برگزیده های پرشین تولز

سامسونگ 1640 یا اچ پی 1006

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
با سلام به دوستان
بالاخره بعد از مطالعه50تایپیک در چندین فروم و پست های مزخرف برخی سایت ها که همشو کپی همدیگر بود
اخر متوجه نشدم که کدوم مدل بهتره
سامسونگ 1640
یا
اچ پی 1006
نمیدونم چرا هیچ کسی تجربیات خودشو با این دو مدل نمینویسه تا بشه مقایسه کرد
مثلا اینکه اگر کسی یکی از این دو مدل داره ایا به نظرش صدای عجیبی نداره( نسبت به مدل های دیگر) یا مثلا مشکلی در ویندوز نداره چمیدونم مثلا بعضی وقت ها گیر نمیکنه داغ نمیکنه الکی خاموش نمیشه و.. از این چیزا
ایا به نظر شما قطعاتششون از لحاظ استحکام به محکم بنظر میرسه
هزینه شارژ هر کدوم چقدر
هر کدوم از این دو مدل چند بار میشه شارز کرد و بعد چند بار باید کلا کارتریجشونو عوض کرد
با هر بار شارژ چند صفحه حدودا میزنن
از لحاظ ظاهر خوب سامسونک خوشگلتره اما از لحاظ اعتبار اچ پی با این حال کدوم پیشنهاد میکنید ؟

straightpipe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

عرض شود که من توی هر دو دفتری که کار میکنم از پرینتر های HP استفاده میکنیم!

بیشترین تجربه ای هم که دارم با پرینترهای سری P هست.

توی یکی از دفاتر که حدود 6 تا پرینتر اچ.پی سری پی داریم، در روز بالای 150 صفحه از هر پرینتر پرینت میکنیم و تا به حال هیچ مشکلی باهاشون نداشتیم!

همه ی پرینتر ها روی شبکه هستنتد و از هر کامپیوتری روی اینترانت (و حتی اینترنت) میتونیم روی اینا پرینت بگیریم! از وقتی که شروع به استفاده ی اینا کردیم (کمی بیشتر از یک سال) به غیر از عوض کردن تونر هیچ کار دیگه ای لازم نبوده بکنیم و کیفیت و سرعتشون هم واقعا حرف نداره!

توی اونیکی دفتر و حتی منزل هم از پرینتر های All in one همون شرکت HP استفاده میکنم.

در کل، چه از پرینتر های شرکت و چه از پرینتر های منزل واقعا راضیم! سامسونگ رو تا به حل امتحان نکردم ولی نسبت به Lexmark، Brother، و حتی Xerox واقعا پرینتر های HP میارزن!

امیدوارم به سوالت تا حدی جواب داده باشم.

فعلا

babak19259

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين كه شما گفتي تعريف بود نه مقايسه
لطفا كسي كه با هر دوي اينا كار كرده بيات نظر بده چون اين سوال من هم هست!

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
من 1640 سامسونگ دارم

1006 چون تونر خوبی براش نیومده بعد شارژ کم رنگ میزنه .
اما سامسونگ بعد شارژ همون کیفیت اولیه رو داره

فقط سامسونگ بعد از اولین بار که کارتریج تموم شد یه چیپست باید عوض بشه برای 1 بار که هزینه 20 تومنی داره که بشه همیشه شارژ کرد

نکته : سامسونگ گارانتی سام سرویس داره

mehrdadnew2006

Registered User
لایک‌ها
1
منم p1006 دارم اولش واقعا با کیفیت بالا چاپ میکرد ولی به محض اینکه تونرش تموم شد و دادم برام شارژیدن دقیقا نصفه کیفیت اولیه رو دارم و کمرنگ چاپ میکنه . سرعتشم خوبه !

بالا