برگزیده های پرشین تولز

انجمن گربه ها =ورود برایه دوستداران گربه ها=

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
××××××××
23021_0.gif
××××××××××××

http://images.google.se/imgres?imgu...=60&svnum=10&hl=sv&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N

catani150x109gif256k22k.gif

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
بابا آخر اطلاعات

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اقا اين تاپيک چرا رفته ته جدول، من ميدونم کار کاره اين ملکه تقلبي پرشن تولزه، به خاطر دشمنيش با آرش اين کارو کرده، آرش جون بيا اعضاي انجمن از تو و تاپيکت (آنلاين پارتي) حمايت و حفاظت ميکنن.

روابط عمومي انجمن گربه هاي مقيم پي تي (به قول اون کرگدنه)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از fotocopy :
منم گربم ولي قبلش سيبيلو ام
ایول غیرت امین ! بعد این همه گربه گربه !!!
چه تاپیک با مزه ایه ! من ندیدیده بودمش !!!!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جون من يه آي دي بساز چت كنيم كارت دارم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بخدا شرمندتم امین جون .
بلد نیستم با یاهو مسنجر کار کنم . نصبش میکنم . آی دیم هم yr1940 هست . یه مسج برام بزن تستش کنم .
تلفنمو بهت ندادم مگه ؟ ;)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ای داد بی داد - تازه از دست سیبیلوها نجات پیدا کرده بودیم گرفتار گربه ها شدیم. خدا بخیر کنه .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مذاكرات درباره ايجاد joint venture مابين سيبيلوها و گربه ها در دست بررسي است . با توجه به قرابت ذهني و دلي (!) مابين دو گروه و عدم وجود تناقض ذاتي مابين باورداشته هاي هر دو دسته اين دو به هم نزديك اعلام شده و ات شا الله بزودي شاهد انقلاب گربه هاي سيبيلو در پي تي خواهيم بود .

به اميد آن روز
تا كور شود هر آنكه نتواند ديد .
نماينده انجمن سيبيلوهاي پي تي مقيم مركز !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از خوبی کن :
نخستين حيوان خانگی شبيه سازی شده

020215_cc300.jpg

اين نخستين گربه ای است که به طريقه ژنتيکی شبيه سازی شده است

پژوهشگران در تگزاس يك گربه اهلی را شبيه سازی كرده و اين بچه گربه دو ماهه را "سی سی" نام نهاده اند که کوتاه شده "CopyCat" است.

جزييات اين عمل در نشريه علمی "نيچر" چاپ شده و اين نخستين باری است كه كسی موفق به شبيه سازی حيوانات خانگی می شود.

"سی سی" دقيقا شبيه مادر ژنتيكی خود است، نه مادری كه او را به دنيا آورده است. پژوهشگران دانشگاه "A& M" درتگزاس می گويند كه بچه گربه شبيه سازی شده، سالم و پر انرژی است.

آزمايشگاه تگزاس تاكنون خوك، گاو و بز را شبيه سازی كرده و هم اكنون در حال شبيه سازی يك سگ است.

"مارك وست هوسين" يكی از اعضای گروه پژوهشگران، گفت كه دلايل محکمی برای شبيه سازی يك گربه وجود داشته است.

دكتر وست هوسين افزود كه گربه ها به نوعی "ايدز" که مخصوص گربه سانان است، مبتلا می شوند و بنابراين مدل خوبی برای بررسی ايدز انسانی هستند.

هشدارها

در همين حال، گروههای دفاع از حقوق حيوانات نگرانی خود را از انجام اين گونه آزمايشها اعلام كرده اند.

"درك كانوی" مدير يک گروه حمايت از گربه ها در بريتانيا، گفت: شبيه سازی گربه ها دخالت در طبيعت است و اين نگرانی جدی را مطرح می كند كه آيا واقعا می تواند جايگزينی هميشگی برای يك حيوان خانگی باشد.

آزمايشهايی كه پيش از اين در جهت شبيه سازی صورت گرفته بود بر روی دامها و حيوانات آزمايشگاهی و با هدف تكثير حيواناتی صورت می گرفت كه با هزينه زياد و توسط روش انتقال ژن توليد شده بودند.

بر روی چنين حيواناتی دستكاری ژنتيك صورت می گيرد تا از شير آنها داروهای گران قيمت ساخته شود و يا اينکه به طور بالقوه برای پيوند اعضا مناسب شوند.

از ميان 87 جنين گربه ، "سی سی" تنها حيوانی بود كه توسط عمل شبيه سازی توليد شد.

اين نسبت موفقيت، مشابه نسبتی است كه در مورد گوسفند ، موش، گاو، بز و خوك به دست آمده بود. اگر قرار است كه شبيه سازی حيوانات خانگی به يك امر واقعی تبديل شود، اين نسبت بايد بهبود يابد.

بر اساس گزارش "وال استريت ژورنال" آزمايش های شبيه سازی توسط يك سرمايه دار 81 ساله به نام " جان اسپرلينگ" كه قصد دارد صاحبان ثروتمند حيوانات خانگی را به شبيه سازی حيوانات خود ترغيب كند، تامين مالی می شود.

خبرگزاری رويتر نيز از قول او نقل می كند كه مشتاق است تا حيوانات سودمندی نظير سگهای نجات، از اين طريق شبيه سازی شوند
راستي اگه خوبي كن رو شبيه سازي بكنن چي ميشه!!! :D اين فروم ميشه قطب علمي اينترنت!!! :D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
منم همتون رو تاييد مي كنم :lol: :lol: :lol: :lol:

Darius Aryanpur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كسي ميدونه چرا گربه هاي پارسي سر از نيويورك درآوردن؟ كسي ميدونه چرا بجاي اينكه تو كوچه خيابوناي ايران گربه هاي پارسي ميو ميو كنن اين گربه دزداي سوداني تو هم ميلولن؟ خواهش ميكنم يكي پاسخ من رو بده

raheraftee

Registered User
لایک‌ها
0
کسی گربه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

marvinsport

Registered User
لایک‌ها
2,852
یکبار یک گربه را با تفنگ زدم کشتم
aesmile.gif

raheraftee

Registered User
لایک‌ها
0
شما خسته نباشی بده برات

یک چیزی اتیش بزنند