برگزیده های پرشین تولز

شطرنج دو نفره با بلوتوث و sms! ایرانی java

hamun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .
بازی معروف شطرنج 2 نفره.

مشخصات بازی:

*بلوتوث - اس ام اس - با استفاده از یک گوشی(امکان تغییر در بین بازی)
*امکان ذخیره و بازیابی بازی با نام
*منو و محیط بازی کاملا گرافیکی
*بررسی امکان حرکت مهره(حرکت اشتباه انجام نمی شود)

روی گوشی های سونی اریکسون w810 , k750 ,p990i نوکیا 6630 ,N73و موتورولا L6 ,L7 تست کردم ولی نباید مشکلی با گوشی های جاوا ساپورت داشته باشه(MIDP 2) .

فقط باگ ها رو به من میل کنید اگر مشکلی در نصب یا اجرا دارین همین جا مطرح کنید ایمیلم رو در بازی قسمت About دادم.

این رو تقدیم می کنم به همه ی ایرانی ها امیدوارم درخور باشه(البته که حق ما بیشتر از این هاست) .

game.JPG
menu.JPG

کد:
http://mrmasoud.persiangig.com/downloadChess.htm

یا:

کد:
http://rapidshare.com/files/58359562/AAChess.rar

hamun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقتی وارد بازی شدید newgame رو بزنید. خط سوم گزینه ی keyboard هست برید روش و با زدن چپ یا راست نوع بازی رو به bluetooth یا sms تغییر بدین در خط 4 اگر بلوتوث بود باز هم با چپ و راست client/server رو انتخاب می کنید و اگر هم sms بود تلفن حریف رو وارد می کنید. اگر client رو انتخاب کنید صفحه ی waiting باز می شه و اگر server رو انتخاب کردید سرچ رو بزنید تا طرف مقابل پیدا بشه بعد می تونید وارد بازی بشید.

لطفا یه نظری هم بدید اگر دانلود کردید!

hamun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
-واقعا دوست داشتم بازی رو فارسی درست کنم ولی بخاطر زیاد بودن حجم کار واقعا فرصت نشد! امیدوارم تو ورژن بعدی
فرصت محیا بشه.

-از دوستانی که تو فرم های دیگه هستن و آشنایی دارن لطفا هر جا می تونید معرفیش کنید. یه عمر ما از بازی یای خارجی استفاده کردیم یه بار هم اونا از مال ما ایرانی ها!

-لینک دانلود سالمه و امکان دانلود برای همه وجود داره پس لطف کنید جای دیگه آپلود نکنید و اگر لینک خراب شد بگید که سریع درستش کنم.

-واقعا نمی دونم بازی شطرنج با این قابلیت ها هست یا نه ولی اگر هم بود مهم نیست! لطفا در این مورد تذکر ندید

-از همه تون ممنون خداحافظ.

hamun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقایون اگر گیر دادم ببخشید ولی کسی فرم دیگه گذاشت این بازی رو؟ اگر حوصلش رو ندارید لطفا لینک بدین من خودم آپلود کنم .

-مرسی.

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
رو 3230 جواب نداد!
اصلا نصب نمیشه

zacaria

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام