برگزیده های پرشین تولز

صفحه بعد از پست بک نشون داده نمیشه!

aref1364

Registered User
لایک‌ها
1
سلام:

من صفحات ASP.NET با VB.NET دارم. 2 تا مشکل برام پیش اومده:

1- زمانی که روی دکمه logout کلیک می کنم صفحه logout میشه (یعنی دستور ()session.abandon اجرا میشه) اما صفحه redirect نمیشه (یعنی دستور بعد از لاگ اوت که (\"response.redirect(\"index.aspx است، اجرا نمیشه) و پیغام page cannot be displayed نشون داده میشه.

2- صفحه ای دارم که توش باید 6 تا عکس آپلود کنم. موقعی که میخوام تو صفحه ی آپلود عکسهایی با پسوند غیر از gif و jpg انتخاب کنم، بازم همون پیغام page cannot be displayed نشون داده میشه.

با تشکر از همه دوستان

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام:

من صفحات ASP.NET با VB.NET دارم. 2 تا مشکل برام پیش اومده:

1- زمانی که روی دکمه logout کلیک می کنم صفحه logout میشه (یعنی دستور ()session.abandon اجرا میشه) اما صفحه redirect نمیشه (یعنی دستور بعد از لاگ اوت که (\"response.redirect(\"index.aspx است، اجرا نمیشه) و پیغام page cannot be displayed نشون داده میشه.

2- صفحه ای دارم که توش باید 6 تا عکس آپلود کنم. موقعی که میخوام تو صفحه ی آپلود عکسهایی با پسوند غیر از gif و jpg انتخاب کنم، بازم همون پیغام page cannot be displayed نشون داده میشه.

با تشکر از همه دوستان
کد صفحه ها رو اگه بگذارید، بهتر میشه نتیجه گرفت

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این page cannot be displayed که میگی مال وقتی اه که ریدایرکت میشی ولی صفحه مورد نظر موجود نیست حالا ممکنه دلیلش این باشه که شما توی یه فولدر جلوتر ریدارکت میشی (چیزی که من زیاد دیدم )

این رو به عنوان آرگومان تست کن :

کد:
"~/index.aspx"

اگر میبینی توی ادرس بار درس عوض نمیشه به دلیل اشتباه اینترنت اکسپلوررت اه

aref1364

Registered User
لایک‌ها
1
با تشکر از همه عزیزان،

با مراجعه به log معلوم شد که مشکل اینه:

هر صفحه ASP.NET در حالت پیش فرض قابلیت آپلود تا حجم 4 مگابایت داره و چون حجم تصاویری که من برای ارسال انتخاب می کردم بیشتر از 4 مگابایت بود صفحه اون پیغام رو می داد. که به این روش در فایل web.config اصلاحش کردم:

PHP:
	<system.web>
		<httpRuntime executionTimeout=\"60\" maxRequestLength=\"10240\"/>

البته دوستان به خاطر داشته باشند که این روش بسیار خطرناکه. چون در این حالت احتمال آسیب پذیری از طریق حملاتی مثل DDos افزایش پیدا می کنه.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
ممنون
استفاده کردیم :دی

بالا