برگزیده های پرشین تولز

یه پاکت پی سی با خروجی صدای عالی کسی سراغ داره؟

m_h_rasti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همگی دوستان

آیا PPC هست که کیفیفت صدای زنگ خورش عالی باشه مثلا در حد 3250 نوکیا یا N73 یا ....
لطفا راهنمایی بفرمایید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خيالتون جم جم گيرتون نمياد:blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام خدمت همگی دوستان

آیا PPC هست که کیفیفت صدای زنگ خورش عالی باشه مثلا در حد 3250 نوکیا یا N73 یا ....
لطفا راهنمایی بفرمایید

خیر قربان ، من هیچ پی دی ای ندیدم با اسپیکر خودش بتونه خروجی معادل ان73 تولید کنه ،اما اگر مثلا به یک ضبط حرفه ای دستگاه رو با کابل یا بلوتوث جفت کنید ، خواهید دید که این ها تنها دستگاه هایی هستن که سخت افزاری صدا رو دیکود می کنن

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
171.gif

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله من شخصا htc advantage x7500 رو از لحاظ كيفيت و قدرت صدا تاييد ميكنم
بلندي صداي اين دستگاه در حدود صداي laptop هاي موجود در بازار هستش كلا بين پاكت پي سي ها اين دستگاه كامل ترين و قدرتمند ترين دستگاه موجود در بازار ايران هستش
قيمت فعلي با گارانتي اصلي ياس 1380000 تومان هستش سفارش ...

viki_mami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من چون من خودم گوشی پاکت پی سی TOCH HTC را تا همین 10 روزه پیش داشتم و به خاطر مناسب شدن قیمت آیفون این گوشی رو به یکی از نزدیکترین دوستانم دادم گوشی تاچ بهترین خروجی صدا رو تا امروز در سری پاکت پی سی داشته اگه دنبال صدای عالی می گردید فقط و فقط HTC TOCH بخر و تردید هم نکن !

ehsan otd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من نیز میخواهم touch خود را با آیفون change کنم شما راضی هستید؟ به طور کلی معایب و محاسن را در تناسبی بیان میکنی؟ پیشاپیش نهایت تشکر را دارم.

dariush609

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صداي i900 خوبه خيلي تعريفش رو ميدن؟؟؟؟؟؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
توصیه به خرید نمی کنم اما از نظر اطلاعات عمومی عرض می کنم. از نظر بلندی صدا بین بیش از30 پاکت پی سی که تست کرده ام تا الان هیچ کدام به گرد صدای تایتن معمولی (هرمس) نمیرسیدن. اصلا چیز عجیبی بود.:f34r:

مدل های تست شده : فلیم. آلتیمیت 6150 و 9502 . اچ تی سی های : تایتن یم و 2 و تاچ و دایموند و تاچ پرو و
او2 فلیم و زینک و لایف و اتم معمولی و اتم اگزک و آیمیت جسجار و سامسونگ امنیا و آیمیت جمین و کاجم و HD , و ایتن های ایکس 650 و ایکس 800 و ایکس 500 معمولی و ایسوس پی 535 و 525 و ایتک لایزر (البته نمونه ساخت جی ال ایکس) و چند مدل دیگه که یادم نیست.
هیچ کدام به گرد تایتن یک نمیرسیدن.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
توصیه به خرید نمی کنم اما از نظر اطلاعات عمومی عرض می کنم. از نظر بلندی صدا بین بیش از30 پاکت پی سی که تست کرده ام تا الان هیچ کدام به گرد صدای تایتن معمولی (هرمس) نمیرسیدن. اصلا چیز عجیبی بود.:f34r:

مدل های تست شده : فلیم. آلتیمیت 6150 و 9502 . اچ تی سی های : تایتن یم و 2 و تاچ و دایموند و تاچ پرو و
او2 فلیم و زینک و لایف و اتم معمولی و اتم اگزک و آیمیت جسجار و سامسونگ امنیا و آیمیت جمین و کاجم و HD , و ایتن های ایکس 650 و ایکس 800 و ایکس 500 معمولی و ایسوس پی 535 و 525 و ایتک لایزر (البته نمونه ساخت جی ال ایکس) و چند مدل دیگه که یادم نیست.
هیچ کدام به گرد تایتن یک نمیرسیدن.

سیاوش جان من با همه اینها کار کردم جز اون HD

صدایی HD رو با یکی از همون هایی که بالا نوشتی مقایسه کن لطفا:)

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
البته فکر کنم سیاوش صدای خود اسپیکر رو میگه, درسته؟!
چون اسم تاپیک هستن "خروجی صدا"....یعنی منظور صدای تو هندزفری فکر کنم....

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
البته فکر کنم سیاوش صدای خود اسپیکر رو میگه, درسته؟!
چون اسم تاپیک هستن "خروجی صدا"....یعنی منظور صدای تو هندزفری فکر کنم....

والا علیرضا من منظورم اسپیکر بود. نمیدونستم ممکنه منظور هدست باشه. معمولا پاکت پی سی ها در هدست به هم شبیه هستند.
حسین جان اگر منظور شما هم اسپیکر بود از سوالی که پرسیدید باید بگم اچ دی اسپیکر ضعیفی داره در حد مثلا اتم لایف!

بالا