برگزیده های پرشین تولز

دوستان شهرستاني كي 4670 نو نميخواد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان ( مخصوصا شهرستانيها) كسي 4670 نو نميخواد از پاساژ ايران واسش بخرم ارسال كنم؟
قضيه از اين قراره كه مادبرد من چيپش VIA هست و اسلات گرافيكش PCI-Express 4X
اين مادبرد متاسفانه تعداد زيادي از كارتهاي گرافيك رو ساپورت نميكنه و من نميدونم 4670 رو ساپورت ميكنه يا نه
حالا اگر كسي از دوستان 4670 ميخواد من حاضرم واسش تهيه كنم ( به همراه فاكتور به اسم خودتون و كارت گرانتي) و ارسال كنم شهرستان فقط قبل از ارسال اين كارت رو ميخوام رو سيستمم تست كنم اگه ساپورت كرد يه دونه هم واسه خودم بخرم
برند مورد نظرم هم Biostar يا club يا Sapphire هست هر كدوم ارزونتر بهتر 512 مگ هم ميگيرم كه هم باس رمش بيشتره و بهتر از 1گيگ هست و هم ارزونتره
قيمت هم من با قيمت خوب ميگيرم چند تا از اين مغازدارهاي پاساژ ايران رو ميشناسم حدود 85 تومن فكر كنم بشه. هزينه ارسال هم حدود 2-3 تومن ميشه

در مورد قدرت اين كارت هم كه ديگه بحثي نيست ميتونيد اينجا رو ببينيد. اين گرافيك بهترين انتخاب از نظر عملكرد به قيمت هست ضمن اينكه مصرف برقش بسيار كم هست و با پاورهاي معمولي هم جواب ميده.

Last edited:

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
اين مادبرد متاسفانه تعداد زيادي از كارتهاي گرافيك رو ساپورت نميكنه و من نميدونم 4670 رو ساپورت ميكنه يا نه

یه ایمیل بزن به برند سازنده مین بپرس ساپورت میده یا نه

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
یه ایمیل بزن به برند سازنده مین بپرس ساپورت میده یا نه
اين مادبرد پدر مادر نداره
تو ليست بايوسش هست كه 3450 ساپورت ميكنه ولي وقتي 3450 رو روش زدم اصلا بالا نيومد.
من يه چيز ديگه رو هم ميخوام امتحان كنم و اون اينه كه اين مادبرد يه اسلات AGP هم داره كه يه كارت All-in -wonder روش نصبه
ميخوام ببينم ميتونم از اين كارت به عنوان TV استفاده كنم و 4670 رو بزارم واسه بازي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا