کنین ...
شاید سیم کارت نیم سوز شده باشه یا دلایل دیگه ای که من به ذهنم در حال حاظر چیزی نمی رسه
نه از سیم کارت یا نحوه قرار گرفتنش نیستش تست کردم آخه اینو ظاهرا داشته روش رام 6 میریخته بعد ارور داده بعد دیگه این مشکل پیش اومده واسش و الانم مرخص شده یعنی ویندوز میاد بالا ولی آنتن دهی نداره فلایت مد میاد بالا ؟
اگه دوباره رام 6 بریزم ممکنه درست شه ؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نه از سیم کارت یا نحوه قرار گرفتنش نیستش تست کردم آخه اینو ظاهرا داشته روش رام 6 میریخته بعد ارور داده بعد دیگه این مشکل پیش اومده واسش و الانم مرخص شده یعنی ویندوز میاد بالا ولی آنتن دهی نداره فلایت مد میاد بالا ؟

حتما با رام جدید امتحان کن ولی نظر من مشگل از جایی که سیم کارت میخوره

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

به احتمال زیاد radio درست نصب نشده.نصب مجدد رام احتمالاٌ حل مشکل میکنه:cool:i

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14

به احتمال زیاد radio درست نصب نشده.نصب مجدد رام احتمالاٌ حل مشکل میکنه:cool:i

شک نکن که با تعویض رام حل میشه
یکی از دلایلی که میگن حتما بعد از نصب رام در ریست اول در مرحله (کالیبره) raido رو عوض کنید همینه که به این مشکل بر نخورید

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان مساله ای که هست اینکه من میام رام 6 نصب کنم بعد تا 99 درصد میره یه 10 دقیقهای رو 99 گیر میکنه و بعدرست میشه و دوباره همون رام قبلی میاد . من فکر میکنم که cid unlock نمیشه البته چند بارم cid unlock زدم و نوشته که انجام شد ولی بعد از cid unlock رست نمیشه و اینکه تو XDA_DEVEs اون ارور مربوط رو پیدا کردم اینم لینکشه http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307558
البته من زیاد متوجه نشدم چی نوشته ولی فکر کنم نوشته چون مدل کی جم من G3 هست یه نرم افزار WST معرفی کرده که من اون رو هم نصب کردم با اون CID unLock زدم بازم رام که میخوام نصب کنم رو 99 گیر میکنه .

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان همین الان با اون روش xda-devs که تو لینک بالا گفتم تونستم رام 6 رو بریزم ولی متاسفانه با این رام هم sim lucked میده و هی میگه کد پین وارد کن . ولی مشکل از سیم کارتم هم نیست آخه رو اس 200 داره کار میکنه .
ممکنه چیپست رادیویی مرخص شده باشه ؟

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان تا حالا 3 تا رام 6 مختلف رو این کی جم ریختم ولی بازم موقعی که سیم کارت میذارم sim locked میده و پین سیم کارت رو قبول نمیکنه .:eek:
ممکنه اون اول که میخواسته سی آی دی آنلاک کنه به چیپ ست رادیویی آسیب زده ؟ یا نرم افزاریه ؟
حالا پیشنهاد اساتید چیه ؟ کار دیگه ای از دست من بر میاد یا بفرستمش واسه سرویس و تعمیر ؟

حامد جان شما یه تایتن داشتی که مشکلش مشابه این بود چی کارش کردی درست نشد آخرش ؟ :blush:

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
والا من زیاد تو آنلاک کردن وارد نیستم ... ولی به عنوان یه پیشنهاد رام آفیشال WM5 که خود شرکت بیرون داده رو یه امتحانی بکن ببین درست میشه ...
فکر می کنم نباید تغییری حاصل بشه چون WM5 , WM6 زیاد با هم فرقی ندارند ...
به هر حال این کار رو هم یه امتحانی بکن ... از هیچی بهتره ;)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان مشکل کاملا نرم افزاری بود و با نصب نرم افزار Lokiwiz که واسه کی جم هستش و پس ورد آنلاک سیم رو میده حل شد .

بازم ممنون از همه دوستان بابت حسن توجه و راهنمائی هاشون :blush:

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان تا حالا 3 تا رام 6 مختلف رو این کی جم ریختم ولی بازم موقعی که سیم کارت میذارم sim locked میده و پین سیم کارت رو قبول نمیکنه .:eek:
ممکنه اون اول که میخواسته سی آی دی آنلاک کنه به چیپ ست رادیویی آسیب زده ؟ یا نرم افزاریه ؟
حالا پیشنهاد اساتید چیه ؟ کار دیگه ای از دست من بر میاد یا بفرستمش واسه سرویس و تعمیر ؟

حامد جان شما یه تایتن داشتی که مشکلش مشابه این بود چی کارش کردی درست نشد آخرش ؟ :blush:

من تازه پست شما رو دیدم،میبخشید.به هرحال خوشحالم که مشکلتون حل شد.
بهترین نرم افزار واسه unlock ویزارد همین lokiwiz هست.

NEWVGAc12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه -imate k-jam هستش وقتی رام میاد بالا سیم کارت رو نمیشناسه رو حالت فلایت مد میاد بالا بعد موقعی که میزنم که جی اس ام فعال شه مینویسه :
DATA CRASHES PLEASE CONTACT SERVICE CENTER
کسی از اساتید با این برخورد کرده ؟
باید چیکارش کنم ؟//

اگه بعد از نصب رام این اتفاق افتاده که دیگه سوال نداره ...
ولی اگه خود به خود این طور شده به احتمال زیاد به این راحتی ها حل نمی شه البته در اکثر موارد با تعویض رام و نصب یه رام خوب مشکل حل می شه البته در بعضی از موارد این مشکل مانع از نصب رام میشه و گوشی نیاز به فلش پیدا میکنه ...... به هر حال درده سر داره خیلی مواضب باش:blink:

بالا