برگزیده های پرشین تولز

كدوم sony h20 ya canon sx10 ؟

fazel.pars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان:blush:
من بين دو مدل دوربين Sony H20 و Canon Sx10 ديجيتال موندم كدومو بخرم. سوني يك برتري كه داره بصورت HD فيلمبرداري ميكنه در حاليكه كانن avi ولي كانون باز در مقابل زوم اپتيكالش 20x هست درحاليكه سوني 10 هست!
به نظرتون بدون در نظرگرفتن تفاوت قيمت كدوم ازاين دو انتخاب بهتري هست؟؟؟ يعني از لحاظ كيفيت عكس. به نظرتون اونقدر واسه فيلمبرداري HD بودن سوني برتري داره كه بخواي زوم كانن و اسم كانن رو بيخيال بشم؟؟
دوستان فقط زود راهنماييم كنيد كه ديگه فردا ميخوام بخرم، مردم ازبس فكر كردم!:wacko:

Canon Sx10
Sony H20

راستي نظرتون راجع به Sony H50 چيه؟؟؟ (مقايسه با مدلهاي بالايي)
با تشكر:specool:

Last edited:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
کلا شما اگر بگی استفاده ات چیه و دقیقا با تجهیزات جانبی چقدر میخوای هزینه کنی واسه دوربین راحتر میشه راهنماییت کرد. تا بین 2 مدل ادم فقط اسم ببره .

soo14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بين دو مدل دوربين Sony H20 و Canon Sx10 ديجيتال موندم كدومو بخرم. سوني يك برتري كه داره بصورت HD فيلمبرداري ميكنه در حاليكه كانن avi ولي كانون باز در مقابل زوم اپتيكالش 20x هست درحاليكه سوني 10 هست!
به نظرتون بدون در نظرگرفتن تفاوت قيمت كدوم ازاين دو انتخاب بهتري هست؟؟؟ يعني از لحاظ كيفيت عكس. به نظرتون اونقدر واسه فيلمبرداري HD بودن سوني برتري داره كه بخواي زوم كانن و اسم كانن رو بيخيال بشم؟؟
دوستان فقط زود راهنماييم كنيد كه ديگه فردا ميخوام بخرم، مردم ازبس فكر كردم!:wacko:

Canon Sx10
Sony H20

هر دو دوربین عکسهای خوبی دارند.

شاید sx10 کمی کیفیت بهتر باشد و زوم بالاتر 20 در برابر 12 دارد و لنز واید تری دارد.

ولی من شخصا h20 را بخاطر حجم و وزن 250 گرم در برابر 600 گرم ترجیح صد در صد میدهم .
چون قیمت کمتری هم دارد.( حدود 300 تومان) در ضمن باطری بهتری دارد.
ا
گر دوربین حرفه ای خوب حدود550 تومان میخواهی canon 1000D بخر کیفیت عکس فوق العاده و وزن حدود 450 گرم دارد.:D

در ضمن canon G11 با قیمت حدود 470 تومان هم گزینه خوبی است اگر زوم بالا نخواهی .

soo14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Canon Sx10
Sony H20

راستی H20 در برابر قیمت و اندازه نسبت به H50 سرتر است کیفیت عکسشان هم تفاوت چندانی ندارد.

من کلا canon را نسبت به دیگر برندها ترجیح میدهم ولی H20 sony یک استثنا است در ضمن TZ6 و TZ7 پاناسونیک قابل حمل تر و در نور کم بهتر از h20 عمل میکنند ولی کیفیت عکس h20 را ندارند.;)

nicepack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بهترین دوربین عکاسی با بهترین امکانات و بهترین کیفیت ممکن و مناسبترین قیمت

فقط و فقط Canon SX200is

اگر باور نمی کنید در گوگل بنویسید مشخصات Canon SX200is

بالا