برگزیده های پرشین تولز

تلويزيون تا 1.5 ميليون

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
ما ميخواييم برای خونه تلويزيون بگيريم ولی نميدونيم چی و چه مدلی بگيريم کلاً هم چيزی در مورد تلويزيون ها و سينما خانگی نميدونيم :blush:
ميخواستم بدونم شما چه مدلی پيشنهاد ميکنيد؟
فقط چيزی نباشه که نياز باشه روی ديوار نصب بشه چون همچين فضایي روی ديوار نداريم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام. اگه بتونی حدود ۳۰۰ تومن بیشتر خرج کنی یه V400 چهل اینچ سونی بگیری که full HD هم هست. وگرنه فکر کنم ۴۰ اینچ سری ۵ سامسونگ زیر ۱.۵ باشه.

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. اگه بتونی حدود ۳۰۰ تومن بیشتر خرج کنی یه V400 چهل اینچ سونی بگیری که full HD هم هست. وگرنه فکر کنم ۴۰ اینچ سری ۵ سامسونگ زیر ۱.۵ باشه.

حد اکثر تا 2 تومن هم ميتونيم بزاريم
ميشه در مورد اين مدل بيشتر توضيح بديد؟ اگه عکس هم بزاريد خيلی عالی ميشه
ممنون

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
من مدل خاصی مدنظرم نیست ، فقط تنها راهنمایی که بتون میکنم اینه که اصلا Plasma نگیر (مخصوصا از نوع LG!!)

amk

Registered User
لایک‌ها
9
داداش اینو بگیر ما داریم و ازش هم خیلی راضییم:
42 اینچ الجی با ماشین زماندار.....
یعنی اگه نصفه شب کانال 3 فیلم داشت تنظیم میکنه تلویزیون برات ضبط میکنه......

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
داداش اینو بگیر ما داریم و ازش هم خیلی راضییم:
42 اینچ الجی با ماشین زماندار.....
یعنی اگه نصفه شب کانال 3 فیلم داشت تنظیم میکنه تلویزیون برات ضبط میکنه......

ممنون
اونوقت اسم اين مدل ال جی چی هست و قيمتش حدود چنده؟
راستی اين دوست بالاييمون که گفتن ال جی خوب نيست؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
میگم که ما راضی هستیم...
مدلشو یادم نیست باید برم پایین ببینم ......
الان قیمتش فوقش 1/200 هست تو جمهوری.....

resident2

Registered User
لایک‌ها
1
دوست من
من سوال کردم برند LG مدلهای 606 که "42 هست و 808 اون هم "42 (با توجه به حداکثر 1.500.000 تومان) رو پیشنهاد کردند. اما اینکه کدوم بهتر هست (چون اختلاف قیمتی حدود 200.000 تومان دارند) رو دقیقا نمیدونم.

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
دوست من
من سوال کردم برند LG مدلهای 606 که "42 هست و 808 اون هم "42 (با توجه به حداکثر 1.500.000 تومان) رو پیشنهاد کردند. اما اینکه کدوم بهتر هست (چون اختلاف قیمتی حدود 200.000 تومان دارند) رو دقیقا نمیدونم.

ممنونم
فقط چند تا سؤال داشتم:
مدل های سونی , پاناسونيک و پايونير بهتر از ال جی نيستن؟
و اينکه اين مدل هايی که شما گفتيد ماشين زماندار هم دارن؟ و ميشه فيلم هايی رو که توی کامپيوتر هست رو باهاشون ديد؟

شرمنده من در اين زمينه زياد اطلاعات ندارم :blush:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با اومدن نصل جديد نمايشگر ها LED قيمت HDTV LCD هر روز با كاهش رو به رو هستيم با اين بودجه در حال حاظر ميتونيد 40 اينچ سري 6 سامسونگ تهيه كنيد :)

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
ما ميخواييم برای خونه تلويزيون بگيريم ولی نميدونيم چی و چه مدلی بگيريم کلاً هم چيزی در مورد تلويزيون ها و سينما خانگی نميدونيم :blush:
ميخواستم بدونم شما چه مدلی پيشنهاد ميکنيد؟
فقط چيزی نباشه که نياز باشه روی ديوار نصب بشه چون همچين فضایي روی ديوار نداريم

ممنونم
فقط چند تا سؤال داشتم:
مدل های سونی , پاناسونيک و پايونير بهتر از ال جی نيستن؟
و اينکه اين مدل هايی که شما گفتيد ماشين زماندار هم دارن؟ و ميشه فيلم هايی رو که توی کامپيوتر هست رو باهاشون ديد؟

شرمنده من در اين زمينه زياد اطلاعات ندارم :blush:

سلام برادر

اونطوری که تاپیک شما رو خوندم مشکلی از بابت هزینه نداری ، در درجه اول پیشنهاد میکنم سونی بالای 40 بگیری که هم ساخت ژاپنه و هم تصاویرش واقعا محشره سری ایکس هم پیشنهاد میشه

سامسونگ هم خوبه اینچ های بالا سری 4 و یا 6 . سری 7 که led هستش خوبه منتها گرونه الان led سونی حدود
7-6 تومنه . همون سری 4 یا 6 پیشنهاد میشه

نظری هم راجع به پاناسونیک و ال جی ندارم !

و اما پایونیر ، هیچ کدوم از مدل هاش که ضمانت اصلی هم داره کیفیت تصویر خوبی ندارند مضاف اینکه قیمت ها هم خیلی بالاست ، نمایندگی هم جنب پل حافظ هستش میتونید خودتون برید و ببینید ( دوستان فکر نکنند که مخالف پایونیر هستم نه ! سمت چپ ال سی دی ها که پلیر هاش هست و خودم هم یه نمونه شو دارم میتونم بگم از بهترین پلیرهای تو بازار هست با اینکه نسبت به سایر برند ها قیمتشون بالاتره ولی بعد از یه مدت کاملا از هزینه ای که پرداخت کردید راضی خواهید بود )

نیازی به نصب در دیوار نیست و در صورت تمایل میتونید این کار رو بکنید . اکثر کسانی که رو دیوار نصب میکنند ( جدا از ظاهر ) به خاطر اینه که نمیخوان هزینه بالای میز ال سی دی بدن و پلیر ها رو یه جوری رو یه میز کوچیک که زیاد ظاهر رو خراب نکنه قرار میدن

شیرینی یادت نره :happy:

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
سلام برادر

اونطوری که تاپیک شما رو خوندم مشکلی از بابت هزینه نداری ، در درجه اول پیشنهاد میکنم سونی بالای 40 بگیری که هم ساخت ژاپنه و هم تصاویرش واقعا محشره سری ایکس هم پیشنهاد میشه

سامسونگ هم خوبه اینچ های بالا سری 4 و یا 6 . سری 7 که led هستش خوبه منتها گرونه الان led سونی حدود
7-6 تومنه . همون سری 4 یا 6 پیشنهاد میشه

نظری هم راجع به پاناسونیک و ال جی ندارم !

و اما پایونیر ، هیچ کدوم از مدل هاش که ضمانت اصلی هم داره کیفیت تصویر خوبی ندارند مضاف اینکه قیمت ها هم خیلی بالاست ، نمایندگی هم جنب پل حافظ هستش میتونید خودتون برید و ببینید ( دوستان فکر نکنند که مخالف پایونیر هستم نه ! سمت چپ ال سی دی ها که پلیر هاش هست و خودم هم یه نمونه شو دارم میتونم بگم از بهترین پلیرهای تو بازار هست با اینکه نسبت به سایر برند ها قیمتشون بالاتره ولی بعد از یه مدت کاملا از هزینه ای که پرداخت کردید راضی خواهید بود )

نیازی به نصب در دیوار نیست و در صورت تمایل میتونید این کار رو بکنید . اکثر کسانی که رو دیوار نصب میکنند ( جدا از ظاهر ) به خاطر اینه که نمیخوان هزینه بالای میز ال سی دی بدن و پلیر ها رو یه جوری رو یه میز کوچیک که زیاد ظاهر رو خراب نکنه قرار میدن

شیرینی یادت نره :happy:

سلام
ممنون از راهنماييتون
الان sony بالای 40 قيمتش چنده؟
ميشه يه مدل از sony هم پيشنهاد بدين؟

silent_cry

Registered User
لایک‌ها
47
نسبت به بودجه ای که داری فقط سامسونگ سمت ال جی نرو که پشیمون میشی

korosh_majd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من بین تلوزیونهای سامسونگ و lg نهایتا به این نتیجه رسیدم که lg رو بگیرم البته از کیفیت و خدمات بعد از فروش آن اطلاعی ندارم فقط قابلیتهای اونها رو بررسی کردم
پیشنهادهای من به ترتیب
1- 42lg70yr
2- 42lg60fr-scarlet
3- 42lg55fr
4- 42lg50fr
نظر شما چیه؟

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
کسی میدونه توی سونی 40 فرق سری s v w تو چیه؟ چون همشون فول اچ دی هستن و ورودی hdmi هم دارن

mana-risk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سونی پول برندش و میخوره.
در ضمن سونی رو ایران و مالزی میزنن به جز سری x .که تفاوت قیمت در مثلا 42 اینچ سری x با w 800 تومنه.
خود نمایندگیه میگفت من خودم مالزی شو برداشتم.البته اینو هم بگم توی ضمانتش فرقی نمیکنه همش شامل ضمانت نامه میشه.
ولی من سری x خریدم.
بازم میگم سونی پول برندش و میخوره.
کلا lcd سوخته سونی هم کلاسی داره بغل خونه.
کلا سونی رو بگیری پشیمون نمیشی.مطمئن باش lg , samsung قابل مقایسه نیستن با سونی.
یه سری از آدما چون بودجه اشون به سونی نمیرسه مدام این دوتا رو تبلیغ میکنن.
و همه ی حرفشون هم اینه که پرفروشترین هستن تو دنیا.
توی یه فرومی یه نفر که نمایندگی سامسونگ داشت میگفت من خودم هیچوقت سامسونگ نمیخرم.
ولی من دیروز اینجا(هند) lcd پاناسونیک 42 دیدم 1200.ایران هم همین قیمته؟

بالا