برگزیده های پرشین تولز

خریدار PPC نو یا کارکرده Lock (فقط با ایرانسل و تالیا کار کنه)

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام

میخوام گوشی لاک باشه . لطفاً مدل ، مشخصات ظاهری و قیمت پیشنهادیتون رو تو پیام خصوصی بذارید
ممنون میشم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام

میخوام گوشی لاک باشه . لطفاً مدل ، مشخصات ظاهری و قیمت پیشنهادیتون رو تو پیام خصوصی بذارید
ممنون میشم

دوست عزیز من متوجه نمیشم یه خورده توضیح بدید لطفا:blush:

موضوع ریجیستر که تو ایران برداشته شده اگر منظورتون اینه که مثلا مثل ایفون از یه پروتوکل همایت میکنه اون موقع باز با تالیا و ایرانسل هم کار نمیکنه:rolleyes:

لطفا توضیح بدید:)

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
دوست عزیز من متوجه نمیشم یه خورده توضیح بدید لطفا:blush:

موضوع ریجیستر که تو ایران برداشته شده اگر منظورتون اینه که مثلا مثل ایفون از یه پروتوکل همایت میکنه اون موقع باز با تالیا و ایرانسل هم کار نمیکنه:rolleyes:

لطفا توضیح بدید:)

سلام
شاید عنوان رو درست انتخاب نکردم..من یه گوشی می خوام که رجیستر نباشه و نشه با سیمکارتهای دولتی ازش استفاده کرد .

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام
شاید عنوان رو درست انتخاب نکردم..من یه گوشی می خوام که رجیستر نباشه و نشه با سیمکارتهای دولتی ازش استفاده کرد .

فقط 2 جور گوشی با این مشخصات هست:
1: یکی این که با باند جی اس ام مورد استفاده مخابرات مشکل داشته باشه مثل فلیم.
2: این گوشی قبلا توسط دیگران وارد ایران نشده باشه که اگر شده باشه اون ها دستی برده باشن و رجسترش کرده باشند مثل ایکس 800 دکتر که دستی برده رجستر کرده دیگه بعد ازین بقیه شون هم رجستر شده اند و در نتیجه همچین چیزی رو نمی شه ارزون تر خرید و از ایرانسل استفاده کرد.

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
2: این گوشی قبلا توسط دیگران وارد ایران نشده باشه که اگر شده باشه اون ها دستی برده باشن و رجسترش کرده باشند مثل ایکس 800 دکتر که دستی برده رجستر کرده دیگه بعد ازین بقیه شون هم رجستر شده اند و در نتیجه همچین چیزی رو نمی شه ارزون تر خرید و از ایرانسل استفاده کرد.

مورد اول : تازه فلیم هم توی خیلی از شهر ها با سیم کارت مخابرات کار میکنه ... پس فقط یک مورد میمونه ...!!!

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61

مورد اول بیشتر مورد نظرمه..تو تهران و حومه جواب نده کافیه !

بالا