برگزیده های پرشین تولز

معرفی دو گوشی نوکیا XpressMusic 5320 and 5220

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
نوکیا امروز خبر از معرفی دو گوشی جدید به نام های XpressMusic 5320 and 5220 را داد که گوشی 5320 از سیستم عامل سیمبین استفاده می کند و در مدل 5220 هم یک گام بر طراحی قدیم برداشته است و از از پلتفرم سیمبین سری 40 استفاده می کند.

5320 Xpress Music یک اسمارت فون هست که از 3G/HSDPA پشتیبانی می گیرد.یک ابزار میوزیک که دارای خروجی کنترل کننده میوزیک به همراه بلوتوث استریو A2DP و رادیو و به همراه خروجی جک 3.5mm برای هدفون است.نوکیا همچنین اظهار داشته است که از چیپ مخصوص جهت بهبود کیفیت میوزیک استفاده شده اس(هرچند که امیدواریم نوکیا در این گوشی برای کیفیت بهتر از چیپست سامسونگ کمک گرفته باشد)

مموری microSD هم امکان استفاده مموری تا سقف 8 گیگ به شما می دهد و در جهبه یک رم 512 یا یه گیگ که بستگی به موقعیت زندگی شما دارد شامل گوشی می شود.از امکانات جدید میوزیک که نوکیا در این باره گفته است می توان به استفاده از کنترل کامل میوزیک در هنگام اجرای برنامه ها اشاره کرد.

همچنین 5320 در بازی هم امکاناتی بهش داده شده است که می توانیم از بازی های n-gage هم بروی این گوشی سخن بگوییم.استفاده 8-WAY ناواگیشن D-pad هم از مزایای این گوشی است که امکان تجربه بازی به صورت افقی همراه با ال سی دی 16 میلیونی 2 اینچی با کیفیت QVGA داده است.

یک دوربین 2 مگا پیکسلی که بدون فوکس است و ارتباط کابل microUSB از دیگر امکانات لیست این گوشی است.همچنین امکان استفاده سرویس انلاین برای شماره ها و Macromedia Flash Lite ورژن 3 و Windows Live, Flickr, Yahoo Go!, and Yahoo Messenger همه در این گوشی گنجانده شده است.همچنین امکان خوندن SMS reader برای شما محیا شده است.

5320 در دو رنگ ابی/مشکی و مشکلی/قرمز به زودی در دسترس خواهد بود و با قیمت 220 یورو که شامل شیپینگ هم می شود در سه ماه سوم 2008 به فروش می رسد.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
Nokia 5220 XpressMusic شاید یک گوشی اسمارت فون مانند 5320 نباشد اما با طراحی زیبا و به صورت باریک توانسته است به اندازه 10.5mm. برسد.

5220 هم از امکانات میوزیک مانند دکمه های میوزیک بروی گوشی بهره می برد.افکت های light مخصوص میوزیک و رادیو FM radio استریو به همراه RDS و بلوتوث استریو (A2DP) و جک هدفون 3.5mm به همراه یک مموری microSD که تا سقف 2 گیگ ساپورت دارد (در داخل جعبه یک رم 512 شامل می شود) این گوشی را بهتره به نمایش گذاشته است.کمپانی سازنده هم قول استفاده 24 ساعته ادامه دار میوزیک توسط single charge را در این گوشی داده است.

از امکانات دیگر این گوشی می توان به داشتن دوربین 2 مگ رباینده و ال سی دی 2 اینچ با کیفیت QVGA و 262 هزار کالر و درگاه ارتباطی microUSB اشاره کرد.با 5220 می توانید به جمع گوشی دارانی که در روز عکس Wallpaper گوشیشون تغییر پیدا می کند بپیوندید.مرورگر Opera Mini و Yahoo! Go و Yahoo! Ready و ساپورت Macromedia Adobe Flash از امکانات دیگر این گوشی است.

5220 نوکیا هم در سه ماهه سوم 2008 با قیمت 160 یورو راهی بازار می شود

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
Nokia 5320 XpressMusic

gsmarena_001.jpg

Nokia 5220 XpresMusic

gsmarena_005.jpg

برای دیدن عکس های بیشتر به این لینک مراجعه کنید

ترجمه شده از سایت GSMArena "با کمی تغیرات در ساختار جمله"

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
5320 امکانات جالبی داره.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
5220 چرا اون شکلیه؟؟ اون چیه زیر صفحه کلید؟؟!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان

من به نقشه كيت گوشي نوكيا 5220 احتياج دارم

ممنون ميشم كسي داره برام بزاره

اگر در مورده رفع ايراد مشكل شارژ اين گوشي اطلاعاتي بديد ممنون ميشم

Last edited by a moderator:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
سلام
من یه گوشی nokia 5320 دارم ولی نمیدونم چطور باید تنظیمات gprs ایرانسل رو انجام بدم
راستش این مدل توی لیست مدلهای ایرانسل نیست و تنظیمات باید دستی انجام بشه
یه سری آموزش هم توی سایتهای دیگه دیدم ولی ظاهرا مال من تنظیماتش فرق داره و این گزینه ها رو اصلا نداره و یه چیزای دیگس
به خدا گیج شدم
ممنون میشم اگه کمکم کنید :(

بالا